Jump to content
BulForum.com

Е как мислите дали Ботев пак ще е №1?


NightKiller

Ботев-Горе или Долу  

217 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ако наще в събота играят с/у Спартак на 100% от възможностите си няма как да не им "муш"нем 2-3 парченца :punk Страх ме е обаче, че ако победим в този мач(а няма как иначе :punk ) наще ще се отпуснат и рискуваме всичко!!! Така че пред Ясен ще се изправи голямото изпитание да не дава на футболистите да се отпуснат :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

В сайта на Ботев пише че е бил ритан целенасочено ето линков за сайта там си пише всичко дет ви трябва.............Вива Канари!!!

Link to comment
Share on other sites

Браво на нашия Ботев,винаги съм знаел че ще успее.В събота също ще победим.

Между другото честита загуба на циганското Локо от Левски.хаха от 3 мача с Левски 3 загуби :punk

Link to comment
Share on other sites

е ся може и без псувни че онея от локото ще пискат и то с право все едно ботев да падне и от локото да викат : честита загуба на онея лайнари от ботев , тъпо е ... важното е Ботев да е номер 1 и тва е :) иначе и аз се кефя на загубата на локо :)

Link to comment
Share on other sites

Може,но се изпуснах.Омръзна ми ония буфери да се хилят на Ботев,а ги видяхме колко струват.Разбира се най важното е Ботев да си е номер едно,както показват и титлите му

Link to comment
Share on other sites

Абе наистина не е много хубаво,ама маи всички се кефим на загубата на мургавите братя! :D Още повече,че те незаслужено са на този полуфинал!!С гол от засада!!Така трябва.В София да паднат с 10 наи малко!!

Link to comment
Share on other sites

Абе наистина не е много хубаво,ама маи всички се кефим на загубата на мургавите братя! :D Още повече,че те незаслужено са на този полуфинал!!С гол от засада!!Така трябва.В София да паднат с 10 наи малко!!

 

Съгласен съм,полуфиналът трябваше да е с вас :) Въпреки ,че съм фен на Левски,много харесвам и симпатизирам на отбора на Ботев,защото е оставил своята значима следа в историята на българския футбол.Другата година ви чакаме в елита :punk :)

Link to comment
Share on other sites

Та колко човека от Форума ще ходят на мача?И в кой сектор ходите обикновенно?Как мислите дали без Муши ще се справим(получи доста лоша контузия срещу Черноморец)?

Link to comment
Share on other sites

Искам да цитирам само нещо което ме изкефи много докато слушах мача БОТЕВ - Черноморец по радиото щото като знаете не го предаваха по евроком , та след края на мача коментатора каза следното : "СЛЕД ТАЗИ ПОБЕДА БОТЕВ Е НА ПЪТ ДА СЕ ВЪРНЕ В 'А' ГРУПА БЕЗ НЯКОЙ ДА ГИ КУПУВА" :punk :punk :punk направо ми напълни душата :) , а относно тоя ревлив селяк Ивайло Дражев , место да ми реве че е съдята бил свирил за БОТЕВ да се радва че не ни дадоха служебна победа защото има такава опция която гласи : "при не допускане от домакините на телевизия която има договор с БФС на стадиона се присъжда служебна победа за отбора гост " , и още нещо ревеше там че му зимали се играчите без пари , ами как няма като е стиснат г*з и не си управя договорите как няма да му ги зимат и как ша ми иска 10лв за тоя мач тоя луд ли е и после реве като насилена девойка по Сащо Диков също като Едоарт Насран след мача с левски

 

Robi_89 разбирасе че на ТРИБУНА ИЗТОК :punk

Link to comment
Share on other sites

Искам да цитирам само нещо което ме изкефи много докато слушах мача БОТЕВ - Черноморец по радиото щото като знаете не го предаваха по евроком , та след края на мача коментатора каза следното : "СЛЕД ТАЗИ ПОБЕДА  БОТЕВ Е НА ПЪТ ДА СЕ ВЪРНЕ В 'А' ГРУПА БЕЗ НЯКОЙ ДА ГИ КУПУВА" :punk  :punk  :punk  направо ми напълни душата :) , а относно тоя ревлив селяк Ивайло Дражев , место да ми реве че е съдята бил свирил за БОТЕВ да се радва че не ни дадоха служебна победа защото има такава опция която гласи : "при не допускане от домакините  на телевизия която има договор с БФС на стадиона се присъжда служебна победа за отбора гост "  , и още нещо ревеше там че му зимали се играчите без пари , ами как няма като е стиснат г*з и не си управя договорите как няма да му ги зимат  и как ша ми иска 10лв за тоя мач тоя луд ли е  и после реве като насилена девойка по Сащо Диков също като Едоарт Насран след мача с левски

 

Robi_89 разбирасе че на ТРИБУНА ИЗТОК  :punk

и на мен тва ми направи голямо впечатление

Link to comment
Share on other sites

Абсурдна работа. А от кой сайт е анкетата?

 

Лилчо е един от най-подходящите вратари в момента аз не мога да се сетя за по-добър ама не го взимат щот всичко е ПАРИ

Link to comment
Share on other sites

Lilu nacional ne mi se viarva za6toto e ne realno da se misli 4e vratar ot "B" grupa moge da se vredi v nacionala.Ina4e 6te bade veselo :D .Ima ka4estva na lider no s onezi naduvki deto igraqt na vanka nada li 6te se spravi.Kolkoto do ma4a dnes (za6toto ve4e mina 12)vsi4ki na stadiona za6toto kato biem a ne se samniavaite 4e 6te stane sme s ediniq krak v "elita"Tribuna iztok forever :punk

Link to comment
Share on other sites

Ей тва е Ботев направо ги размазахме тея Спартак затва заслужаваме А група и уважение.Много съм доволен от играта на нашите БРАВО

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...