Jump to content
BulForum.com

Събития


Grimjaur

Recommended Posts

На 6 май всички знаете,че е празникът на Свети Георги, както и празника на българската армия.Освен това, 6 май е празник и на НСОБ.

По този повод на 5 май във Военно-Историческия музей в София, ще има изложба на колекциите от ордени на държавните глави на БЪлгария,като се започне от княз Александър I Батемберг и се стигне до Тодор Живков.Скаутската организация участва с 20 свои представители като почетен шпалир.Ще присъстват президентът, директорът на музея, висши членове на организацията.

Който може - да заповяда.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Днес е празникът на Национална Скаутска Организация - България "Свети Георги".

Честит празник!

Link to comment
Share on other sites

На 6 май всички знаете,че е празникът на Свети Георги, както и празника на българската армия.Освен това, 6 май е празник и на НСОБ.

По този повод на 5 май във Военно-Историческия музей в София, ще има изложба на колекциите от ордени на държавните глави на БЪлгария,като се започне от княз Александър I Батемберг и се стигне до Тодор Живков.Скаутската организация участва с 20 свои представители като почетен шпалир.Ще присъстват президентът, директорът на музея, висши членове на организацията.

Който може -  да заповяда.

 

Ти ходи ли? Яко ли е било, то неска Ицо спомена нещо, ама аз закъснях и не чух сичко :(

Link to comment
Share on other sites

Не, не ходих, но Тольо беше и наистина е било много яко...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Утре в 08:00ч. се събираме на автогара "Юг".

2,50лв билет до Пещера, ще се прибираме с каквото дойде(влак или автобус).

Ще се ходи в пещера "Снежанка".Ще се говори за история на скаутското движение и първа помощ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Утре на някой ходи ли му се в Маврудово - в авиомузея?

Не е по организационна линия, просто мисля да се дръпна до там да разгледам пак.Обадете се ако на някой му се ходи.

Link to comment
Share on other sites

Утре на някой ходи ли му се в Маврудово - в авиомузея?

Не е по организационна линия, просто мисля да се дръпна до там да разгледам пак.Обадете се ако на някой му се ходи.

 

Утре понеделник ли ще рече? И ако да кога смяташ да се тръгва?

Link to comment
Share on other sites

Да, понеделник.Ще тръгна с влака в 09:30 сутринта.Ако има желаещи ще ги чакам под таблото срещу входа(информация дето е).

Ще се връщам с влака в 13:00 (може и в 12:00 - но това зависи).Събиране - 09:00(ако идвате де).

Който ще идва - да си вземе около 5лв (може и по-малко) и някаква храна.

 

Пак подчертавам - това не е по организационна линия - просто малка разходка извън Пловдив.

Link to comment
Share on other sites

Да, понеделник.Ще тръгна с влака в 09:30  сутринта.Ако има желаещи ще ги чакам под таблото срещу входа(информация дето е).

Ще се връщам с влака в 13:00 (може и в 12:00 - но това зависи).Събиране - 09:00(ако идвате де).

Който ще идва - да си вземе около 5лв (може и по-малко) и някаква храна.

 

Пак подчертавам - това не е по организационна линия - просто малка разходка извън Пловдив.

 

Ммм дам ама кофти, защото съм на практика :(

Link to comment
Share on other sites

http://www.agarvaen.deviantart.com

 

Тук съм качил две-три снимки от музея.Не е всичко, защото музея все пак е до поделение и не е много "разрешено" за снимане.Имаше и парашутни скокове по същото време.Яко си беше.

post-1125-1118144217_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Утре ще има тренировка на ПСС на Джендема. Сигурно ще е интересно !!

 

Grimjaur, в музея съм снимал като разпран, не са ме спирали! Не ми казвай, че нсякой ти е правил забележка!

 

Някъде към 10 или 11 ч ще е.

Link to comment
Share on other sites

Ами има ходене на патрулите до св. Дамян и Кузма. И не можем да променим дневния ред.А за музея - на нас ни мрънкаха ако снимаме към поделението.Вътре никой нищо не казва.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Когато се върна в Пловдив на 13 юли ще се дава обещание от всички новодошли и издържали изпита скаути (вече :) ). Така че внимавайте къде ще сте по това време.

Обещанието е напълно задължително за хората които ще идват на Дряново

Link to comment
Share on other sites

Понеже аз утре не знам дали ще мога да присъствам на сбирката, ще се свържа с Ицо и ще му кажа да направи списък с хората, които задължително ще дават обещание.Ще гледам да държа непрекъсната връзка с тях.

Link to comment
Share on other sites

Момчета и момичета, който не даде обещание няма да даде такова и на лагера. А без обещание няма връзка и хората ще ви гледат като бели врани.

 

 

За място и време за даване на обещания вижте поста на Grimjaur или се свържете с мен на e-mail - kara_tolimir_zlia@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Здрасти :P !!!Значи искам да съобщя(не че всички вече не знаят де ама..) на 23 и 24.09 ще се ходи на хижа Бунтовна!!!Тръгва се в петък(23.09) в 7 часа от автогара "Север"!!!Пътува се до с.Кръстевич!До там билета струва 3лв.(демек 3лв. отиване и 3лв. връщане)!!!На автогарата в селото ще ви чака някой!От там се върви пеша до хижата!Нощувката струва 5лв.!Предвидени са(дано да се осъществи хижата де!) скаутски дейности през деня(които естествено не се разкриват).

Ами това е!Ако имате въпроси обръщайте се към Моя милост! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

hora tolkova li nemojete da se svarjete s patrulnite si voda4i ili s men tolio ili nasko zna4i poqsnqvam v subota v 9.45 h nai kusno trqbva da ste na avtogara rodopi tam se subirate vsi4ki i zaedno trugvate s brakmata v 10 h ni po-rano ni po-kusno az i tolio 6te vi 4akame v markovo avtobus ima na vseki krugul 4as ako ima problemi ni tursete po mobilnite az 6te sum s vkliu4en GSM do kogato trqbva

Link to comment
Share on other sites

Здраво!Да попитам аз,някой случайно да знае дали ще се ходи някъде тази събота и неделя?Защото аз подочух нещо за Ягодово ,но само това!Ако някой знае нещо да пусне един пост!

Link to comment
Share on other sites

Не знам...Аз малко бях на работа и съм извън организационните работи...Ще пусна пост ако разбера нещо...

Link to comment
Share on other sites

Никъде няма да се ходи.Има планиран еднодневен поход, но това е чак през януари.

Имаме си нормална отрядна сбирка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...