Jump to content
BulForum.com

Очаквайте скоро локален DC++ и Bittorent сървър


Veno

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply
http://ircimages.com/ircimages/3/e/3e062a8...48ad327d32a.jpg еи тва е за НСБОБ и ония типчета , които в момента го наблюдават и четът тва  :D

А какво трябва да видя там. Защото на мен ми показва : "You don't have permission to access /ircimages/3/e/3e062a8f213612d1dbc2c48ad327d32a.jpg on this server."
Link to comment
Share on other sites

Много скоро...

Мина вече цяла седмица,а торент сървар така и не се появи!! :confused Някой от админите ще внесе ли яснота по въпроса??!! :confused
Link to comment
Share on other sites

А да попитам какво стана с японците ако някой има някво инфо на преместването/скриването им да ми прати ЛС .

Благодаря предварително

Относно warez torren качването: Къф ви е проблема да свалите нещо и после да го оставите цяла нощ да се сийдва (като през нощта и сваля някой друг...)

Link to comment
Share on other sites

Не много скоро, а много яко. :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

А да попитам какво стана с японците ако някой има някво инфо на преместването/скриването им да ми прати ЛС .

Благодаря предварително

Относно warez torren качването: Къф ви е проблема да свалите нещо и после да го оставите цяла нощ да се сийдва (като през нощта и сваля някой друг...)

Аз предполагам, че има 2 основни проблема за повечето:

1.Не искат да им работи постоянно това ПЦ

2.Страх ги е от НСБОП примерно, като видят тоя сийдва, значи е нелегален, айде в затвора. -> глупости

Link to comment
Share on other sites

А да попитам какво стана с японците ако някой има някво инфо на преместването/скриването им да ми прати ЛС .

Благодаря предварително

Ми тука са бе. Айде смучете докато още можете. :punk

Link to comment
Share on other sites

awe torrenta e 100 puti po dobre we hora vedanga se vigda kato e ka4eno ne6to novo,a ina4e na twa dc++ e samo za nesto deto znaesh 4e izleznalo

Че торента е по-добрия вариянт,няма спор.Поне за мен е така де.Ама не знам кога ще е готов нашия??!!Уж беше до 2-3 дни.....?!

:confused

Link to comment
Share on other sites

Няма нищо :D За сега се задоволявам и с ония японски сайтове! :bgrin: Ама тва българите сме страшни а?!! :D :D :bgrin: :woot :woot :tongue :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Че торента е по-добрия вариянт,няма спор.Поне за мен е така де.Ама не знам кога ще е готов нашия??!!Уж беше до 2-3 дни.....?!

:confused

 

 

торент имаше по едно време, ама не знам какво стана с него ... тогава беше просто алтернативен вариант на ftp-то и предимно за игри

Link to comment
Share on other sites

мисля че бях дал линк в темата за торенти, ама там няма нищо. И то доста отдавна.

Link to comment
Share on other sites

Кога вече ще има torrent сайт?

 

и аз го чакам с нетърпение торента,че с това DC++ само проблеми,не ща да го ползвам него.С торента хем по-бързо,хем по-добре и по-нагледно за всичките неща дето ги има.

Link to comment
Share on other sites

Търся инфо за японския сайт за игри и/или софтуер на ПМ, че нещо ми се губи :P :( :blink:

Геймс фоундид.

Остава софтуера :bgrin: :huh: :wir

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...