Jump to content
BulForum.com

Funny Video


cTo9H

Recommended Posts

До какво води скуката при хората?Ако си задавате този въпрос то най добре вижте клипчето и надявам се намарите отговор на въпроса :)

 

http://info.datacom.bg/drane/Clips/Movie_0004.wmv

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Важното е шоу да има!А за олигофрения не съм съгласен...все пак единия от тия съм аз :) тоя качулката хахаха.Ако пак изпростеем в скоро време ще запиша още едно :punk

Link to comment
Share on other sites

Ами готино клипче...ама някой можели да ми каже как се казва песента дето звучи за фон на клипчето?

Песента е на Ауткаст, а клипа е пълна простотия,ако само за това им стига фантазията за развлечение - горките

Link to comment
Share on other sites

Ами готино клипче...ама някой можели да ми каже как се казва песента дето звучи за фон на клипчето?

 

Outkast - Hey ya .Това е песента

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хубаво клипче :punk

 

Обаче много съжелявам, че неможахме да снимаме пияндето оная вечер, щеше да стане яко клипче :)

Link to comment
Share on other sites

Хубаво клипче  :punk

 

Обаче много съжелявам, че неможахме да снимаме пияндето оная вечер, щеше да стане яко клипче  :)

 

hahahaha izrod prav si super qko show stana no v momenta v koito izleznat snimkite 6te gi uploadna tuka da se posmeqt malko :)

Link to comment
Share on other sites

Гледах го....седях си.....тъпеех....ама НЕ се смях.Имам чуство за хумор ама тея дет са го правили без обида ама нямат и грам.Тоя с очилата да литне ли искаше?Само ги размахва тея ръце кат няква птица и тва беше.Другия мой да се каже че е малко смешен с глупавата физиономия и езика ама пак си беше глупавичко. :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...