Jump to content
BulForum.com

Е как мислите дали Ботев пак ще е №1?


NightKiller

Ботев-Горе или Долу  

217 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

аве само паричките не достигат на БОТЕВ ве :( само тфа ни е проблема :( ама ако ни земи някой бугаташ и ще ни оправи :)

Link to comment
Share on other sites

в "А" група сме ! ако не друго тия спартак напрайха шоу .. особено номер 7  :D

 

Da we tva mom4e prosto e nqkvo unikalno :D

Nai-vajnoto e 4e bixme.I ve4e sme na 99% v "A" grupa :D

Link to comment
Share on other sites

Da we tva mom4e prosto e nqkvo unikalno  :D

Nai-vajnoto e 4e bixme.I ve4e sme na 99% v "A" grupa  :D

 

Хубаво е , че Ботев пак се изкачи , само се притеснявам да не започне да се повтаря това действие -> Изпадане - качване в А група , изпадане - качване в А група ...

Link to comment
Share on other sites

БОТЕВ винаги е номер 1 в сърцата ни!!!

 

АБРЕ БОТЕВ ТЕБ ОБИЧАМ АЗ , И АБРЕ БОТЕВ ТИ СИ НАЙ-ГОЛЯМ ,ТЕБ ОБИЧАМ АЗ ТИ СИ НАЙ-ГОЛЯМ И ТИ СИ НАЙ-ВЕКИК НА СВЕТА !!!!! :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug

 

П.П. искам да са одава в бира :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Link to comment
Share on other sites

Няма, няма, няма по-голям!

Няма по-голям! Няма по-голям!

Само, само, само БОТЕВ е ! БОТЕВ Е !!!

Теб обичам аз ей, ти си най-голям ей , ти си най-великия на света.

Трибуна изток ЗАВИНАГИ !!!

НИЕ ПАК ЩЕ СЕ ВЪРНЕМ НА ВЪРХА !!!

САМО БОТЕВ !!!

Link to comment
Share on other sites

Абе, че ще влеэем в А група ще влезем

Че не ни е мястото при отборите с големите кинти нение НО какво значение има това, ако ще в С група да отидем пак ще сме от Ботев и пак ще сме му вярни.

И стига с тази А група там са отбори който са генерални спонсори на рефери, делегати и т.н. на разни люде от БФС. Кво да правим ние там кой ша купим от тях и с какво? И най вазно ЗА КАКВО? Ами догодина пак ще играем за купата на България независимо дали сме в А Б или С група и този път Ще разбием Мотрисата щото е стара Ш...тия ТАКА, ЧЕ САМО БОТЕВ :inqn :punk :inqn :punk :inqn :beerchug

Link to comment
Share on other sites

мястото на ботев е точно в А гръпа не говори глупости че не сме за А група точно за А сме и ще влезнем на 1во място без някой да ни купува отбора е доста добър момчетата са млади и се надявам като влезнем да сме стъбилно в средата на таблицата ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Абе, че ще влеэем в А група ще влезем

Че не ни е мястото при отборите с големите кинти нение НО какво значение има това, ако ще в С група да отидем пак ще сме от Ботев и пак ще сме му вярни.

И стига с тази А група там са отбори който са генерални спонсори на рефери, делегати и т.н. на разни люде от БФС. Кво да правим ние там кой ша купим от тях и с какво? И най вазно ЗА КАКВО?

 

Неприятно ми е да призная ,ама е вярно и съм съгласен с теб.От 3-4 години отбора е заприличал на асансьор ,надолу-нагоре и после пак надолу-нагоре.За мен това е едно от най-гадните неща,които можеха да се случат на клуба,но това е реалноста.Мястото на БПФК 1912 наистина е в "А" група,но не и в този вид,не и с този президент,не и с това управление.

Вече е почти сигурно ,че ще влезем отново в "А" група ,но на мен ми е много по интересно какво ще стане след това,как ще се представя отбора от следващия сезон,ще има ли нови попълнения,каква цел ще има в шампионата.Моите лични очаквания не са много оптимистични,но ... има време ще видим.

 

И най-накрая независимо от ситуацията най-важно е да си подкрепяме отбора.Без значение дали е в А,Б,В група трябва да има мощно САМО БОТЕВ.

Picture-018.jpg

Link to comment
Share on other sites

Неприятно ми е да призная ,ама е вярно и съм съгласен с теб.От 3-4 години отбора е  заприличал на асансьор ,надолу-нагоре и после пак надолу-нагоре.За мен това е едно от най-гадните неща,които можеха да се случат на клуба,но това е реалноста.Мястото на БПФК 1912 наистина е в "А" група,но не и в този вид,не и с този президент,не и с това управление.

Вече е почти сигурно ,че ще влезем отново в "А" група ,но на мен ми е много по интересно какво ще стане след това,как ще се представя отбора от следващия сезон,ще има ли нови попълнения,каква цел ще има в шампионата.Моите лични очаквания не са много оптимистични,но ... има време ще видим.

 

И най-накрая независимо от ситуацията най-важно е да си подкрепяме отбора.Без значение дали е в А,Б,В група трябва да има мощно САМО БОТЕВ.

Picture-018.jpg

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

БОТЕВ ПЛОВДИВ

Link to comment
Share on other sites

Тази снимка ми навя такива спомени :cry преди няколко години президент беше още човек, който наистина милееше за клуба (Васко Нинов) в последния кръг играхме с ЦСКА и ако биехме оставахме в А група. спомням си препълнения стадион, може би над 25 000 души. Трибуна изток бяхме невероятни, просто настръхвах когато половината стадион започваше да вика САМО БОТЕВ, наистина невероятно усещане :cry надявам се тези времена да се върнат и може би отново ще ида на мач на любимия си отбор. това е най-великия клуб с най-великата публика и се надявам тази публика някой ден отново да иде на стадиона и да подкрепя отбора така както го е правела преди :love

Link to comment
Share on other sites

На тоя мач имаше 35 000. Имаше хора по дърветата и много прави. Помна че входа беше свободен. Аз бях на мача 3 часа преди началото му, а около 30 мин преди началото нямаше свободно място. Това беше някъде 1998 година и бихме 3:1

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен че е имало 35 000 защото Христо Ботев побира около 25 000 който само 19 000 и нещо могат да са седнали ама.......това наистина беше велик мач ех спомени...............Но това пак ще бъде така хората пак ще се радват на Ботев и Локото пак ще е в криза........ама за жалост трябва ДОООООСТА търпение.СПРАВЕДЛИВОСТТА ЩЕ ТЪРЖЕСТВУВА!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

На тоя мач имаше 35 000. Имаше хора по дърветата и много прави. Помна че входа беше свободен. Аз бях на мача 3 часа преди началото му, а около 30 мин преди началото нямаше свободно място. Това беше някъде 1998 година и бихме 3:1

Еййй начи много съм проспуснал ама тогава съм бил много малък...вчера бях на мача със Спартак Плевен и забелязах едно много любопитно нещо...когато всичко започнахме да пеем момчетата на терена започнаха да играят 2 пъти по-добре!!!Затова винаги да ходим на мачеовете няма значение дали играем със Конелиано или Локо Пловдив :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще ви върна малко по-назад във времето годината беше 1993 стадион Христо Ботев в БЛАГОЕВГРАД финал за купата на българия с цска , няма да го забравя никога , три четварти от стадиона бяха в жълто-черно и преди това мача с левси за полуфинала на нашия стадион също много яко беше , след две години 1995 пак бяхме на финал с локо софия тогава пак бях, това пък е още по-голям спомен когато борето хвойнев вкара за 1:0 за БОТЕВ направо откачих от кеф ама за жалаост само за кратко :cry , наш'те тогава бяха откраднали няква фалшива купа на българия от някво тото и преди мача на тренеровката някав пич излена на терена и я даде на сираков и той такъв я дигна два три пъти , направо прав умирам пак да ходя на такива мачове чесно ви казвам , като дойде митко селския в началото пак беше яко , спомням си с тогавашните велбъжд (преди да се преместят на лайнута ) настоящия отбор на столюпеново (завършил 3:0 за БОТЕВ ), продаваха бира на стадиона (и имаше голяма посещаемост ) и преди това бях пил доволно ракии като ударих и няколко бири на стадиона , после се търкалях по пейките :wacko:

Link to comment
Share on other sites

спомням си с тогавашните велбъжд (преди да се преместят на лайнута ) настоящия отбор на столюпеново  (завършил 3:0 за БОТЕВ ), продаваха  бира на стадиона (и имаше голяма посещаемост ) и преди това бях пил доволно ракии като ударих и няколко бири на стадиона ,  после се търкалях по пейките  :wacko:

 

Бе незнам кво помниш и кво не,ма явно си забравил,че и в момента има отбор Велбъжд във В група...откак гришата ви видя че ни ва биа и не ви взе още повече ви е яд май май...

Link to comment
Share on other sites

На тоя мач имаше 35 000. Имаше хора по дърветата и много прави. Помна че входа беше свободен. Аз бях на мача 3 часа преди началото му, а около 30 мин преди началото нямаше свободно място. Това беше някъде 1998 година и бихме 3:1

Абе и аз бях на мача - наистина голям мач беше и стадиона беше пълен, но чак 35 000 нямаше.

А иначе, колкото до промоцията този сезон - бях на мача със Спартак и трябва да ви кажа, че наистина Ботев не е за Б група, но не е и отбор, които ще играе някаква важна роля в А. Така, че догодина ще гледаме мачове от А група, но после ......

Link to comment
Share on other sites

Бе незнам кво помниш и кво не,ма явно си забравил,че и в момента има отбор Велбъжд във В група...откак гришата ви видя че ни ва биа и не ви взе още повече ви е яд май май...

Буферски изказвания не са добре дошли в тая тема, така че си спести некомпитентното мнение :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...