Jump to content
BulForum.com

Събития


Grimjaur

Recommended Posts

Има ли мераклии за палатка петък, събота и неделя, на Слънчеви поляни ?

Ако има, обадете се, да се замъкнам повечко народ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Тъкмо се бях наканил да правя постъпления за закриването на форума....Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Ицо, а кога ще тръгваш за летния?Обади се да тръгваме заедно,а?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

В събота и неделя се организира регионално палатково мероприятие на едно близко и приятно масто, с рекичка и прочее удобства. Моля желаещите да участват да ми се обадят ДО УТРЕ ВЕЧЕР!

Знам, че е ден за регионална сбирка, но си мисля, че е по-добре да правим повече излизания тук-там, отколкото сбирки. Особено през лятото. Зимата, щем - не щем, ще сме затворени в клуба.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ще има единствени по рода си палатки с преход, които ще се проведат на 8(петък),9(събота) и 10(неделя)този месец.Първата вечер ще спим на едно място по поречието на река Пепелашка(над Храбрино), а в събота срещу неделя някъде около х.Здравец.Който желае да дойде, да заповяда в сряда в 18.30 на мийтинг.Часът ще го доуточним допълнително.

 

Със здраве:Кьопоолу

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Утре в 8.45 се събираме във фоайето на Централна Гара с цел ходения някъде извън града.Чакаме предложения, тоест аз чакам.Който иска-да заповяда.Излизането е с цел разведряване и бягство от сивити рамки на града..и сплотяване на скаутерския колектив у Пловдивъ!Вероятно ще захождаме някъде посока Асеновград, но нищо не се знае..тоест знае се, че ще ходим някъде, но къде точно..не! :D

Та тъй, елате утре рано сабахлен в 8.45 и няма да съжалявате!

Link to comment
Share on other sites

Тъй, тъй..В неделя ще има поход..много дълъг..до ся не е имало такъв!Чакаме се в 6.40 сутринта в неделя у фоайето на автогара Родопи.Носете си храна, дъждобран и/или водонепромуекамо яке и непременно най-удобните възможни обувки!Хващаме автобуса за Храбрино, ако закъснеете.От Храбрино цепим към х.Здравец,а като стигнем там, живота и здраве,..мм тва е вече тайна..

Айде очакваме хора на талази!

Link to comment
Share on other sites

Наистина много ми се идваше, отдавна не съм участвала в скаутските дейности, обаче точно в неделя сутринта ми е изключително невъзможно, затова много съжалявам, че няма да присъствам. :(

Надявам се да мога да се включа в следващия поход.

Link to comment
Share on other sites

Ако утре настинката не се влоши ще дойдем с малката на похода. Опитах се и Уйнки да предумам, ама има някакви курсове. Иначе щеше да стане шоу :)

Link to comment
Share on other sites

Похода беше сууупер як!Тръгнахме от Храбрино, и се мотахме като..не знам като какво..вървяхме до х.Здравец и там хапнахме по нещо, след тва тръгнахме към Куклен и бяхме там по тъмно.Пътьом видяхме 5 дъждовника..

Ето ви и малко снимки да погледате!

Link to comment
Share on other sites

Какво му коства на човек да превърне най-обикновенна спокойна вечер в Събитие :wacko:

Ако случайно сте планирали, в началото на седмицата, да се разпуснете пред екрана с Клинт Истууд (или любим актьор по желание) и канче горещ чай и точно в момента, когато си мислите че денят превършва добре, осъзнаете че сте сипали 1 супена лъжица и половина сол в чая си, то значи не планирате достатъчно добре!

 

Отивам да си изплакна канчето и да си направя нов чай :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Честит Ден Ден на Лорашу, Лорейн демек Лора..какво по-голямо събитие от това?!Вечи стана голяму дитето..има няма 13 години.Да ни е жива и здрава и все така духовита.. :P !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...