Jump to content
BulForum.com

Share and Enjoy


afx

Recommended Posts

Е, все ще са ти останали 4-5 ГБ свободни ;) . То и това пак е добре. И като сме почнали с извиненията. Бих искал да се извиня на всички че не съм шернал игри и филми, а само музика. Обаче съм на Д и ако някой трябва да сваля от мен нещо такова ще му трябват около 1,5-2 дена за един диск. За това пък за да изкупя греха си, скоро ще шерна и към 4 ГБ софтуер, а за в бъдеще може и повече, защото повечето са ми на дискове. А като тръгне и торента ще имам доста повече. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply
Е, все ще са ти останали 4-5 ГБ свободни ;) . То и това пак е добре. И като сме почнали с извиненията. Бих искал да се извиня на всички че не съм шернал игри и филми, а само музика. Обаче съм на Д и ако някой трябва да сваля от мен нещо такова ще му трябват около 1,5-2 дена за един диск. За това пък за да изкупя греха си, скоро ще шерна и към 4 ГБ софтуер, а за в бъдеще може и повече, защото повечето са ми на дискове. А като тръгне и торента ще имам доста повече. :)

 

Извинен си , а ако имаш howto`s за фотошоп cs си направо златен :punk

Link to comment
Share on other sites

Извинен си , а ако имаш howto`s за фотошоп cs си направо златен  :punk

Точно това което го търсиш може би го нямам, но имам малко за разни трикове за Фотошоп. И книжки за "как да научим Фотошоп за 24 часа" и за 2 седмици :)

Link to comment
Share on other sites

Понеже виждам, че има интерес, а на aph3x РСто се изключва по някое време, качих на моя рутер Open DC hub, ако има интерес, ще се позаиграя с него и ке го поддържам. PCто ми работи 24/7 т.е. е включено постоянно, и който иска може да го ползва.

Адреса е: pisach.com:666

 

Edit: Гледам, че ЕК са ме изпреварили, така че няма смисъл май :)

Link to comment
Share on other sites

SaE се спира окончателно по причини които предполагам вече знаете.

 

Благодаря на всички които помогнаха! Заради тях галерията: sae.webhop.org ще продължава да работи ;)

 

Айде със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...