Jump to content
BulForum.com

Фифа 2006


Boev

Recommended Posts

Слушам Алесандро Сафина, Нирвана, Фейтлес и Тони Стораро........

 

Играта ми направи много хубаво впечатление с реализма на движенията на играчите. Мисля, че в друга игра такова нещо не е постигано. Имам забележки към графиката, но сигурно те са заради демото. Хубавото е, че има и разлика в ръста на играчите. Досега поне на мен ми изглеждаха еднакви. Доста е гадно, че съдията не дава продължения и наистина играчите на компа правят прекалено много финтове. Един даже се бъгна и почна да се върти, а около него нямаше никой в радиус от 10 метра сигурно. ДОбре е също, че вратарите са малко по-нормални, а не някви медиуми като на досегашните. Адски лошо впечатление ми направи и коментара на мача. 1:1 с коментарите на Champions League 2004/2005 :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply
I az tova se 4udq...misleh si dali ne e jelanieto s koeto igrae otbora. V smisal ako mnogo napuvash da sa 3 to4ki i taka...

Ами забелязал сам, че когато натискам противника и имам повече положение са 3 точки. Такче е напълно възможно да е или надмощието над противника или желанието на отбора :D

Link to comment
Share on other sites

Az pak kazvam, 4e spored men tova simvolizira igrata na otborite. V smisal ako ma4kash drugiq otbor svetqt i 3te to4ki i obratno. Btw q se pohvalete kolko gola ste vkarvali v 1 ma4. Az igraq samo na Pro za sega...makar 4e moje bi i na champion shte gi biq...i maximum sam vkarval 3 gola...makar 4e udarih i 2 gredi sushtiq ma4.

Link to comment
Share on other sites

В началото тия точки са по две след това стават три :unsure: И на мен не ми е ясно какво означават нито каква е ползата от тях :confused

Иначе интересно ми е това демо на каква трудност е. Дано това да Amateur или Semi Pro, защото ако е Profesional играта ще е много лесна.

П.С. Рекорда ми е 4:1 с Ман.Юнайтед срещу Байерн :) :P

Link to comment
Share on other sites

Моя рекорд е 3:1 Барса срещу Ман Ю :)

Харесва ми играта много по добра е от досегашните. Има малко повече свобода и могат да се вкарват голове от доста положения , което на последните фифи не ставаше

Link to comment
Share on other sites

4efo...ami az bqh pusnal 1 programa nqkolko posta po-nagore s koqto mojesh da promenqash rezoluciq, detaili, TRUDNOST, i dr neshta ot igrata. Spored neq v momenta igraq na Professional. Ako predi da q sloja sam igral na semi-pro...to razlikata ne e golqma.

Link to comment
Share on other sites

Не става въпрос за това. Верно и тук има авантаж, но ние говорим за точките отстрани на резултата

 

Не бях го забелязал това

4efo...ami az bqh pusnal 1 programa nqkolko posta po-nagore s koqto mojesh da promenqash rezoluciq, detaili, TRUDNOST, i dr neshta ot igrata. Spored neq v momenta igraq na Professional. Ako predi da q sloja sam igral na semi-pro...to razlikata ne e golqma.

Има някакъв пач за спиране на времето, ама не бачка на много хора, иначе ще е кеф да си играеш цял ден без да свършва мача

Link to comment
Share on other sites

4efo...ami az bqh pusnal 1 programa nqkolko posta po-nagore s koqto mojesh da promenqash rezoluciq, detaili, TRUDNOST, i dr neshta ot igrata. Spored neq v momenta igraq na Professional. Ako predi da q sloja sam igral na semi-pro...to razlikata ne e golqma.

Ами мерси за програмката, не я бях видял.

Сега и аз играя на Проф. Разлика има :)

Иначе точките до резултата мисля, че показват владеенето на топката :unsure: Отбора, който владее повече има три точки, другия две.

Е, може и да не е това, разбира се :)

Link to comment
Share on other sites

Da znam...ne sam go probval oba4e. Ako nqkoi ima jelanie - http://www.sportskevijesti.com/downloads_z...=download&id=15

Patcha za vremeto se polzva po sledniq na4in spored readmeto:

1. Slaga se v dira na demoto

2. Puska se predi igrata

3. Puska se igrata

4. Natiskash F10 i vremeto spira da varti

5. F11 za da prodalji da se varti

 

Chefo i na men mi se stori v na4aloto, 4e e malko po-trudno, no si rekoh, 4e e spad vav formata mi i sled 1-2 igri po4nah i tam da gi ma4kam :)

Link to comment
Share on other sites

то хубаво се слага в дира на играта, но не бачка, дава грешка. Много ми се иска да играя дълго без прекъсване

 

Трябва да се инсталира това за да тръгне пача за времето

Link to comment
Share on other sites

то хубаво се слага в дира на играта, но не бачка, дава грешка. Много ми се иска да играя дълго без прекъсване

 

Трябва да се инсталира това за да тръгне пача за времето

 

а това какво е попринцип ?

Link to comment
Share on other sites

И аз съм вкарвал мах 3 гола :P .Като излезне официално ще си спретнем едно турнирче нали? :) :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...