Jump to content
BulForum.com

Фифа 2006


Boev

Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply
no sled tova shte se pochva online igrata

tam e istinata

 

Да, така е. Да ви питам обаче как се играе по принцип на Фифа в мулти? Щото съм пробвал по IP, обаче нещо не става. Трябват ли допълнителни програми, пачове и тем подобни? Ще правим ли турнир?

Link to comment
Share on other sites

Да, така е. Да ви питам обаче как се играе по принцип на Фифа в мулти? Щото съм пробвал по IP, обаче нещо не става. Трябват ли допълнителни програми, пачове и тем подобни? Ще правим ли турнир?

Ами ние с vas90 играхме преди време на Фифа 2002 по IP и стана ;). Обаче когато искахме 3-ма да играем, нещо се цакна и ... не можехме и 3-мата едновременно да играем :huh: .

Link to comment
Share on other sites

Да, така е. Да ви питам обаче как се играе по принцип на Фифа в мулти? Щото съм пробвал по IP, обаче нещо не става. Трябват ли допълнителни програми, пачове и тем подобни? Ще правим ли турнир?

На коя си пробвал ... става бе човек . Обаче ти трябва реално IP ;) . :blink:

едит : да , с дъната сме играли на 2002 , а аз също съм играл и на 2005 по ИП :huh:

Link to comment
Share on other sites

Най-добрата фифа засега :) След като си пуснете играта получавате една изненада - мач с избран от вас отбор срещу сборна селекция на играчи от миналото като Кантона,Зико, Бонек, Барези и т.н.Ако победите ви отключва ретро секцията плюс клипче със селектирани 10 гола :) Другата добра новина - присъства националния ни отбор ;Р

Link to comment
Share on other sites

Много сАм тъп :cry инсталирах играта и след това изтрих имиджа преди да копирам кракнатото .ехе :blush: намира ли се тук някоя "добра душа" :D да ми го прати на мейла kamen@ggbit.info :( ще съм много благодарен

Link to comment
Share on other sites

Ще трябва да теглиш наново, защото играта няма крак и върви само с диск. Иначе има доста нови опции, които и аз незнам за кво са, но има една refere on или off :P

Link to comment
Share on other sites

Оо така като ви слушам тая фифа ще е супер, само че аз имам да си я дърпам... :(

Link to comment
Share on other sites

След като стартирам играта и ми показва този проблем:

Problem.JPG

 

Някой знае ли как да го оправя това, че страшно много ми се играе фифа

Същото е и на мен. Някви идеи ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...