Jump to content
BulForum.com

Форумна галерия


Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

koceto, Stenli, какво сте направили с на момчето снимакта бре? (аз едва сега видях)

С тоя sharpness сте се забравили. Освен това снимката си имаше дълбочина, а сега все едно селата отзад за на 200 метра зад хотела. Зеленичкото си беше супер, а на koceto цялата снимка е придобила зелен оттенък, явно в опит да се добие... някакъв ефект... На Stenli бие на червено пък.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Ето някои мои.Новобранец....

Поради срив в системата беше изгубена цялата база данни на сървъра заедно със backup-ите.
Екипът на Пловдив Метъл Фотос съжалява за причиненото неудобство, и ще се заеме с изграждането на новият сайт възможно най-скоро.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Не знам дали забелязахте, но преди няколко седмици в-к "Марица" обяви фотоконкурс със символични награди за първо, второ и трето място. Победителите и избраните снимки бяха просто ужасни. Имам чувството, че всичко публикувано тук би изместил победителя там. Тцтц...

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали забелязахте, но преди няколко седмици в-к "Марица" обяви фотоконкурс със символични награди за първо, второ и трето място. Победителите и избраните снимки бяха просто ужасни. Имам чувството, че всичко публикувано тук би изместил победителя там. Тцтц...

На тях винаги им харесват странни бих казал снимки.През 1983 г. като ученик аз спечелих подобен конкурс с точно

ТАЗИ тъпа и глупава за мен снимка( беше черно бяла)Вестника се казваше тогава"Отечествен глас" и ми подариха,като награда фоВоапарат"ZENIT-M" ,страхотна машина за времето си,с вграден светломер и скачаща бленда,струващ в магазина 120 кинта :)

 

 

sMARTBomber снимката ти е страхотна

palec.gif

Link to comment
Share on other sites

Их, на много хубави неща се нагледах!

И пак ми се възроди желанието да снимам, снимам, снимам, докато не ми изпуши апаратът :)

Апаратът, който нямам :(

Нищо, няма да унивам! Някой слънчев ден :)

А дотогава - поствайте повече снимки, за да им се радвам ;)

Link to comment
Share on other sites

Их, на много хубави неща се нагледах!

И пак ми се възроди желанието да снимам, снимам, снимам, докато не ми изпуши апаратът :)

Апаратът, който нямам :(

Нищо, няма да унивам! Някой слънчев ден :)

Въх не съм сам поне :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...