Jump to content
BulForum.com

Любовен калкулатор


Recommended Posts

Ето тук може да изчислите колко ви обича :love вашата (вашия) приятелка (приятел) :love . Имената трябва да бъдат написани на Английски език. Първо напишете вашето, а след това нейното (неговото) после натиснете CALCULATE.

Ако има такава тема или тя не е за този форум моля да бъда извинен за 1-ви път правя :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Botev Plovdiv 0% Lokomotiv Plovdiv /za6to li :love

 

ad + raj = 00% ,waw ,qvno ne moje po-otricatelen rezultat ot tozi, dve nuli,malii

ogyn + voda = 95% ,hmmmm, iznenadva6to naistina, qvno v tozi slu4ai protivopolojnostite se privli4at

Link to comment
Share on other sites

Защото и двамата са с фамилия "Пловдив" и д-р "Не му помня името" разбира, че става дума за кръвосмешение...

Link to comment
Share on other sites

mimi_boq - mimi_boq = 62% :D Форумното ми аз е в хармония...

Maria Boiadjieva - Maria Boiadjieva = 22% :confused Явно в действителността не се разбирам със себе си...

Link to comment
Share on other sites

Е, името ти се пише Mariya Boyadzhieva принципно...

Сега го разбирам от теб, а учителките ми по английски са на друго мнение май... :)

А иначе: Maria Boiadjieva - Vin Diesel = 93% :P

Mariya Boyadzhieva - Vin Diesel = 93%... Тогава има ли значение?

Link to comment
Share on other sites

Системата е малко порочна... Остави го тоя Дизел от едната страна и напиши друго от другата и пак толкова ще ти извади. Поне на мен жената като е отдясно, каквото и да напиша отляво все едни и същи проценти дава. Колкото до името...стандарт...виж си в паспорта...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...