Jump to content
BulForum.com

FUN Smoke Kills


bate_pesho

Recommended Posts

В един форум видях тва клипче и мисля , че е доста зарибено и бая съм се смял ... затова реших да го споделя и с вас :D

ЦИГАРИТЕ УБИВАТ !?! ЦЪКНИ ТУК ! :lol: :laughing: :lol: :punk

Търсих да няма друга ткава тема , но не намерих ....... ако има се извинявам .... дано ви хареса :D

На мен лично много ми хареса соунда :)

Link to comment
Share on other sites

Обаче извода от това филмче не е, че цигарите убиват, а че отказването на цигарите убива. Така, че продължавайте да си пушите драги зрители. :P

Link to comment
Share on other sites

Радвам се , че на повечето от вас ви харесва ..... :D Иначе това , че го имало в други теми пробвах с клюяови думи Smoke , Smoking , Smoking kills , Пушенето убива и още няколко , обаче нищо не ми намери в търсачката ...... еми извинявам се , че правя отново такава тема , но днес го видях за първи път и много ми хареса :)

Link to comment
Share on other sites

Обаче извода от това филмче не е, че цигарите убиват, а че отказването на цигарите убива. Така, че продължавайте да си пушите драги зрители. :P

Е да ама ако не беше почнал да пуши, нямаше да ги отказва и нямаше да се стигне до това да се издразни и да почне цялата патаклама. Така, че ушенето убива :):)

Link to comment
Share on other sites

Аз като отказах цигарите не бях толкова раздразнителен ама ако бях гледал това филмче нямаше да ги спра :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...