Jump to content
BulForum.com

[FLASH] Аку вземим чи съ гръмним


Shade

Recommended Posts

http://www.albinoblacksheep.com/flash/end.php

Изродия е. На бас, че ще се изредят 1001 човека да кажат, че е тъпо. По-добре не поствайте.

Само не мога да разбера защо тогава го даваш като знаеш че ще ти се изредят 1001 човека да ти кажат колко е тъпо. Явно и ти виждаш че е така. А в същото време казваш че е изродско. Последно какво е?

 

А какво те накара да го определиш като такова, защото аз нищо смислено, смешно и разбиващо не намерих в него, наистина.

Link to comment
Share on other sites

Бхихихи :) "Australia sill says "WTF ^^"...But they'll be dead soon...fuckin' kangaroos" :D На мен ми хареса, някво...свежо, направено все едно разказва някакъв...олигофрен :D То не че не е и правено от идиоти, ама тва е друг въпрос...

Link to comment
Share on other sites

Аз го намирам не толкова смешно, колкото трагично. Трагично е, че са малко хората, които ще се замислят над това, което се казва. Ама наистина да се замислят.

 

Толкова малка планета сме, толкова неща могат да ни съсипят, а най-жалкото е ,че ние сами се съсипваме :( Тъжно е.

Link to comment
Share on other sites

Аз го намирам не толкова смешно, колкото трагично. Трагично е, че са малко хората, които ще се замислят над това, което се казва. Ама наистина да се замислят.

 

Толкова малка планета сме, толкова неща могат да ни съсипят, а най-жалкото е ,че ние сами се съсипваме :( Тъжно е.

 

 

Тогава престани да отлагаш неизбежното и се тегли ножа! Само недей да си режеш вените, защото едва ли ще го направиш както трябва и ще си останеш със срама пред мед. екипа в реанимацията.

Бе, не исках да се заяждам, ама ми е писнало от хора, които само циврят как сме се съсипвали. 'ми така е, ама стига хленчи, 'ми почвай да си монтираш соларни панели в къщата, стани вегетарианец, или по-добре - веган, ползвай само екологично чисто гориво, помагай на бедните, ходи гол и прегръщай дървета! Ама ако го направиш пак няма да има значение, заЙото ще си един на милион, за т'ва си гледай живота и да не ти пука ! И сега да не почнете да разправяте, че хора като мен са виновни! Да, може и така да е, ама тогава излиза, че хората като мен са прекалено много, а като ме напсувате няма да промените абсолютно нищо. Може само да ви олекне, 'щото сигурно много хора съм вбесил 'неска.

 

А флашчето кърти мивки! Австралия... icon_headbang[1].gif!

Link to comment
Share on other sites

Дааааа, много е яко. :)

Супер изродийка.Особено двете ракети дето се поздравяват :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мен най-много ми хареса позицията на Австралия в цялата история -

WTF??^^

Link to comment
Share on other sites

Хахахахахах... Това е нещо уникално.. Жалко , че във форума има хора , които са лишено от всякакво чувство за хумор и се мислят за нещо повече от останалите...

Link to comment
Share on other sites

Dosta e stari4ko tva, nai oba4e me kefi "Those Chinese sons of bitches are going down!" i "Shit! Shit! Who the fuck is shooting us?!"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...