Jump to content
BulForum.com

Bit Comet


Teddy-King

Recommended Posts

към потребителите на BitComet .... някой да знае дали може да се настрои да си отваря страниците в нейния интерфейс с Firefox, а не с IE .... тези, които са във Favorite :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

значи имам един въпрос ... не знам дали проблема се състоя в кометатат или в самия тракер (за data.bg става въпрос) ... та, качих един торент (dvd), но след 2 дена от 100% започна да показва 99.99%. един от файловете стои на 99.99%, а по размер и на торента, и в папката е един и същ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Az reshih da napravia edno vaprosche sega. TA vaprosa mi e slednia .. . moga li sled kato sam istril torrent zadachata a imam svalen faila pak da svalia torren*ta i da go pusna i pack da mi uploudva bez da svalia?

При мен стана би трябвало да стане и при теб. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз използвах BitSpirit известно време, но преминах на BitComet и всичко е ОК. Само че в BitSpirit имаше една опция, даваща възможност на човек да определи колко време да сийдва даден торенти и отчита с обратно броене оставащото до края време. В Кометата не намирам такова нещо и много ми липсва, защото забравям и губя представа колко време съм сийдвал някой торент. Сигурно имам неща на по един месец. В опциите няма такава настройка или поне аз не я намирам и това е доста голямо неудобство.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Иво, прецакан торент най-вероятно.Такъв е качен на сайта.Не е в теб проблема.

 

Бе то прецакан торент хуу, ама аз пробвах поне 5 и с всичките е същия.....тестис. Баси гадната работа

 

:angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз имам проблем с BitComet-a и реших да не отварям нова тема ...

Вече няколко файла свалям (повечето филми) и ми пише "BitComen unfinished" и като ги отворя, твърде много ми зацепват ... след рестарт на РС-то си остана този проблем, някой да знае как се оправя ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Значи искам да попитам за настроиките на бит комет или на някоя друга програма предложена от вас искам да кажа че съм със рутер TL-R410 4 човека сме общо и когато си пусна да тегля от аренабг сас комета и нета им спира на другите та ако може някои да ми каже настроиките на комета по вазможност да са то4ни и да са изпробвани така че да имат и другите нет когато аз тегля Благодаря Предварително

Link to comment
Share on other sites

Еми след като сте четири маймуни на една връзка имате общ трафик(когато теглищ с максимална скорост, за другите не остава).Отиваш в меню за настройки->предпочитания(май така беше в БГ версията),от там->връзка и имаш Download Limit и Upload Limit.Задаваш на даунлоуд-а някакъв лимит(примерно 20КБ/с),над който не можеш да вдигнеш повече ,и така скоростта,която остава се разпределя на другите хора

Link to comment
Share on other sites

Реших да използвам тази тема, за да питам за arenabg.com, че нещо не успях да се ориентирам из тяхния сайт (а тук темите за тях са затворени):

Изпратих sms-си и се регистрирах. Първоначално мислех, че sms-сите се изпращат само веднъж, но сега чух, че трябва всеки месец да плащам? Това така ли е? И какво става, ако съм супер потребител с коефициент над 1.05 - пак ли ще трябва да плащам?

 

Извинявам се за малкото отклонение от основната тема ;)

Link to comment
Share on other sites

Реших да използвам тази тема, за да питам за arenabg.com, че нещо не успях да се ориентирам из тяхния сайт (а тук темите за тях са затворени):

Изпратих sms-си и се регистрирах. Първоначално мислех, че sms-сите се изпращат само веднъж, но сега чух, че трябва всеки месец да плащам? Това така ли е? И какво става, ако съм супер потребител с коефициент над 1.05 - пак ли ще трябва да плащам?

 

Извинявам се за малкото отклонение от основната тема ;)

1. Регистрацията на нов потребител на нашия сайт може да стане по два начина:

 

- чрез покана от съществуващ потребител. В този случай потребителя придобива право да регистрира безсрочен акаунт. Началния му статус е "Потребител"

 

- чрез заплащане. В този случай потребителя получава право да регистрира безсрочен акаунт, като в продължение на първите 15 дни той получава статус "Супер Потребител". След изтичането на този срок се прилагат общите правила за промотиране.

 

2. Всеки потребител може да придобие статус "Супер Потребител" чрез заплащане. Срока на придобития по такъв начин статус е 30 дни. След изтичането му към него се прилагат общите правила за промотиране.

Нищо не трябва да плащаш, ако си супер потребител по коеф.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dobre we sq sam nov v torrentite i se regnah v 2 saita si4ko 6 - ama kvo trqq da napi6a na mestoto za Tracker server and dht network list za da moga da ka4a dadeniq torrent v torrents.linkos.bg ?

Link to comment
Share on other sites

Dobre we sq sam nov v torrentite i se regnah v 2 saita si4ko 6 - ama kvo trqq da napi6a na mestoto za Tracker server and dht network list za da moga da ka4a dadeniq torrent v torrents.linkos.bg ?

ne moje6 da ka4va6 torenti vednaga sled kato se registrira6

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Въпросът е малко общ, ама понеже ползвам BitComet реших да питам тук. Та дърпам си аз от няколко торенти и забелязвам, че от повече от месец не ми отчита нищо, нито коефициента мърда, нито качено-свалено се променя, а пък аз почти денонощно си свалям и съответно сийдвам. На какво се дължи това и как да го оправя? А и нужно ли е въобще, защото практически това не ми пречи изобщо?

Link to comment
Share on other sites

Вижда ми се странна тази работа, защото от графата тип на клиента забелязвам, че 90 % от юзерите са с BitComet. Но пък сигурно е вярно, понеже преди като започнех да свалям нещо и се връзвах моментално. Сега минава известно време, понякога доста дълго, преди да започне да сваля. Е сега какво, да го сменявам с друг клиент ли?

Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем, когато ми е включен bitcometa не мога да отварям никакви страници, нито с лисицата, нито с експлорера, имате ли някакви идеи за решаване на проблема.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Един въпрос за настройката на BitComet:

В Connection има Remove port on NAT/Firewall when exiting (Windows XP only). Трябва ли да сложа отметка?

И още: защо след като съм направил торент и вече даже от него теглят в http://bt.wrzru.com там където е графата сийдъри пише 0 в червено след като сийдвам?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...