Jump to content
BulForum.com

Любовен калкулатор


Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Toq test mnoo random rabota. Izliza, 4e bivshata mi priqtelka nikoga nqma da ima vryzka, shtoto kakvoto i ime da napisha zaedno s neinoto vinagi izliza 0% ;)

Gorkata tq... Vzema da q predupredq da ne opitva pone :)

Vij ako i napisha imeto s W ;)

Link to comment
Share on other sites

are stiga we na men mi dade 00% :confused ( (imena ne kazvam)

basi qkoto maina posle dqdo torbalan s baba torbalan pak mi dade 00% :confused

 

tva e pulna prostotiq, puk i posle na nqkakva si kombinaciq mi se padna 47% i pi6e 4e moje da su6tetstvuva moje i da ne su6testvuva .... :confused posle pi6e 4e pri lo6i momenti trqq da si govorim (mi to tova e qsno) :P

 

EDIT:

evgeni min4ev :love :love aziss

 

97 %

 

Dr. Love thinks that a relationship between evgeni min4ev and aziss has a very good chance of being successful, but this doesn't mean that you don't have to work on the relationship. Remember that every relationship needs spending time together, talking with each other etc.

:D

Link to comment
Share on other sites

тва е само да вкарва не особено смислени зарибявки на хората. Сигурно ММ го ползват тоя сайт за оная щуротия дето пращаш смс-и и ти казва в проценти колко се разбира някой с гаджето си.

Link to comment
Share on other sites

Брей, това ме побърка!!! :blink: Дано не е вярно, аз и той - 12% :unsure: , а пък аз и гаджето на една от най-добрите ми приятелки - 97% :confused

Направо ужасно!!! :cry ;)

 

Хубаво е, че не слушаме такива тестчета и калкулатори, нали? :D

Link to comment
Share on other sites

17%,a sme zaedno ot blizo 3 godini.

Link to comment
Share on other sites

88% bez familii

07% s familii (nikvo shodstvo v familiite nqma )

 

Брей, това ме побърка!!!  Дано не е вярно, аз и той - 12%  , а пък аз и гаджето на една от най-добрите ми приятелки - 97% 

Направо ужасно!!! 

 

Хубаво е, че не слушаме такива тестчета и калкулатори, нали?

 

kak пък се сети то4но за него да проверявш ??

Link to comment
Share on other sites

Те калкулатори са толкова стари че не е истина!!Виждал съм ги поне преди 1 година и ако напишеш нещо на кирилица излиза бясните 00% много яко :devil :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...