Jump to content
BulForum.com

Фифа 2006


Boev

Recommended Posts

Офф,хора,хора.Вие сте си добре,че дори и демото играете.Аз се опитвам да го инстална ма имам проблем с ДиректХ-а,щото то иска 9.0С,а аз имам Б.Както и да е писах в друга тема за тоя мой проблем,че не мога да си инстална 9.0С.

Иначе пак казвам играта ще рулира!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

offtopic: Yami Yugi...ima edin tool za uninstal na directx. Sled kato minesh s nego mojesh da instalirash i directx 6 ako iskash :) Ne si spomnqm kak se kazvashe, no ako napishesh v google directx uninstaller sigurno shte nameri neshto takova.

Sq se setih, 4e SP2 na WinXP si varvi s vgraden dx9c..i tova e variqnt.

Link to comment
Share on other sites

като дългогодишен фен на серията iss pro evolution не мога да кажа за нито 1на фифа че ми харесва.просто мразя тази игра...а 2006 в сравнение с предишните е по добра но нищо повече.забелязах крадени движения от pro evolution 4 ...интересна ще е но за 1 седмица max.поне няма директно центриране на главата от корнер,автоматичния пас с z и мерник при пряк свободните.иначе отново комерсиална боза с цел продажби.

waitin` for pes5

Link to comment
Share on other sites

като дългогодишен фен на серията iss pro evolution  не мога да кажа за нито 1на фифа че ми харесва.просто мразя тази игра...а 2006 в сравнение с предишните е по добра но нищо повече.забелязах крадени движения от pro evolution 4 ...интересна ще е но за 1 седмица max.поне няма директно центриране на главата от корнер,автоматичния  пас с z  и мерник при пряк свободните.иначе отново комерсиална боза с цел продажби.

waitin` for pes5

 

Ти пък се изказа. Как се крадат движения на футболисти бе? Да не би някой да е патентовал финта си и никой да не може да му го прави??? А пък с тва комерсиална боза направо ме разби. Какво влагаш в това комерсиален? Знаеш ли избощо какво значи?

Link to comment
Share on other sites

Играта е просто невероятна.Нищо общо няма с предишните.Трябва да се признае ,че канадците от EASports са се постарали наистина играта да зарадва фен на ФИФА.Меню-тата са леки и приятни ,няма го лага от ФИФА2005.Играчите са направени добре и самия геймплей е перфектен...С нетърпение чакам 30 септември...

Link to comment
Share on other sites

Меню-тата са леки и приятни ,няма го лага от ФИФА2005

все пак това е демБо версия :D но наистина дано в пълната версия да го няма онзи убийствен лаг.

 

Що ли ми се струва че 2006 ще бъде на 3-4 диска :huh:

Link to comment
Share on other sites

всеки човек който разбира поне малко от игри и не е чул за играта на конами откакто излезе pes3 за pc знае че винаги е била по добра от фифа.знам какво значи комерсиален спокойно...лъскаво меню ,лицензи ,реклами от звезди,саундтрак от известни и отново комерсиални и бозави изпълнители и тнт ...всичко което да доведе до големи продажби.но на терена iss pro винаги е била просто с класи над фифа.всички гейм списания дават по добра оценка на всяка игра от серията на конами в сравнение с фифа от съответната година.можеш да провериш ако искаш.започни с iss pro 98 и fifa 98 ако щеш,даже ако искаш от по рано..от версиите за sega даже

както казах в сравнение с другите игри от поредицата fifa 2006 ще бъде дооста по добра и реалистична.няма лошо.важното е конами да имат добра конкуренция

Link to comment
Share on other sites

всеки човек който разбира поне малко от игри и не е чул за играта на конами откакто излезе pes3  за pc  знае че винаги е била по добра от фифа.

E tova si e tvoe mnenie, a ne e vseob6to :P Taka 4e ne izpolzvai izrazi ot roda na: ''всеки човек който разбира поне малко от игри..." :angry:

Link to comment
Share on other sites

Играта е просто невероятна.Нищо общо няма с предишните.Трябва да се признае ,че канадците от EASports са се постарали наистина играта да зарадва фен на ФИФА.Меню-тата са леки и приятни ,няма го лага от ФИФА2005.Играчите са направени добре и самия геймплей е перфектен...С нетърпение чакам 30 септември...

 

 

Абсолютно съм съгласен :D

Link to comment
Share on other sites

иииии дълго четене му падна....та нека кажа и аз кво мисла за новата фифа;)

1-Невероятна графика

2-много зарибени финтове(много по-лесни за правене от старата)

3-вратарите...........много реалистични движения

4-менюто е супер олекотено

 

Ае много ме зарибява фифата ко друго да ви кажа;)Рр

EA RULZ

 

а щях да забравя мерси много за двата пача,но само единия ми работи.Тоя за времето не мога да го подкарам дава грешка. Междудругото ся е по-друго скорост на нормал трудноста на шампион и се вижда истинската стойност на играта;)иииииииии много ме зарибява вече :devil

 

a..........moq rекорд е 3-0 милан срещу барса,но тва без пача ,така че май беше на амтьори,а ся с пача на кампионе напраих 0-0 срещу байерн м.Пуф мамка му стара.Един равен с Б.М 0-0 и три загуби с по 1-0 от Ман,ПСЖ и БарСа.......тоя кампионе не моа вкарам гол е майна;(

 

 

pF teq vratari na world class toest campione ili kakto e tam mnogo sa dobri e maina;(

ne moa da vkaram gol

pravat nqkvi ludi spasqvaniq.........use6tam kak kato cukame online 6a ima masovo rezultati 0-0

 

btw ne vi li se struva pasa s w mnogo silen takuv nqkvu

Link to comment
Share on other sites

4efo_88 a na men mi se slu4i topka vlqzla po sredata na vratata da go ot4ete kato Out :)

Nesta_86, za da ti tragne patcha za vremeto se iska da instalirash edno dopulnitelno exe, za koeto ima link nqkolko posta sled linka za samiq patch za vremeto.

Link to comment
Share on other sites

Все пак това е демо.Не смятам ,че в пълната версия на играта ще има такива глупости.И други дема на Фифа съм играл но това наистина си е най-доброто до сега.Предишните графиката не беше като на оригиналната игра и много други шитс.При мен единствения бъг беше ,че не ми прие конфигурацията на бутоните...след като дадох back и пак напред се оправи.ДЕМО все пак...

Link to comment
Share on other sites

Все пак това е демо.Не смятам ,че в пълната версия на играта ще има такива глупости.И други дема на Фифа съм играл но това наистина си е най-доброто до сега.Предишните графиката не беше като на оригиналната игра и много други шитс.При мен единствения бъг беше ,че не ми прие конфигурацията на бутоните...след като дадох back и пак напред се оправи.ДЕМО все пак...

 

При мен тоя пач не тръгна дава ми грешка при стартирането.Ако става дума за друг който работи моля дайте линк

Link to comment
Share on other sites

Последен рекорд :

Милан - ПСЖ 8:0

:punk

 

Q+W - извеждащ пас по въздух

Q+D - прехвърлящ удар

A+A+D - спиране на гърди и воле :devil

 

B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...