Jump to content
BulForum.com

Събития


Grimjaur

Recommended Posts

Момчета и момичета, какво мислите за едни палатки, докато времето не се е развалило съвсем?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Палатки - много хубаво, времето още не се е развалило напълно... обаче няма ли да измръзнем все пак?

Времето е като за печки...

Тази събота и неделя ще ходим на хижа "Скални мостове", която се намира до Чудните Мостове-природна забележителност!Нощувката струва 7лв.Допълнително инфо-тази вечер!

Хижааааа :woot :woot :woot Чудно :)

Link to comment
Share on other sites

Тази събота и неделя ще ходим на хижа "Скални мостове", която се намира до Чудните Мостове-природна забележителност!Нощувката струва 7лв.Допълнително инфо-тази вечер!

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер ще обсъдим.Галя, ти само форумно присъствие вкарваш.... :ghost

 

Е па колкото може ;) Това си е доброволческа организация, всеки е свободен да се ангажира, до колкото сам прецени. Остави го девойчето :smile:

Link to comment
Share on other sites

Тъй!Ето я и допълнителната информация.Автобуси за разклона за Забърдо,мястото от къде ще тръгваме, има на всеки точен час, така че предлагам да хванем този в 8 ч., това значи че се чакаме на автогара Родопи в 7.40!Билета до там струва 4.80 лв. в една посока.Легло в х."Скални Мостове" струва съответно:10лв. за легло в двойна стая, 9лв. за легло в тройка и 8лв. за легло в четворка.Може да хъркаме в х."Чудни Мостове", но там е по-кофти, а и струва 10лв. на легло за седморка...

Някой ако има питания-да пита.

Link to comment
Share on other sites

Отивате 10 човека, взимате две стаи с по 3 легла и останалите спат на пода в чувалчета. Така излиза по-евтино ;) Все пак отивате група, не мисля, че ще се осамотявате по двойки :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Аууу, трети пореден пост...много хубаво, не е на хубаво!Тази събота ще има сбирка, та който желае може да дойде да се видим живи ли сме или напротив и да обсъдим где ше ходим да караме я ски/сноуборд/найлонов чувал тая зима!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Честита ни Новата Година :tongue . Много здраве, щастие и късмет на всички :ghost Пожънете големи успехи през годината :wir , и умната (ако не умната то русата ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Никой не е умрял, Морски, ами подготвяме много неща, та няма време :lol:

Link to comment
Share on other sites

Утре, 09:00 на автогара "Родопи".Ще се ходи в резервата "Червената стена"(над Бачково).Пътни - около 5лв.Храна - по ваше желание.Фотоапарати - който има - хубаво е да го вземе :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Понеже ми писна да срещам хората из града(разбирайте по кръчмите), а не сбирките, аз се оттеглям и се залавям с по-сериозни и отговорни хора.Не може така момчета и момичета.Вярно, ние с Апостол сме заети непрекъснато, аз дори пътувам, но вие, ВИЕ! които сте от Пловдив?Защо спряхте да идвате?Не ви предлагаме нищо ново ли?А всеки път като се предложеше нещо, кой критикуваше най-често, ние или вие?Заети сте?Ние също!Но се стараем.Завършвате?Ние също - и какво от това?Някои работят?Апостол също работи.Не може така, момчета и момичета, не може.Писна ми, като ме попитат от другите региони - "Къде са останалите?Защо си сам?" да се чудя какво да казвам.И така....Иначе съм жив и здрав, благодаря, във Варна беше интересно, благодаря за "огромното" ви присъствие и желание да знаете нещо.

 

Иначе джамборе ще има, стафовете заминават на 12 юли...Таксата не знам колко е, но който иска, може да прати текст за химн на джамбурето.До 15 юни.Има и награди.Безплатно джамбуре и палатка.На Борко на адреса.А ако го нямате - ще ви го дам.Довиждане и благодаря за рибата, момчета и момичета.И успехи в работата,семейния живот и изпитите.Вече няма казарма, та да ви пожелая и лека служба.До джамбурето.

 

А ако някой се интересува как беше на пролетния лагер и на патронния ни празник във Варна(на игрите) - ами вижте сайта на Габровци.

 

На път съм и да помоля да затрият форума.Но все още не съм решил.Най-малкото ми трябват темите за архива.

Link to comment
Share on other sites

Разликата между скаута и война е, не че сам скаута не е скаут, а че и сам скаута е сам. :lol:

Казано по-друг начин - нормално е да се губят членове - колкото и надеждни и сигурни да са изглеждали. Нормално е за това, което се предлага. Иначе като цяло не би трябвало да е нормално! Губи се приемствеността между старите и новите. Старите са прекалено вглъбени и извратени от към идеята за скаутизма.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...