Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига сезон 2005/2006


veseo

Recommended Posts

Ах, тая мадама дето води жребия май и дойде в повече и малко припадна! :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Първо изтеглиха Arsenal - Juve - стана интересно!

Лион - Милан

Интер/ Аякс - Виляреал

Бенфика - Барса

 

На пръв поглед късмет за Барселона!

Link to comment
Share on other sites

много скапан жребий.... любимите ми отбори се падат на четвъртфинал, а след това евентуалният им съперник е Барселона.. поне ще станат интересни мачове

Link to comment
Share on other sites

1/4 финали

1.Арсенал - Ювентус

2.Лион - Милан

3.Интер/Аякс - Виляреал

4.Бенфика - Барселона

 

1/2 финали

1 - 3

2 - 4

Арсенал - Ювентус - 2

Лион - Милан - 2

Интер/Аякс - Виляреал (Ако са Интер - 1, ако са Аякс ... пак 1 :bgrin: )

Бенфика - Барселона - 2

Link to comment
Share on other sites

Интер още не са четвъртфиналисти,искам да подчертая,така че може да продължат,само че първенството в Сериа А. :D

Link to comment
Share on other sites

Ха, сега видях, че го давали и по телевизията! Няма значение. Най-интересната двойка на този етап изглежда Лион - Милан, но и Арсенал - Ювентус не отстъпва. Като цяло добър жребий, избегна се противопоставяне на най-силните отбори, както и на отбори от една и съща страна :)

Link to comment
Share on other sites

интересен жребии...моите фаворити са юве-с грозен футбол отново ще продължат,според мен който и да победи от аякс-интер ще отстрани виляреал,бенфика няма да направат нищо срещу барса освен 2 достойни загуби,а за лион-милан какво да кажа освен че милан са ми любимци и им пожелавам да играят така както играха срещу байерн тогава ще имат успех но на полуфинала ще ги чака барса и това според мен ще е истинския финал на турнира

Link to comment
Share on other sites

Вече виждам финала Ювентус - Лион/Басрса GL HF :)

еее тоя форум е фул с фантазъори..........

 

1-Арсенал ще смачка Ювето

2-Лион нямат никакъв шанс срещу опита на Милан

3-Финалът е Арсенал-Милан/Барса и шампионът е победителят от Милан/Барса

Link to comment
Share on other sites

Мда...аз пък харесвам Моуриньо, но го пускам, просто за да внасям смут...и да понатрупате малко още постове, като го плюете...

 

6712081236.gif

Link to comment
Share on other sites

еее тоя форум е фул с фантазъори..........

 

1-Арсенал ще смачка Ювето

2-Лион нямат никакъв шанс срещу опита на Милан

3-Финалът е Арсенал-Милан/Барса и шампионът е победителят от Милан/Барса

Не бързай толкова, в тази фаза вече няма случайни отбори.

 

Мда...аз пък харесвам Моуриньо, но го пускам, просто за да внасям смут...и да понатрупате малко още постове, като го плюете...

Това от кога е? След мача в Барселона ли е?

Link to comment
Share on other sites

усещам завист тука :devil за жребия мога да кажа, че на барса и милан им се паднаха сравнително леки съпреници, като лион определено ще затруднят повече милан, но едва ли ще има изненада. жоро, да беше пуснал един линк към тва, че ми зарежда 9835734 часа :bgrin:

а от тоя мангал мауринъо кво друго може да очаквате - мангалска му работа :lol:

Link to comment
Share on other sites

усещам завист тука :devil за жребия мога да кажа, че на барса и милан им се паднаха сравнително леки съпреници, като лион определено ще затруднят повече милан, но едва ли ще има изненада. жоро, да беше пуснал един линк към тва, че ми зарежда 9835734 часа :bgrin:

а от тоя мангал мауринъо кво друго може да очаквате - мангалска му работа :lol:

 

Ми той и Риикард на мангал отива...

Поне Мауриньо не е Църен като вашия :devil

Абе още малко ще е радоста за БарЦелонЦите... :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета той леко го пошляпва,ама щото лагва и се струва че му е забил шамар а той го поздравява.След това вижте че се тупат приятелски.

Link to comment
Share on other sites

Ми той и Риикард на мангал отива...

Поне Мауриньо не е Църен като вашия :devil

Абе още малко ще е радоста за БарЦелонЦите... :punk

 

Добре бе, кво всички ся плюете по Барса? Тва някаква мода ли е да се плюе по фаворитите? Много добре знаете, че след отпадането на Челси Барселона става основния фаворит за спечелването на ШЛ. Няма ли да го приемете най-после? Рийкард и мангал да го наричате и гей да го наричате отбора няма да заиграе по-слабо нито пък вашите любимци ще заиграят по-силно. На мен също не ми е любимият отбор, но не мога да се отрека, че играят красиво и грамотно и може би са най-достойни за отличието заедно с Милан. Кой от двата отбора ще вдигне купата ще се реши и до голяма степен от съдията и късмета.

Link to comment
Share on other sites

2-Лион нямат никакъв шанс срещу опита на Милан
Та, като говорехме за фантазьори ...

 

Абе момчета той леко го пошляпва,ама щото лагва и се струва че му е забил шамар а той го поздравява.След това вижте че се тупат приятелски.
Всички си търсят/търсим (някой път и аз) причини, за да плюят/плюем Мауриньо ...
Link to comment
Share on other sites

Елементарен жребий за Ювентус, явно пак ще додрапат до финала - не виждам кой от смешните им възможни противници може да ги спре. Милан се натресоха на двата фаворита за титлата - Лион на четвъртфинала и ако се класираме - Барселона на полуфинал. Реално погледнато и жребият на Барса не е чак толкова лек, не толкова защото Бенфика не са лош отбор (което също е вярно), а защото на полуфинал срещат някой от двата фаворита за титлата - Милан или Лион.

Link to comment
Share on other sites

еее тоя форум е фул с фантазъори..........

 

1-Арсенал ще смачка Ювето

2-Лион нямат никакъв шанс срещу опита на Милан

3-Финалът е Арсенал-Милан/Барса и шампионът е победителят от Милан/Барса

Май фантазьорът си ти,но ще видим само времето ще покаже ;)

Link to comment
Share on other sites

Както казах на един приятел още преди да са изиграни групите - "Финала е Барса - Юве, помни ми думата" ;) Жребият е перфектен за 2та отбора :D :P :)

А тоя муриньо ли е къв е за пореден път доказа, че е един скапан преводач без какпа морал :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...