Jump to content
BulForum.com

Е как мислите дали Ботев пак ще е №1?


NightKiller

Ботев-Горе или Долу  

217 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ето че реших да пусна един Poll за най-великия отбор някога съществувал в Българското първенство-БОТЕВ ПД.Изразете вашето мнение за предстоящите мачове и какво куца на отбора.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Ботев тая година няма да влезе, въпреки че ми се иска да има дерби 2 пъти в годината.Просто с 2-3 силни мача през сезона и останалото селско ритане няма как да стане.А и да влезе пак ще се почне падане от такива като Пирин и Спартак.Тва е.В Б ви е мястото към момента :)

 

Едит:Пич, има май няква разлика от №1 и влизане в А, нали??Че пък писал и "ПАК ще е №1" :lol: Ми той не е бил №1 От '67 ве :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ботев тая година няма да влезе, въпреки че ми се иска да има дерби 2 пъти в годината.Просто с 2-3 силни мача през сезона и останалото селско ритане няма как да стане.А и да влезе пак ще се почне падане от такива като Пирин и Спартак.Тва е.В Б ви е мястото към момента :)

Макар че съм за Ботев не мога да отрека че тва е самата истина

Link to comment
Share on other sites

Po4ti sam siguren 4e tazi tema 6te se prevarne vav tema za Botev-Velbajd :lol:

Dano Moderatorite da ne q zatvorqt :)

Ta po temata:Az mislq 4e 6te ospeem da se varnem pak v "A" grupa.I dano se okaja prav.Tova 6te bade xubavo i za Balgarskiq Futbol poneje 6te se provedat 2 ma4a Botev vs. Loko :)

Link to comment
Share on other sites

Ботев тая година няма да влезе, въпреки че ми се иска да има дерби 2 пъти в годината.Просто с 2-3 силни мача през сезона и останалото селско ритане няма как да стане.А и да влезе пак ще се почне падане от такива като Пирин и Спартак.Тва е.В Б ви е мястото към момента :)

 

Пич от това дет си написал разбирам че си за Локото.Ама я виж мачовете и си помисли пак:

 

11-03-2005 B PFG Botev Pd vs. Pirin 1922 1 - 1

04-03-2005 B PFG Vihren vs. Botev Pd 0 - 0

26-02-2005 B PFG Botev Pd vs. Dorostol 3 - 1

28-11-2004 B PFG Botev Pd vs. Minyor 1 - 0

21-11-2004 B PFG Rilski Sportist vs. Botev Pd 0 - 0

14-11-2004 B PFG Botev Pd vs. Etar-1924 1 - 0

06-11-2004 B PFG Akademik Sv vs. Botev Pd 0 - 1

31-10-2004 B PFG Botev Pd vs. Dobrudzha 3 - 0

23-10-2004 B PFG Svetkavitsa vs. Botev Pd 2 - 0

17-10-2004 B PFG Botev Pd vs. Pomorie 3 - 0

02-10-2004 B PFG Spartak Pl vs. Botev Pd 3 - 1

 

Това са последните 11 мача от Б група.Виж и сам прецени.Също сме с равни точки с 3-тия,1 точка зад 2-рия и 3 зад 1-вия.Остават още 10 мача като най-силния съперник е на 3-то място.

 

И под номер едно нямам предвид че е взел лигата...те само корумпираните отбори я взимат.Важна е играта която демонстрират

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че се пиша от Локо, наистина се надявам Ботев да влезе в А група и да си имаме дерби. Пък и трябва да процъфтява пловдивският футбол, да бием самодоволните шопи (Уевски и ЦСКА). Представям си финал на Шампионската лига Локомотив Пд : Ботев Пд :punk

Link to comment
Share on other sites

Ботев тая година няма да влезе, въпреки че ми се иска да има дерби 2 пъти в годината.Просто с 2-3 силни мача през сезона и останалото селско ритане няма как да стане.А и да влезе пак ще се почне падане от такива като Пирин и Спартак.Тва е.В Б ви е мястото към момента :)

 

Едит:Пич, има май няква разлика от №1 и влизане в А, нали??Че пък писал и "ПАК ще е №1" :lol: Ми той не е бил №1 От '67 ве :lol:

Ами до колкото разбирам от поста ти,ти приятелю си фен на Велбъжд-Пловдив.Ами да може и в "Б" да ни е мястото,но и вашето със сигурност е там! :woot Или памета ти е късичка?! :woot Ако не беше"добре облечения бизнесмен" да премести отбора си в Пловдив/м-у другото,тои пожела първо да се обедини с Ботев/едва ли щяхте с мижавия си отбор скоро да играете футбол с марка"А"!А за качествата на двата отбора в момента може много да се спори!Пример е последното дерби.Цяла България видя как т.н.р шампион не може да бие без съдииска помощ отбор от "Б"група,и точно там се видя на кои къде му е мястото!
Link to comment
Share on other sites

аз като човек на койте не от нито един от двата отбора смятам, че би било хубаво да има мачове м/у локо и ботев за първенство. така че няма да е лошо ботев да се класира, въпреки че няма да остане в а група повече от 1 сезон

Link to comment
Share on other sites

Аве не ми се спори за глупости ся.Ходете си, викайте си, дано да влезете, ама няма да ви бъде май ;)

 

След като не ти се спори, защо умирисваш темата с кюстендилска "пропаганда" ? И да, ако искаш ме издай, че те "псувам", ти ни най-малко не се заяждаш и месиш в теми, където не ти е мястото.

 

По темата - докато съществуват Левски, ЦСКА, Велбъжд и подобните му там "отборчета" Ботев няма да е Номер1. Или пък ще стане подобен на тях, но това вече няма да е Ботев, това ще е пералнята за пари на <insert мафиот here>. Здраве да е, нека поне в Европа има футбол - там ще гледаме. Тук ще си гледаме цирк :)

 

Edit: botevbeerboys - никой не помни "победата" им в последното дерби. Това се нарича избирателна памет - забравяш к'вото не ти отърва :)

Link to comment
Share on other sites

БОТЕВ е бил и ще бъден номер-1 :D а тези глупости за 67г може да ги напише само някое тинейджърче което се влиае от времената мода в уродливият и наговорен бг футбол :inqn защото в годините когато се играеше истенски футбол в името на отбора БОТЕВпочти винаги беше трети което е равносилно на номер-1 :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ако Митю селския реши да ни вкара в А група,то тогава мисля че без проблеми ще влезнем.Обаче нали разбирате,че в А група той просто трябва да се бракне по надълбоко.А на него изобщо не му се дават пари (защото ги няма). БОТЕВ заслужава да играе в А група.И на мен ми се гледат градски дербита,но ме страх само по-другата година да не изпадне другия (уж) пловдивски отбор. Марица ще влезе в А група.Ще има дерби :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

добра тема да пообсъдим Ботев браво хареса ми

иначе ясно е че ще влезнем но исках да сме 1ви дано да станем лошото е че ако влезнем за да изпаднем пак няма смисъл

Link to comment
Share on other sites

Е радвам се че повечето хора във Форума са от Ботев така се чуствам по комфортно.А какво мислите утре за мача срещу Локо ГО.Кой ще ходи?

Link to comment
Share on other sites

Според мен ще влезнем, вижда се че сме най-добрия отбор в Б група и няма накъде да ходим освен в А. А кюстендилци да си гледат собствения отбор и да не се обаждат в чужди теми :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ботев тая година няма да влезе, въпреки че ми се иска да има дерби 2 пъти в годината.Просто с 2-3 силни мача през сезона и останалото селско ритане няма как да стане.А и да влезе пак ще се почне падане от такива като Пирин и Спартак.Тва е.В Б ви е мястото към момента :)

 

Едит:Пич, има май няква разлика от №1 и влизане в А, нали??Че пък писал и "ПАК ще е №1" :lol: Ми той не е бил №1 От '67 ве :lol:

vsi4ki lokomotivci v kiustendil vii ste sram za plovdiv

i 6te doide bruge i 6te ima mu6.....psevdo 6ampion4eta-13 kupeni ma4a i v 2ta kadeto ne gi kupihte-raven i zaguba :D

Link to comment
Share on other sites

естествено че ще влезнем

БОТЕВ ПЛОВДИВ е истинския пловдивски отбор

и никой не може да го отрече

ВЕРНИ ДО ГРОБ 1912

а и няма да е лошо ако феновете на БОТЕВ от форума

започнат да идват на мачовете!Айде елате утре да подкрепим отбора

1912-ЗАВИНАГИ

НИЕ ПАК ЩЕ СЕ ВЪРНЕМ НА ВЪРХА!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

СПЕШНО!!!!

 

Всички Канари се свикват за подкрепа на форнта срещу Локо ГО.

 

Повтарям:

 

Всички Канари се свикват за подкрепа на форнта срещу Локо ГО.

 

 

Това не е тренировка.......... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

естествено че ще влезнем

БОТЕВ ПЛОВДИВ е истинския пловдивски отбор

и никой не може да го отрече

ВЕРНИ ДО ГРОБ 1912

а и няма да е лошо ако феновете на БОТЕВ от форума

започнат да идват на мачовете!Айде елате утре да подкрепим отбора

1912-ЗАВИНАГИ

НИЕ ПАК ЩЕ СЕ ВЪРНЕМ НА ВЪРХА!!!!!!!!!!!!!!!

Ами аз съм от форума и не изпускам мач!!Сигурно от 22 години да съм изпуснал 22 мача!!И разбира се на трибуна Изток!!И за това си прав "НИЕ ПАК ЩЕ СЕ ВЪРНЕМ НА ВЪРХА"
Link to comment
Share on other sites

А какво мислите утре за мача срещу Локо ГО.Кой ще ходи?

На работа съм до 17.30...но ще се помоля за 1 час компенсация...

Иначе ще ги победим,дано Ясен пусне и повече юноши да трупат опит...

Link to comment
Share on other sites

Trqbva da vlezem...Inache vsichko shte izgubi smisal......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...