Jump to content
BulForum.com

vidqxte li novite snimki ot irag


Recommended Posts

Става дума за снимките ТУК. Не се препоръчват за хора със слаби сърца. Има снимки, които са потресаващи.  :cry

 

Чак пък потресаващи ,напълно нормално за война.Вие да не мислите ,че им плащат там да си клатят краката по цял ден.

Link to comment
Share on other sites

Карамане, стига дъвка управляващите! Влизането в НАТО беше подписано от парламента с пълно единодушие, пращането на войски в Ирак беше гласувано само с четирима против. А за лъжата и прочее - по време на война цензурата е нещо нормално.

А по въпоса за генералитета - извинявай, ама шефа на Генералния щаб ли трябва да иде да им изкопае ров около лагера, да минира подстъпите , или да се погрижи на покривите освен снайперисти да има и гранатометчици???!

 

Лека им пръст на тия хора, но те са били зле защитени, защото онзи техен командир, полковник едикой си, е спал.

А и в края на краищата Ирак не е Ривиерата.

Link to comment
Share on other sites

Да бе,ние сме с привилегии,и телевизиите ги имат,спокойно.Само се чудя на някои коментари-кво било там,да не се записвали хората в професионална армия....пичовеее,осъзнайте се-тези момчета са знаели какво е там и какво може да им се случи.Тва е положението-война,няма какво да подсмърчаме и да се вайкаме,всеки носи глава на раменете си и отговаря за себе си

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да е гадно все пак е война :( . А за това , че са били зле защитени ммм просто нямам думи :angry: Защо подяволите :confused

Link to comment
Share on other sites

Кой глупак намери тия простотии? :angry1

Нито една от снимките не отговаря на истината.Жалко,че фриидата.ком не работи за да ви дам линкове към снимки,които получих миналата седмица от мой приятел там.Не знам откъде сте изкопали тези "разобличителни" материали,но истината е такава - всичко това е бракувано имущество,останало в предишната база.

:angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Кой глупак намери тия простотии? :angry1

Нито една от снимките не отговаря на истината.Жалко,че фриидата.ком не работи за да ви дам линкове към снимки,които получих миналата седмица от мой приятел там.Не знам откъде сте изкопали тези "разобличителни" материали,но истината е такава - всичко това е бракувано имущество,останало в предишната база.

:angry1  :angry1  :angry1

i za kwo mu vikash glupak se pak twa se e slu4ilo i powe4eto v bg ne sa go vijdali,a trqbwa da se vidi ne misli6 li

emi dai nowite snimki da gi vidim

Link to comment
Share on other sites

,Apr 19 2005, 15:01 PM]Чак пък потресаващи ,напълно нормално за война.Вие да не мислите ,че им плащат там да си клатят краката по цял ден.

 

Бе де да знам, изгорели хора, на които вътрешностите са им отвъкна. Тва е нормално да го видиш нали. Ама едно е на филм да го видиш, друго е като си помислиш, че това е самата истина. Иди там ти, виж го на живо и после пак бъди спокоен. Война като на война, кво ти пука нали. Тук само някви снимчици. :( А да верно, плащат им да мрът - това беше добро изказване от твоя страна. Или оная снимчица с ония без ръце и крака, не съм сигурен за главата. :cry Не бе, нищо особено няма в тва. Спи спокойно, нали ти не си там :(

Link to comment
Share on other sites

Не съм визирал някой специално,за да го нарека глупак.Снимките най-малкото не са верни.

 

Ето един линк - за съжаление на снимката не се вижда нищо,но ти явно не четеш внимателно.

 

http://www.deviantart.com/deviation/17281191/

 

 

Допълнително разяснение - повечето от кървищата по тия снимки са на цивилни.Ако не знаете разликата - изгорелите коли и трупове във тях също.

Link to comment
Share on other sites

Бе де да знам, изгорели хора, на които вътрешностите са им отвъкна. Тва е нормално да го видиш нали. Ама едно е на филм да го видиш, друго е като си помислиш, че това е самата истина. Иди там ти, виж го на живо и после пак бъди спокоен. Война като на война, кво ти пука нали. Тук само някви снимчици.  :( А да верно, плащат им да мрът - това беше добро изказване от твоя страна. Или оная снимчица с ония без ръце и крака, не съм сигурен за главата.  :cry Не бе, нищо особено няма в тва. Спи спокойно, нали ти не си там  :(

 

Ако имах възможност дори бих отишъл.Не ме е особено страх от черва показващи се от обгорен труп. :punk :devil

Link to comment
Share on other sites

Ако имах възможност дори бих отишъл.Не ме е особено страх от черва показващи се от обгорен труп.  :punk  :devil

 

 

Ami sigorno ako go vidish ot blizo shte e po gadno no naistina ako mojesh i ako premislish neshtata edvali shte te spre tova 4e shte vijdash obgoreni trupove.

Link to comment
Share on other sites

Виждал съм гадории ама това бие всичко по всеки показател! :sick

Link to comment
Share on other sites

Ако имах възможност дори бих отишъл.Не ме е особено страх от черва показващи се от обгорен труп.  :punk  :devil

Всички така викат амааа... накрая :sick :sick :sick а??? :bgrin:

Между другото съм виждал много по-гадни снимки и дори видео ама ае няма да давам линк. :sick

Link to comment
Share on other sites

Като говорим за гадно, ами на ония където му рязаха главата в Ирак. От заложниците където. Май го бяха давали по ТВ-то. Но не го бях гледал. Попаднах случайно на него в нета и такъв си гледам, че някви четат нещо и един то тях седнал, и изведнъж го натиснаха на земята. И да превърта малко напред да видя кво се "боричкат" и гледам одрязана глава. :cry :sick После неможах да спя като хората, две- три вечари, и неможах да си махна мисълта за тая гадост. Побиваха ме тръпки. Не съм го гледал отдавна и не искам пак да виждам подобни животински истории :cry :sick

Link to comment
Share on other sites

Като говорим за гадно, ами на ония където му рязаха главата в Ирак. От заложниците където. Май го бяха давали по ТВ-то. Но не го бях гледал. Попаднах случайно на него в нета и такъв си гледам, че някви четат нещо и един то тях седнал, и изведнъж го натиснаха на земята. И да превърта малко напред да видя кво се "боричкат" и гледам одрязана глава.  :cry  :sick После неможах да спя като хората, две- три вечари, и неможах да си махна мисълта за тая гадост. Побиваха ме тръпки. Не съм го гледал отдавна и не искам пак да виждам подобни животински истории  :cry  :sick

 

Аз също гледах това филмче и също бях погнусен ужасно!! :sick Ама по същото време когато убиха нашиите българи също убиха някакъв кореец ли де да знам какъв!!Един приятел каза че убииството на тоя "кореец' така да го нареча било много по брутално от убииството на българина :sick Точните му думи бяха:"С българина просто си играеха ако го сравниш с убиството на "корееца"! :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

С българина просто си играеха ако го сравниш с убиството на "корееца"! :sick  :sick  :sick  :sick

Глупости - гледал съм ги и двете и мога да ти кажа че едва ли може да се намери дума в който и да е език, камо ли да се сравняват.

Отвратителни са, виждал съм какво ли не, но това ме потресе и дълго ми се връщаше пред погледа след това...

Link to comment
Share on other sites

ЗА МЕНЕ БЪЛГАРСКИТЕ ВОЙНИЦИ СА ГЕРОЙ !!!

 

EDIT:за иракчаните не ме е жал , жал ми е за наш'те момчета , от изгорения труп не съм толкова растроен отколкото от снимките с окървавените български войници

Link to comment
Share on other sites

Глупости - гледал съм ги и двете и мога да ти кажа че едва ли може да се намери дума в който и да е език, камо ли да се сравняват.

Отвратителни са, виждал съм какво ли не, но това ме потресе и дълго ми се връщаше пред погледа след това...

 

Така се изрази оня пич аз не съм гледал втория филм така че спора е безмислен :D

Link to comment
Share on other sites

Abe niakoi niama li gi tia snimki ot predi da zatvoriat Warez-a? Niamate li link ot drugo miasto kadeto sa kacheni? Che togava ne si gi zapisah... i sega me mn iad

Link to comment
Share on other sites

Abe niakoi niama li gi tia snimki ot predi da zatvoriat Warez-a? Niamate li link ot drugo miasto kadeto sa kacheni? Che togava ne si gi zapisah... i sega me mn iad

 

iad?ti da ne si nqkyv mazohist...polovinata forum tuka draifa kato Ci pomisli i vidi kvo stava s na6te mom4eta tam nqkade na mainata si toi go bilo iad 4e ne gi zapisal....teq snimki i video materiali deto razpravqte 4e ste gledali sa prosto sieabalo maikata zverska istoriq koqto i na nai golemiq si vrag ne bih pojelal...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...