Jump to content
BulForum.com

Очаквайте скоро локален DC++ и Bittorent сървър


Veno

Recommended Posts

за да теглиш с толкова знаеш ли колко еврокомски сиидъра ти трябват?

ами ако това което дърпаш е нещо по-старичко и има два-три сиидъра?

 

я познай с колко ще теглиш:)

 

и дори да дърпаш с толкова-все пак това са си различните скорости на различните доставчици,все едно когато го имаше фтп-то еврокомци са теглили със същата скорост,с която и ггбитци:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply
А от къде си мислиш че черпят основно информация. Може би собствениците на сайтовете сами идват при тях и ги уведомяват.

 

ами ако не знаеш.. собственика от Дата.бг е (така да се каже) организатор на цялата работа по премахването на Free сървърите. гледай малко телевизия.

Link to comment
Share on other sites

за да теглиш с толкова знаеш ли колко еврокомски сиидъра ти трябват?

ами ако това което дърпаш е нещо по-старичко и има два-три сиидъра?

 

я познай с колко ще теглиш:)

 

и дори да дърпаш с толкова-все пак това са си различните скорости на различните доставчици,все едно когато го имаше фтп-то еврокомци са теглили със същата скорост,с която и ггбитци:)

абе човек стига ти 1 гигабит сийдър и си готов

Link to comment
Share on other sites

tctc сега разбираме колко приятни беше като си го имаше варез.ру и немаше такива проблеми с торенти и ала бала но пък всяко зло за добро :)

Link to comment
Share on other sites

tctc сега разбираме колко приятни беше като си го имаше варез.ру и немаше такива проблеми с торенти и ала бала но пък всяко зло за добро :)

mi ne znam koe mu e "za dobroto" ama aide :sick

 

osven 4e nqma da ima tolkova podreden sajt

6te trqa da install i nqkvki glupavi programi

 

za skorosti da ne govorq v momenta svalqm s 30k a sym da D+, minalata sedmica po tova vreme si prave6e 70+ bez problem

sq ili sa namalili skorostite ili prosto mnogo po4na da se polzva vyn6niq net ;)

Link to comment
Share on other sites

mi ne znam koe mu e "za dobroto" ama aide :sick

 

osven 4e nqma da ima tolkova podreden sajt

6te trqa da install i nqkvki glupavi programi

 

za skorosti da ne govorq v momenta svalqm s 30k a sym da D+, minalata sedmica po tova vreme si prave6e 70+ bez problem

sq ili sa namalili skorostite ili prosto mnogo po4na da se polzva vyn6niq net  ;)

30kб/с външен ?? Аз повече от 12-13кб/с много рядко съм имал :) Доволен съм от аренабг торента в момента свалям с 112-130кб/с

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам аз като съм на Достъпна и нормално свалям с 17-18кб/с, от торент ако съм мн активен ще мога ли да свалям по-бързо? :) примерно с 100к?

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам аз като съм на Достъпна и нормално свалям с 17-18кб/с, от торент ако съм мн активен ще мога ли да свалям по-бързо? :)  примерно с 100к?

Няма значение колко и къде си активен. 'Суровата' скорост така да се каже, която ти дава доставчика е светая светих, това е максимума. Повече, и да се насе..ш, не можеш да дигнеш!

Link to comment
Share on other sites

абе човек стига ти 1 гигабит сийдър и си готов

e аз какво ти разправям?

точно че сме на далавера от тоя тракер,щото ще има някои със бърз ъплоуд,на фона на 1/3 ъплоуда на еврокомци.

Link to comment
Share on other sites

e аз какво ти разправям?

точно че сме на далавера от тоя тракер,щото ще има някои със бърз ъплоуд,на фона на 1/3 ъплоуда на еврокомци.

да и евроком и гигабит печелят, но според мен гигабит повече, щото все пак свалят с много повече

Link to comment
Share on other sites

да и евроком и гигабит печелят, но според мен гигабит повече, щото все пак свалят с много повече

 

Да и затова най-справедливо ще бъде да има един торент за ЕК, едно дс+ за Гигабит нет, но и свободно всеки да избира къде да се вържи.

Link to comment
Share on other sites

Да и затова най-справедливо ще бъде да има един торент за ЕК, едно дс+ за Гигабит нет, но и свободно всеки да избира къде да се вържи.

 

Nem az sam na ggbit i spored men 6te e po dobre da iam 1 lokalen sait i za Evrokom i za Ggbit :)

Link to comment
Share on other sites

пичове пичове според вас кое е по-добре не ви питат много много :) хората си го казаха локалек ДЦ++ хъб и торент тракер никой не е казал за гигабит за евроком всичко си е общо

Link to comment
Share on other sites

Да и затова най-справедливо ще бъде да има един торент за ЕК, едно дс+ за Гигабит нет, но и свободно всеки да избира къде да се вържи.

 

Че тоя "торент за ЕК" незнам кой ще го ползва :D Особено с 30к ъплоуд на болшинството еврокомци ..

 

@Botev1912 - ЕК са неутрални, не печелят нищо

Link to comment
Share on other sites

Торентите крият и известни рискове. Например те са много удобен начин за изпробване на вируси, троянци и червей :devil

От този локален Торент ще намажат най-много Гигабит :punk

Link to comment
Share on other sites

Уфффффф ако Евроком скоро не си оправят скоростите ще полудея ве ! Един приятел , дето живее точно над мен е на ГГБИТ с тарифата от 18 лв. и ми дарпа от един Японски фрее саит с 300 КБ/С. Незнам как го прави тоя ваншен трафик , но филми игри 300кб БЕЗ проблем , а аз дето се води , че трябва да имам по - бърз външен трафик свалям с не пове4е от 20-30 кб на наи-бавната тарифа .... :confused аз КВО печеля , че съм дал на Евроком 120 лв. за МОДЕМ и плащам от 6 Години по 20 лж. секи месец , а некви си ГГБИТ дето давап 36 лв. и по 18 лв. на месец ми дърпат 100000 пати по-бързо ?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Торентите крият и известни рискове. Например те са много удобен начин за изпробване на вируси, троянци и червей   :devil

От този локален Торент ще намажат най-много Гигабит   :punk

 

Аз немога да разбера, за кво всички разделят ГГ и ЕК. Има ли значение, кой ще намаже? И да ви направят отделен хъб на ДС++ пак няма да ви се увеличи скороста. Тъй, че недейте да мрънкате. Скороста на ЕК на всякъде ще е еднаква. А раздели ли си, ще има два сървара и вместо да ти е по лесно да търсиш само в един, ще трябва да влезнеш в два да търсиш. Само се усложнява работата, заради някво тъпо разделение, от което смисала е абсолщтно никъв. И да се раздели, и да се нас***те пак няма да ви се дигне скороста. :lol:

 

едит: поговори с някой админ, и ще разбереш японския сайт какво представлява :punk

Link to comment
Share on other sites

30kб/с външен ?? Аз повече от 12-13кб/с много рядко съм имал :) Доволен съм от аренабг торента в момента свалям с 112-130кб/с

govoreh 4e 30k mi e kym bg sajtove

az vyn6en po4ti ne polzvam samo za mail, dori dnes updeita za wow si svalih ot datata B)

 

Уфффффф ако Евроком скоро не си оправят скоростите ще полудея ве ! Един приятел , дето живее точно над мен е на ГГБИТ с тарифата от 18 лв. и ми дарпа от един Японски фрее саит с 300 КБ/С. Незнам как го прави тоя ваншен трафик , но филми игри 300кб БЕЗ проблем , а аз дето се води , че трябва да имам по - бърз външен трафик свалям с не пове4е от 20-30 кб на наи-бавната тарифа ....  :confused  аз КВО печеля , че съм дал на Евроком 120 лв. за МОДЕМ и плащам от 6 Години по 20 лж. секи месец , а некви си ГГБИТ дето давап 36 лв. и по 18 лв. на месец ми дърпат 100000 пати по-бързо ?!?!?

xaxa pi4 mi zamisli se toq sajt ne ti li e mnoooogo mnogo poznat a :woot

Link to comment
Share on other sites

Че тоя "торент за ЕК" незнам кой ще го ползва :D Особено с 30к ъплоуд на болшинството еврокомци ..

 

@Botev1912 - ЕК са неутрални, не печелят нищо

печелят малко, щото този торент ще има повече работи от другите и стари и нови (надявам се)

Link to comment
Share on other sites

аве немогат ли да направят целия сървър WAREZ.ru  да сиидва,а ние да теглим само???

 

 

Аве могат ама ако и ти сийвдваш и аз сийдвам и някой трети ще тегли по бързо.

Link to comment
Share on other sites

аве немогат ли да направят целия сървър WAREZ.ru  да сиидва,а ние да теглим само???

То тогава каква ще е разликата с предишния такъв сървър?! Може би различния начин на достъп до него, с цел, знаете каква. :P

Link to comment
Share on other sites

Аве могат ама ако и ти сийвдваш и аз сийдвам и някой трети ще тегли по бързо.

ок де съгладен съм...

но нека качът всичко и чак ако се сиидва от потребителите примерно 70-80% от сървара чак тогава, да се спре :lol:

Link to comment
Share on other sites

аве немогат ли да направят целия сървър WAREZ.ru  да сиидва,а ние да теглим само???

Ами сигурно така ще стане (все пак технически сървъра е компютър, с потребител на него :D), щото не се виждам как мога да рилийсна един торент с 30к...

Link to comment
Share on other sites

Според мен печели най-вече ЕК. Защото ще си теглим с наще си скромни скорости като локален. А ГГБит я някой път захапят 2-3 МВ, я друг път около 100 КВ, я не. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...