Jump to content
BulForum.com

Събития


Grimjaur

Recommended Posts

snatch, специално за тебе ще организираме експедиция до Еверест. На кокили.

Опитай да си отваряш устата и за друго, а не само за мрънкане !!!!!

Поне тук, във форума.

 

Като не ти харесва да се разхождаш с приятели някъде, не идвай. Това не е задължително мероприятие, защото на сила хубост не става, а и да става, не бива.

Другите претенции - на сбирките. Не се ли разбрахме вече по тоя въпрос, дявол да го вземе !

 

:angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

За 15ти април... благодаря благодаря. Много благодаря за организацията :D , ако ви бях казал аз да доидете и да ви бях лъгал със храна нямаше да има по-добър ефект :D .

Та по същество: Какво ще се случва тогава?

И Димо какво си имал предвид под "едит: ще кажете ли основните предложения за име ?няква нова тема ще отваряме ли ? или на място ще си обсъждаме" ?

Link to comment
Share on other sites

Та по същество: Какво ще се случва тогава?

И Димо какво си имал предвид под "едит: ще кажете ли основните предложения за име ?няква нова тема ще отваряме ли ? или на място ще си обсъждаме" ?

На 15ти април доколкото разбрах ще се ходи на нещо като официално шествие из Пловдив-не знам по какъв случай,подробности вероятно могат да се разберат в събота.

 

А който още не е разбал:ТРЯБВА да измислим име на Отряда.

За предпочитане е да се наречем с името на някоя видна личност от българската история.Само да не е Левски или Ботев,защото вече е имало много отряди с тези имена и ще е банално.Предложенията ще се обсъждат на сбирки...или във форума,както искате.

Link to comment
Share on other sites

Така да се уточни, името на Отряда ще се обсъжда единствено и изключително само на сбирки и излети, всякакви други споменявания ще се санкционират своевременно и неумолимо.

За 15-ти не се притеснявайте, няма да е нещо което не сте правили, ама униформите са си задължителни.

За snatch зает си, добре все още такива новини важат, все още :devil

Ако някой не ме е разбрал, ще се доуточня, ама на 26-ти този месец, когато ще има излетче до Перущица. Там ще се повъртим из музея църквата (реликва от Априлското възстание) и няколко други интересни неща.

Това е за сега от мен, после да не кажете че не сте уведомени.

Link to comment
Share on other sites

лопатка и гребло;

Така сега да доуточня че не става въпрос за никакви гребла весла и т.н. Има се предвид една обикновена брадвичка, защо е станало тва объркване с разни ми ти гребла весла и други, аз мога само да се чудя. Може Charlie да си е мислила за плаж или нящу таквози :P . А сега сериозно, замислете се върху това, че патрулът е екип от 6-8 човека. Ако вие се съберете по-малко ще се допълват до необходимата бройка на място и по наше усмотрение. И пак да ви напомня да си платите членския внос който е 6 лв. за първите шест месеца на годината. Тъй като, аз няма да присъствам в среда и събота можа да давате средствата си на Наско, като настоявате да ви запише няъде.

Link to comment
Share on other sites

Ами като искаше да има нещо по специално да беше дошъл вчера. То не че ни беше много лошо ама бяхме 8 (словом ОСЕМ) човека.

Поучете се де и идвайте :angry:

Тольо, как може да държиш сметка на някой от нашия патрул, та чак и на сърдит да се правиш, при положение, че ние винаги сме в пълен състав и един-единствен път не сме дошли и на всичкото отгоре сме ти и казали защо, предварително!На Марково, само ние и патрул Мармот бяхме направили презентация, и накрая след представянето на презентациите, ти не пита останалите патрули, защо аджеба нямат презентации, а почна да ни разправяш колко кофти, разбираш ли, била нашата!?

А и друго...аз да запитам, за къв е тоя форум тука, ако ние не можем напишем нищо за нашите проблеми?!Само за реклама ли?

Всеки път ни мрънкате, ако някой от нашия патрул е без униформа, а някои от водачите са системно без униформи!Но неее, трябва само на ония леваци от Мечка да се караме, щото те може и да се вържат...

Та добре си помислете над отношението и подхода...към всички в отряда

Link to comment
Share on other sites

Earthwalker, апелирам и към тебе - нека тия неща да си ги решаваме на сбирките! Ако не за друго, то защото е по-лесно да стане диалог и да решим проблемите. Нали все пак целта не е да се изкарваме черни или бели, а да върви работата !!!

Тольо е ползвал множествено число, визирайки цялата чета, а не само мечешката й част.

А моята персонална забележка към Snatch е по съвсем друг повод!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Момчета, момичета и cheese!!!!Замислете се какво говорите!!noxious, ти май никога не си в час!!!Следващия път ще ти пратя пощенски гълъб, колет, препоръчано писмо и телеграма...а, да и ще поръчам напомняне по телефона.КАЗАНО БЕШЕ - ОТМЕНЯ СЕ МЯСТОТО, НЕ ПОХОДА!!!!!!Дамяне, ти не се засягай, все пак за Мечките има много малко забележки.А това, че Тольо е направил забележка на човек от патрула ти....Що не му я направи ти?Ти си му патрулен.Ох...неам нерви.Довечера ще ви кажа две хубави и една лоша(зависи от гледната точка) новини.Пак хубавите са повече де...

Link to comment
Share on other sites

За да не ви караме например да предавате и приемате морз.Или да плетете рибарски мрежи ;)

Това е, най-малкото за електронното издание на организацията, и ако всичко върви по план - и за хартиено такова.Във форума пишеше за похода.Пределно и ясно.Щом имаш котка, че пратя пощенски ротвайлер.

А иначе довечера ще разберете защо вас ви дъвчем най-много. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

noxious, ти май никога не си в час!!!

Не знам кой не е в час.... ;) Следващия път, когато искам да постна нещо, ще пратя специален човек да дойде да ти го обясни лично на теб :D !Защото като се замисля и с пощенски гълъби няма да стане... ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде, спрете се с това "дъвчене" !

Довечера елате на сбирката, да си кажем един-другиму кривиците ... сещате се за този цитат !

Пък и има да се обсъждат организационни вапроси

 

Айде, със здраве. До довечера !

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

Новината на месеца (а може би и на следващият :) ), вече има женски ризи!!! Който иска, да се сдобие с 15 лв. (новата цена е продиктувана от дефицита на хубав и качествен плат, все пак за скаутите само най-доброто) и номера на ризата която носи (измарва се като си измерите обиколката на врата). Ризите ще се получават на Пролетната Лагер-школа или непосредствено след това. Вече има ризи таке че нямате право да се оплаквате.

Link to comment
Share on other sites

Десетте души, които присъстваха на похода до Перущица и наоколо, вероятно ще се съгласят, че беше хубава разходка. Ще я обсъдим на сбирката, когато, вероятно, ще сме пак същите хора, както и на предишната, и на по-предишните ...

 

С огромно задоволство отбелязвам, че имаме напредък - на Трети март, на паметника, скаутите бяха трима, в Куклен - седем, вчера бяхме десет. Сиреч, при късмет и при зазване на тенденцията, за влизането в ЕС ще се съберем всичките (чувай, Боже). Движим се към победа значи!

 

Предвид всенародното недоволство от забавящите се снимки, и поради факта, че нося в офиса RW дискове със снимки от тази или онази проява, които (снимки) уж са за всички, но които потъват незнайно къде, барабар с това, на което са записани, съобщявам - който иска снимки от този излет, както и от другите, да ми донесе един празен диск в сряда.

 

Живи и здрави !

Link to comment
Share on other sites

Събота (01.04.2006г) ще се ходи от 16:00 на изложбата "Природа, лов и риболов", която се провежда в Панаира. Сбирка 15:45 пред централния вход на Панаира.

Link to comment
Share on other sites

Аз ся да съобщя окончателно за предстоящата хижа...Аз, таковата, бях казал на 1, 2, 3 Април, ама такованка, не мога, и таковата, датите се променят, бикоз ъф ми, за 6, 7, 8 Април, демек другия четвъртък, петък и събота.Ще се ходи на хижа Бунтовна и естествено всичко ще е прекрасно, не само, защото нашия невероятен патрул ще я организира, а и защото просто мястото е супер!Преди беше 5 лева на вечер, предполагам и сега ще е толкова, но все пак ще се обадя да попитам и ще ви кажа допълнително!Хваща се автобус за село Кръстевич от автогара Север!

Допълнително ще ви кажа всичко фейс ту фейс!

Link to comment
Share on other sites

Утрешната среща на панаира,за посещаване на "Природа,лов,риболов" отпада като скаутско събиране.Желаещите могат да посетят индивидуално.

Link to comment
Share on other sites

Утрешната среща на панаира,за посещаване на "Природа,лов,риболов" отпада като скаутско събиране.Желаещите могат да посетят индивидуално.

 

Алекс(в случай,че наистина си ти),това звучи много тежкарски :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...