Jump to content
BulForum.com

Любовен калкулатор


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Скивтай

 

Явно с някой хора ( въпреки разликата в годините ) сме обречени на вечна любов. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Скивтай

 

Явно с някой хора ( въпреки разликата в годините ) сме обречени на вечна любов. :wub:

Нема проблем, аз съм всеизвестна педофилка, знае ме мало и голямо (предимно мало), през девет детски градини в десета... :P

Link to comment
Share on other sites

http://www.lovecalculator.com/love.php?nam...luS&name2=aph3x

:( мрън. половинчата работа. живота не е честен. :angry:

буахахахаха

С кака ми snejko нещата не вървят - може би ни е прекалено малка разликата :Р

Но виж - открих истината за себе си. Тук по-малко, но пак. Ясно е - ще живея във виртуалния свят. На кой пък му е притрябвал реалния :Р

 

Edit: Е, нали съм скорпион, трябва да съм гаден :))

Edit2: разкрих те!

Аман от Edit: aph3x тука все пак ще се оформи едно качествено скорпионско лоби :)) За сега сме аз, ти и Aggressiv.

Link to comment
Share on other sites

Това беше гадно! :angry1

 

Едит: и аз съм скорпион :bgrin:

Едит2: еми.. като се обичаме.. да се взимаме :D

Link to comment
Share on other sites

Нема проблем, аз съм всеизвестна педофилка, знае ме мало и голямо (предимно мало), през девет детски градини в десета... :P

 

Ухаааааа ма тя и педофилкааааааа :love . Издигаш ми се в очите... мдаааааа! Аз пък си падам по садо-мазо ( предимно садо ). нищо че разликата е толкова голяма ( в годините ). Както беше казал някой по-горе "вземи си кака да те отрака :lol: :"

Link to comment
Share on other sites

Ухаааааа ма тя и педофилкааааааа  :love . Издигаш ми се в очите... мдаааааа! Аз пък си падам по садо-мазо ( предимно садо ). нищо че разликата е толкова голяма ( в годините ). Както беше казал някой по-горе "вземи си кака да те отрака :lol: :"

Трябва ли да се правя на малко сладко еврейче, за да изживееш неонацистките си мечти? :P

Link to comment
Share on other sites

Трябва ли да се правя на малко сладко еврейче, за да изживееш неонацистките си мечти? :P

 

Ела ми със прашки на петолъчки да видиш на кво ща направя :love .

 

П.П. Отде знаеш че имам такива мечти???

Link to comment
Share on other sites

Ела ми със прашки на петолъчки да видиш на кво ща направя :love .

 

П.П. Отде знаеш че имам такива мечти???

Охооо... кви петолъчки :bgrin: . Митак сметни си ти и Хитлер и въри да се гърмиш :pirate

Link to comment
Share on other sites

Охооо... кви петолъчки  :bgrin: . Митак сметни си ти и Хитлер и въри да се гърмиш  :pirate

 

 

Казах го в смисъл че ще действам като наказателен отряд бе тъпчо :bgrin:

( тоест няма капка милост ) :love :wub: :love

Link to comment
Share on other sites

Някой пробвал ли е да види дали гаджето му още обича бившия си? Аз не искам да знам :)

Link to comment
Share on other sites

Бившата - 55%

по-бившата - 45%

 

А неонацистката младеж ще я кача на коляното си и ще я напляскам по дупето, че си играе с идеи, които не разбира :))

Че Гевара форевър!

Link to comment
Share on other sites

Бившата - 55%

по-бившата - 45%

 

А неонацистката младеж ще я кача на коляното си и ще я напляскам по дупето, че си играе с идеи, които не разбира :))

Че Гевара форевър!

 

Аз базикал ли съм се със Сталин??? Или с Че Гевара??? А ти си 5-тия човек в тоя форум, който ме обвинява че не разбирам идеалите, в които вярвам. И с радост мога да те направя 5-тия дето ще разбере, че си ги разбирам съвсем ясно. А ти сигурно не знаеш каква националност е Че Гевара.

 

Сори за оффтопика надявам се модераторите ( и админите ) да ми простят, но се почувствах наистина засегнат от поста на Scorpion.

 

Peace!

Link to comment
Share on other sites

Аржентинец, ако не ме лъже паметта. Помага на Фидел Кастро при кубинксата революция. Заема известно време поста на аграрен министър (уф, така ли беше). Загива (пак ако не ме лъже паметта) в Перу - разстрелян е помагайки на местно партизанско възстание. Автор е на книга за партизанската война.

Призива за мир се приема и се извинявам. Просто ми е писнало от националисти/хитлеристи дето имат много обща (да не кажем никаква) представа за какво става въпрос всъщност.

:))

Link to comment
Share on other sites

Mi to malko ne e hubavo spored men da se meri lyubovta , za6toto kato po4ne da se meri koi kolko obi4a i koi obi4a pove4e i stava losho. Ina4e na toq test po nickove se obi4ame pove4e ot kolkoto po isntinski nomera , qvno si obi4ame virtualnite obrazi :) tuk

Link to comment
Share on other sites

Ами да сте ми живи и здрави с Любо :))

Много поздрави от Скорпи му предай, че вече изчезна от картата, не може да го намериш :))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...