Jump to content
BulForum.com

Share and Enjoy


afx

Recommended Posts

Искам да помоля всички които са се конктнали или ще се конектват към хъбовете  МОЛЯ НАПИШЕНЕ ОПИСАНИЕ(Description) NA ШЕАРНИТЕ ФАИЛОВЕ ЗА ОБЩОТО БЛАГО :excl:  :excl:  :excl:

 

Има си SEARCH- като си шернеш папката, то само си прави списък какво има в нея иначе няма няма даможе да позлваш SEARCH-a, а и при всеки нов фаил в папката, трябва отново да е шерваш. :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Незнам защо , но много се оплакваха , че немогат да използват search , около 2 години съм я ползвал тази програма и такъв проблем съм нямал , да не би да ви е някакъв бъг във версиите ...

Link to comment
Share on other sites

Натоварването не е проблем изобщо. Вчера за 13 часа имаше само 2 секунди процесорно време на verlihub процеса :D като гледам и трафика се движи някъде около 3-4 k upload и максимум 5-6 download общо, макар че си мисля че iptraf се бърка повече от постоянните пакети които се мятат из мрежата. :(

 

Проблем е 24 часовия ъптайм... но ще видим какво ще стане. Иначе силно се съмнявам администраторите да предложат точно на мен да се занимавам със хъба които те ще си пуснат. Засега... просто искам да се докажа че мога да се справя с това предизвикателство, все пак да си администратор е по-скоро отговорност отколкото власт, както някои си мислят.

taka e, natovarvaneto ne e golqmo a i trafik nqma :rolleyes:

mene pyk uptaima ne mi e nikakyv problem, samo 4e ma6inkata mi e mnogo stara, svalih i az verlihub ama ne 6tq da se kompilira izpiska tam za ne6to i go zarqzah

 

to huba ne e stra6en user-a s 12Tb 6te e stra6en, to ip-to lesno se vijda

az oba4e imam osnovaniq da smqtam 4e ako ima takyv user 6te e prekaleno mnogo natovavaneto i nqma da moje da idyrji...(v data ima takova ne6to no ot user-a ne moje da se svalq)

 

Не че нещо ама имам един въпрос.... аз съм на евроком и ми е много интересно защотото съм на достъпна ще вземат ли евроком да направят да теглим между юсерите бързо или все така ще си тегля с 18к и от тях.... то ако е така скоро ще изгубят много клиенти... се пак гигабит свалят с 2мб между юсери! :confused

prav si da

ami ne smqtam 4e 6te uveli4at skorostite pone ne s mnogo

smqtam 4e do dc++ i torenti nqma da se stigne - ako se stigne sme/sa jivu-umreli ;)

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама имам един въпрос.... аз съм на евроком и ми е много интересно защотото съм на достъпна ще вземат ли евроком да направят да теглим между юсерите бързо или все така ще си тегля с 18к и от тях.... то ако е така скоро ще изгубят много клиенти... се пак гигабит свалят с 2мб между юсери! :confused

Link to comment
Share on other sites

Незнам защо , но много се оплакваха , че немогат да използват search , около 2 години съм я ползвал тази програма и такъв проблем съм нямал , да не би да ви е някакъв бъг във версиите ...

това е от firewall 100 %

Link to comment
Share on other sites

Torrent системата е по-добра, защото и на слабите тарифи на евроком, може да дърпат много бързо. :D

По-скоро защото се използва по-ефективно мрежата с разделянето на файловете на части, дърпани от различни потребители, а на малките тарифи ще дърпат пак бавно, заради по-бавния ъплоуд на другите, макар че при достатъчно сийдъри поне ще могат да реализират максимума на тарифата си в доста случаи.

Link to comment
Share on other sites

уфффффф то хууу аз съм там ...... ама с тия скорости направо ........ аз едвам стигам 20кб ве ХОРЦА ! една песен я чакам по 20мин. ! е къф е тоя Евроком , КВО е тва чудо ? Клиентите на ГГБИТ си прехвърлят филми с по 2-3 мб. за секунди , а аз една песен кисна по 20 мин. , а пък за Уплоада ! Малиииии да не си говорим не поече от 6 кб. един пич тръгна да дарпа от мен една песен и само като ми видя Мизреният Евроцом и се отказа ! хахаха ! :sayjin Аи Евроком да се стегне и да вдигне Лоцалният поне м/у потребителите и !

Link to comment
Share on other sites

Аз съм на гигабит и пробвах от Арена(торенти) и свалих два филна

за отрицателно време на филм около 10мин или 1.5Мб/с .Много доволно,и аз незнам как стана? На 18лв

Link to comment
Share on other sites

Аз  съм на гигабит и пробвах от Арена(торенти) и свалих два филна

за отрицателно време на филм около 10мин или 1.5Мб/с .Много доволно,и аз незнам как стана?

и как стават тия магииии ве ?!? на коя тарифа си ?!? то и от 36 лв. да си пак е доста невероятно ! :blink: :huh: :blink: аз дето сам на Евроком и свалям с 10 кб./с СРЕДНО иначе ми се вдига до 20 кб/с. :woot ама ко да си говорим ГГБИТ 1500 кб/с. :huh: :angry1 ееееееее ако наистина до един месец Евроком НЕ НАПРАВЯТ нещо по въпроса ЩЕ загубяд поредният си КЛИЕНТ !

Link to comment
Share on other sites

и как стават тия магииии ве ?!? на коя тарифа си ?!? то и от 36 лв. да си пак е доста невероятно !  :blink:  :huh:  :blink:  аз дето сам на Евроком и свалям с 10 кб./с СРЕДНО иначе ми се вдига до 20 кб/с.  :woot  ама ко да си говорим ГГБИТ 1500 кб/с.  :huh:  :angry1  ееееееее ако наистина до един месец Евроком НЕ НАПРАВЯТ нещо по въпроса ЩЕ загубяд поредният си КЛИЕНТ !

 

Еврокома в случая не са виновни, просто тоя пич е намерил сийдъри в мрежата на гигабит нет. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Torrent системата е по-добра, защото и на слабите тарифи на евроком, може да дърпат много бързо. :D

на евроком не може по-високи скорости от определената за тарифата, щото тва е абсолютния макс

 

Аз  съм на гигабит и пробвах от Арена(торенти) и свалих два филна

за отрицателно време на филм около 10мин или 1.5Мб/с .Много доволно,и аз незнам как стана?

имало е локален сийдър явно

 

как стават тия магииии ве ?!? на коя тарифа си ?!? то и от 36 лв. да си пак е доста невероятно !    аз дето сам на Евроком и свалям с 10 кб./с СРЕДНО иначе ми се вдига до 20 кб/с.  ама ко да си говорим ГГБИТ 1500 кб/с.  ееееееее ако наистина до един месец Евроком НЕ НАПРАВЯТ нещо по въпроса ЩЕ загубяд поредният си КЛИЕНТ !

ми евроком нищо няма да загубят, защото пак ще им плащаш на тях (гигабит=евроком)

Link to comment
Share on other sites

на евроком не може по-високи скорости от определената за тарифата, щото тва е абсолютния макс

имало е локален сийдър явно

ми евроком нищо няма да загубят, защото пак ще им плащаш на тях (гигабит=евроком)

и тогава за кво не е едно ?!? за кво не е Евроком ... тарифа 18 лв. гарантира 2-3 мб. локален ..... а аз дето съм на тая тарифа дърпам с 20кб/с НАИ-МНОГО .... или Оооооооооооооо те искат да им платя първоначалната , че как ?!? БЪЛГАРИЯ ВЕ ! :angry1

Link to comment
Share on other sites

и тогава за кво не е едно ?!? за кво не е Евроком ... тарифа 18 лв. гарантира 2-3 мб. локален ..... а аз дето съм на тая тарифа дърпам с 20кб/с НАИ-МНОГО .... или Оооооооооооооо те искат да им платя първоначалната , че как ?!? БЪЛГАРИЯ ВЕ !  :angry1

 

Фирмена политика :P

Link to comment
Share on other sites

Фирмена политика :P

абе Фирмена политика .... изразяваш се погрешно.......... кажи го просто с една дума БЪЛГАРИЯ ..... сигурен съм , че АБСОЛИУТНО всички ще те разберат много правилно ! :angry1

Link to comment
Share on other sites

и тогава за кво не е едно ?!? за кво не е Евроком ... тарифа 18 лв. гарантира 2-3 мб. локален ..... а аз дето съм на тая тарифа дърпам с 20кб/с НАИ-МНОГО .... или Оооооооооооооо те искат да им платя първоначалната , че как ?!? БЪЛГАРИЯ ВЕ !  :angry1

ми с тоя модем 2-3 мб малко трудно, те и за тва пуснаха гигабит, на който му трябва локална скорост там

Link to comment
Share on other sites

В момента сийдвам Сахара(Sahara.TC.AC3.5.1.XViD-iNVFX ) и

ЧОВЕК С МИСИЯ(The.Pacifier.TC.AC3.5.1.XViD-iNVFX) ама след малко ще лягам

който иска от Арена да си свали торента и утре пак ще ги пусна към 10 часа Айде лека нош! :punk

Link to comment
Share on other sites

Не забравяйте и друго също толкова важно: Има значение дали някои от сиидърите са си сложили лимит на upload-a .. или от това към колко хора качват едновременно, така че.. обвинявайте и потребителите :D

Link to comment
Share on other sites

Ми какво е виновен потребителя като няколко човека искат са теглят от него неща които другите ги нямат. :hmmm: Какво е виновен той че шефовете не искат да му отпуснат малко по-голяма скорост на ъплоуда. Не си я намалям аз нарочно. Всичко опира до ЕК.НЕТ

Link to comment
Share on other sites

bate_pesho ако не те устройва евроком мини си на ggbit никой не те спира.Защо трябваше да постваш 3-4 пъти едно и също нещо?Peace

Да попитам Evrocom имат ли намерение да вдигат външния?Ще бъде супер да стане така:

Pure Evrocom - за външен и т.н.

gigabit - за локални и bg торент сайтове

една adsl тарифа няма да е зле да се пусне :>

Link to comment
Share on other sites

Ми какво е виновен потребителя като няколко човека искат са теглят от него неща които другите ги нямат. :hmmm: Какво е виновен той че шефовете не искат да му отпуснат малко по-голяма скорост на ъплоуда. Не си я намалям аз нарочно. Всичко опира до ЕК.НЕТ

 

 

bate_pesho ако не те устройва евроком мини си на ggbit никой не те спира.

6to govori6 taka be

4oveka moje da ne moje da mine :sayjin

 

stava vypros 4e skorost/cena pri EK i ggbit sa izcqlo v "-" za EK - to4no tezi koito im syzdadoha mrejata

 

pri mene naprimer nqma gigabit i edva li skoro 6te ima (no ima drugi lan)

sled spiraneto na warez.ru skorosta mi rqzko namalq

 

vsy6tnost ako ne e .jp tiq 100k 6te gi gledam prez kriv makaron

bgpeeringa mi e 30k sled promenite -> izli6no e da pla6tam 30lv pri tova polojenie nali ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...