Jump to content
BulForum.com

Един ден от живота


Psihara^^

Recommended Posts

браво Иване, горд ли си със себе си ?

Ммм.. Мисля , че да. Постигнал съм бая за толкова време. И не разбрах точно с кое да съм горд? Клипчето ми хареса и реших да го постна.. Но явно липсата ти на хумор и искренната ти цел да се заядеш с някого е надделяла човешкото в теб.

@shadowhand А ти къде видя нискоинтелигентна проява от моя страна? Ще ми обясниш ли? Иначе много благодаря..

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха... :lol: :lol: Е тва е гати олигарията майна!!!Ванка ако се навиеш да правиш подобни неща съм убеден че няма да се разминеш без бой!! :starwars:

 

Едит:Тея не ги знам от коя страна са ама невидях една от тея да носи прашки!!Явно са много задръстени :)

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха... :lol:  :lol: Е тва е гати олигарията майна!!!Ванка ако се навиеш да правиш подобни неща съм убеден че няма да се разминеш без бой!! :starwars:

 

Едит:Тея не ги знам от коя страна са ама невидях една от тея да носи прашки!!Явно са много задръстени :)

 

Филмчето е много смях.

Jozo....носенето на прашки не е признак за "отвореност". :)

Link to comment
Share on other sites

къде пък видя физиономии? само гъзове.

полите са им еднакви , защото може си униформи. идеята е супер идиотска и глупава.

носенето на прашки не е признак за отвореност. ти като си много отворен що не носиш. хахаха.

Link to comment
Share on other sites

Тежка форма на идиотщина :lol: :lol: Толкова не съм се смял от последният епизод на South Park :lol: :bgrin: :bgrin:

А как мога да го сваля това с по-добро качество?

Link to comment
Share on other sites

значи освен, че си дал линк за някакво забавно клипче, ти си ни дал и мъдрото послание:

Гледайте и се учете... Ако има навити да направим нещо подобно тук.. Обадете се :)

 

 

Ммм.. Мисля , че да. Постигнал съм бая за толкова време. И не разбрах точно с кое да съм горд? Клипчето ми хареса и реших да го постна.. Но явно липсата ти на хумор и искренната ти цел да се заядеш с някого е надделяла човешкото в теб.

 

ха, намерил на кой да казва, че няма чувство за хумор или пък, че има нещо човешко у него :] :lol: - жив и здрав

 

edit: опа - забравих изключителната човечност да унижаваш хора пред камера... ама това е щото я нямам... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хм.. пичът определено има захват ;) Истински експерт е...

Но не беше чак толкова смешно... по скоро е тъпо :D

Link to comment
Share on other sites

Това е колкото смешно толкова и тъпо. Това ми се струва супер нагласена работа. Особено пък оная втората май се падаше. Ще седи и ще го гледа как й сваля гащите, вместо да му фрасне един или пък оная с панталоните. Тея японки да не се дрогирват, че не могат да реагират. А бе тъпа работа. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами... Забелязах, че няколко от тях имат еднакво телосложение и ботуши (това се дължи на факта, че съм жена и не се заглеждам толкова по задниците)

Иначе... Да. Няма да реагират по някакъв начин? Нагласена работа :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Т'ва ако го видя да го правят на мойта приятелка, ще хвана тоя идиот, ще го вържа, ще го съблека и ще платя на някой мазен циганин да го на**е. Ще снимам всичко това и ще го пусна навсякъде из интернет!!! :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...