Jump to content
BulForum.com

Bike action


Recommended Posts

Пак започна мерене на п**** :sick

 

 

Не бих казал че ми допада тая игра!

Link to comment
Share on other sites

Кво мерене на пишки бе,пич?Тоя лаф го слагате вече ей така.Ебати,ако разсъждавам като треб,то целият живот е едно голямо мерене на пишки.Тва е просто игра,постигат се определени резултати,нищо повече,аз пишки не виждам,явно са само в твоята глава

Link to comment
Share on other sites

Кво мерене на пишки бе,пич?Тоя лаф го слагате вече ей така.Ебати,ако разсъждавам като треб,то целият живот е едно голямо мерене на пишки.Тва е просто игра,постигат се определени резултати,нищо повече,аз пишки не виждам,явно са само в твоята глава

 

Ми хубаво ве пич кажи ми какво правите в момента ?? :confused "Виж те ме аз имам еди колко си точки" "Аааа аз имам повече еди колко си" Голяма работа че сте изкарали повече точки от мен примерно много ме интересува!!Аз спокойно мога си измисля някав резултат и ей на какъв съм велик :sick Това си е точно мерене на пишки с което някой си иска да се изтъкне.Смисълът е един и същ!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Добре бе,кво,искаш да ми кажеш,че всички онези пичове в темата за NFSU2,които са си дали резултати,снимки на колите и прочие,си мерят пишките?Не мисля,ама щом ти казваш...Не ми отговаряй,защото аз нямам намерение да се занимавам с глупостите ти

Link to comment
Share on other sites

Бухаха.Това е супер зарибено ;). Много ме радва :). Само дето на този индивид дето само го ръчкат напред-назад, не му е много весело ;)

Сегашния ми рекорд е 1820.58 ;)

НОВ РЕКОРД (мой) - 2964.91

Link to comment
Share on other sites

Тази тъпа игра е направена от някоя мъжемразка дето обича да кара колело и с него мечтае да блъсне изоставилият я приятел, който очевидно харесва да сваля жени по градските паркове и не си пада по колездачки :laughing: :P :D

Link to comment
Share on other sites

Еххххх,тва прекрасно магаре.Спрете се де.evil_smith,и понеже съм настроен заядливо,реших да погледна малко твои постове,теми,в които си писал....ми ти си за цял обор с магарета бе.Не се обиждай,просто тва не е специализиран форум и е нормално да има какво ли не,което прави това магаре едно нищо.

Link to comment
Share on other sites

Еххххх,тва прекрасно магаре.Спрете се де.evil_smith,и понеже съм настроен заядливо,реших да погледна малко твои постове,теми,в които си писал....ми ти си за цял обор с магарета бе.Не се обиждай,просто тва не е специализиран форум и е нормално да има какво ли не,което прави това магаре едно нищо.

Въпроса е, че т`ва е пълна простотия и на всичкото отгоре се пуска цала тема... :sick :sick :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...