Jump to content
BulForum.com

Share and Enjoy


afx

Recommended Posts

За неразбралите aph3x изключва хъба вечер , защото си пази машината , следователно хъба се пуска когато aph3x стане . Средната продължителност на работа е около 13 часа на ден , което за дадения момент си е нормално ...

 

Поздрави :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
За неразбралите aph3x изключва хъба вечер , защото си пази машината , следователно хъба се пуска когато aph3x стане . Средната продължителност на работа е около 13 часа на ден , което за дадения момент си е нормално ...

 

Поздрави  :punk

 

Ако може да сложи едно "Работно време" за да знаем кога да "пазаруваме"

Link to comment
Share on other sites

Ако може да сложи едно "Работно време" за да знаем кога да "пазаруваме"

Доста иронично прозвуча , но пък и той не е длъжен да пуска хъб , направи го с най - добри намерения , за да сме всички доволни докато от евроком направят нещо подобно , ако все пак няма ирония в думите ти работното време е от към 12 до към 1 2 вечер ...

 

 

Поздрави :punk

Link to comment
Share on other sites

abe harabia  mnoo vreme go niama toia hub :huh:

Ми човека спи бе,не иска да си тормози машината и го спира,как иначе.Щом си е направил труда да го направи у тях за да им е добре на всички кво мрънкате.Винаги някой е недоволвн квото и да се направи за него... ;) :dry:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро :D

 

Просто изчаквам да видя каква ще е реакцията на evrocom и тогава ще преценя дали си заслужава да го държа непрекъснато включен.

Link to comment
Share on other sites

След като няколко дни от както продъществува SaE.mine.nu нямаше никаква реакция от страна на администраторите - тоест все едно не съществува, смятам да преустановя неговата работа.

Решението ми е продиктувано от това че никой от тях не проявява никакво желание да помогне за развитието на това което е изградено до момента. Много се радвам на подкрепата която получих от потребителите и въпреки че някои от тях имаха идеи за решаването на проблема със непрекъснатия uptime, не мога да ги приема поради това че не мога да гарантирам че целите (тоест хармонията) които царят в нашия хъб ще продължават да се спазват.

 

Ще изчакам още малко, докато поне видя един пост от администратор в тази тема. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Sorry! Ако е прозвучало иронично :(

Просто и аз сутринта се опитах да се свържа, но не можех

Благодарен съм все пак, че знам кога да тегля.

Link to comment
Share on other sites

Ще изчакам още малко, докато поне видя един пост от администратор в тази тема.

 

от умрял писмо ще чакаш ... или просто и кратко да получиш едно "НЕ" :D

тук админите ги пиши "бегали" :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Браво за хъбчето!

 

Включвам се задължително и шервам ~35GB музика. Тъй като съм меломан, държа да съм изряден и съм я подредил по стил, изпълнители и албуми :).

 

Have fun ;).

Link to comment
Share on other sites

значи имам 1 въпрос

 

Защо когато се свържа към някои хъб без значение кой веднага ме дисконектва

Link to comment
Share on other sites

Ето една нов бонус за нашето малко общество :D :D

 

http://aph3x.ath.cx/gallery/

 

базирана на Coppermine. Очаквайте да я преместя на сървър със 24 часова работоспособност, но засега се наслаждавайте на тази бета версия ;)

 

Регистрирайте и не забравяйте за лимита от 1024 kB

 

Няма да отговарям на въпроси от рода на - как да кача снимка.. защото първо е елементарно и второ галерията е напълно преведена на български.

 

Enjoy :P

 

Edit: айде.. 2048 kB.. ще черпите бира :beer:

Link to comment
Share on other sites

Значи няколко въпроса .

1во само за музика ли е :confused :lol: (тъпо въпросче , ама да знам)

2ро значи за да мога да съм "работоспособен" :lol: първо трябва да кача 1 гигабайт , нали ? А и също така това много бавно ли става , след като съм на тарифа - 18 лв. на месец :tongue

Link to comment
Share on other sites

Значи няколко въпроса .

1во само за музика ли е  :confused  :lol: (тъпо въпросче , ама да знам)

2ро значи за да мога да съм "работоспособен" :lol:  първо трябва да кача 1 гигабайт , нали ? А и също така това много бавно ли става , след като съм на тарифа - 18 лв. на месец  :tongue

ne e samo muzika,koi kakwoto e sharanal ima,

s kolkoto si teglil predi s tolkowa i sq ste teglish(ako si na ggbit 2-3mb/s)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...