Jump to content
BulForum.com

Funny Video


cTo9H

Recommended Posts

Гледах го....седях си.....тъпеех....ама НЕ се смях.Имам чуство за хумор ама тея дет са го правили без обида ама нямат и грам.Тоя с очилата да литне ли искаше?Само ги размахва тея ръце кат няква птица и тва беше.Другия мой да се каже че е малко смешен с глупавата физиономия и езика ама пак си беше глупавичко. :P

 

+Това е реплика на едно 100 пъти по добре направено клипче със същата идея..ако не е sorry...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
+Това е реплика на едно 100 пъти по добре направено клипче със същата идея..ако не е sorry...

 

ne te razbrah

Link to comment
Share on other sites

cTo9H не се обиждай батко , ама второто клипче е наистина разцепващо , пичовете наистина са се размазали  :rolleyes:  :punk

 

 

Нали тия двамата са просто невероятни макар ,че и на cTo9H клипчето не е лошо

Link to comment
Share on other sites

:) gotino e da.Ama az ne sam iskal da se pokazvam pred vas s tva klip4e prosto vi pokazvam kolko mi typo v nqkoi moment i kvi maumni raboti pravq hahaha.А между другото знаете ли коя е песента която слушат?? :) System of a down - Chop Suey
Link to comment
Share on other sites

Че аз чувство за хумор си имам просто неможах да намеря нищо смешно в това клипче. :)  :)

 

emi ne znam no ima hora koito namirat kakto vijda6

Link to comment
Share on other sites

колко пъти ще го показвате т'ва клипче?

 

това което съм показал е по-достъпно от 14МБ клипче и както съм написал.. не бях гледал 14МБ-товото .. затова си има и съответния знак - "?". някаква нотка на заяждане усещам тука. а?

Link to comment
Share on other sites

това което съм показал е по-достъпно от 14МБ клипче и както съм написал.. не бях гледал 14МБ-товото .. затова си има и съответния знак - "?". някаква нотка на заяждане усещам тука. а?

 

o ne ni malko prosto obi4am razgovori po temite. :)

Link to comment
Share on other sites

Странно, интересно... изглежда и аз нямам чувство за хумор, защото това клипче (в заглавната тема) ми се стори много глупаво и се почувствах идиотски заради това, че седя цели два дни на хард диска ми (преди да го видя). Гледам Стоян репликира и се заяжда със всеки, който изкаже негативен коментар относно 'произведението' му. Прекалено си суетен, майна. Оправданието на негативните коментари, че е породено от скука според мен е изсмукано от пръстите - защо аз рядко скучая? Правя простотии, и то грандиозни, но не от скука, а в името на светата простотия и не нося камера или цифров фотоапарат навсякъде с мен (а и нямам :) ) за да заснемам простотиите, които ми се случват след някоя друга чашка (или понякога от лулата на мира), особено в компанията на някои уникални индивиди, които имам честта да са ми приятели. За това не мога да ти покажа по-брутални клипчета. Така че... не се приемай прекалено насериозно :))

А иначе за второто клипче - в момента са ми се свалили 35%

 

Edit: Само дето не легнах на земята от смях! Второто филмче КЪРТИ!

Link to comment
Share on other sites

yeah.I dyrven filosof si imame v foruma ve4e!

 

За десети път сигуррно вече казвам...Не съм искал да показвам нещо с това клипче,не съм искал да ви казвам нещо чрез него,нито смятам че то е номер 1...Само и единствено исках да покажа какво е когато ми е скучно.

Надявам се повече да не се обенявам щото стана банално вече

Link to comment
Share on other sites

А иначе за второто клипче - в момента са ми се свалили 35%

 

Edit: Само дето не легнах на земята от смях! Второто филмче КЪРТИ!

 

ама скорпион.. не четеш майна. точно 2 поста над твоя съм сложил линк със същото клипче, качено на уеб страница и е по-малко от 14МБ. не че има някаква разлика, но щеше да си спестиш свалянето. пък и това може да се показва наляво надясно.

Link to comment
Share on other sites

CTO9H - напълно потвърждаваш казаното от мен със думите си :]]]

"дървен философ"... вкара ме в носталгия - сигурно са минали 5-10 години от последния път, когато са ме наричали така :]]

 

Редакция: w00x, клипчето, което е точно два поста над предишния ми дори не е в тази страница :]]

Рередакция: CTO9H - без грам злоба. Peace B)

Link to comment
Share on other sites

CTO9H - напълно потвърждаваш казаното от мен със думите си :)))

"дървен философ"... вкара ме в носталгия - сигурно са минали 5-10 години от последния път, когато са ме наричали така :))

 

хаха ами замисли се.Не съм искал да те убидя.Нищо лично нали знаеш.Are We Cool?

Link to comment
Share on other sites

Еми не е особено интересно!Честно казано не схванах смисъла,ти на това ако му викаш изпростяване....просто имитираш кокошка :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...