Jump to content
BulForum.com

Е как мислите дали Ботев пак ще е №1?


NightKiller

Ботев-Горе или Долу  

217 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Честита победа с 8:0 за БОТЕВ срещу Локо ГО според мен тази "грамадна" победа се дължи освен на техника от страна на футболистите а и защото са си представяли че играят срещу Локо ПД.Вие как мислите?

Link to comment
Share on other sites

Честита победа с 8:0 за БОТЕВ срещу Локо ГО според мен тази "грамадна" победа се дължи освен на техника от страна на футболистите а и защото са си представяли че играят срещу Локо ПД.Вие как мислите?

 

...ми аз мисля че единствената причина е вратаря на Локо ГО,който не знаеше от къде му идва топката. :woot Атака->гол!Пък и ако не беше Саидходжа с неговите 6 гола...друга щеше да е ситуацията;)

Link to comment
Share on other sites

бе че ще се класираме ще се класираме и то без проблеми и не са направили няколко добри мача бати глупостите ако бяха 2-3 добрите мачове нямаше да са начерлните позиции но ще го оставя без коментар иначе дано като се класираме не отпаднем пак щото няма смисъл но мисля че този път ще се позадържим отбора е добър играчите са млади ако не ги продадът на някой ще стане добре за ботев :) а другите ---- ТРЕПЕРЕТЕ :)

Link to comment
Share on other sites

Оставям на вас коментара  :woot  :woot

Да.............Това ми напомня за Ботев от преди 10 години. Тогава мачкахме с пободни резултати и също бяхме трети, но в А група. В момента Ботев е много далече от големите отбори, дори и от Българските грандове - Левски и ЦСКА. А Локо(ГО) е отбор за В група.

Link to comment
Share on other sites

Ako imashe oshte 10 min. mojehme da vkarame oshte pone 2.......Kolko sam skromen.

Link to comment
Share on other sites

Наздраве и все така да бием,но не повече от 10 гола,че трудно се изписват на таблото.

 

 

 

Да точно тва си помислих кат видях че станаха ОСЕМ как ще се изпишат ДЕСЕТ интерестно....абе кат се качим в А група срещу Локото ще разбера как се изписва ДЕСЕТ на НУЛА :D

 

П.П.По едно време сумати хора отидоха да снима резултата ХАХАХА.

Link to comment
Share on other sites

http://botev1912.com/comments/comment241.htm

 

Това е пълна ламерщина от страна на екипа на предаването вот на доверие и обида към Ботев

 

 

 

И аз си мислех така ама не е вярно сайта на Ботев греши.Направих собствено разследване и останових че....преди да се създаде БОТЕВ 1912 е имало някъв си отбор с име което започваше с "Р" ама не се сещам как беше той е основан през 1909г след това този отбор е преименуван на Славия през 1913 или 1914 ще те излъжа.Ако говорим за имената на клубовете то тогава Ботев е най-стар ама по основаване не е така.Това което написах не съм много сигурен щот после се натъкнах на статия дет пише че Ботев 1912 е най-стария....незнам :D

Link to comment
Share on other sites

Дано Ботев продължават така,но докато Христолов ни е президент не ни чака нищо добро,просто този човек няма възможност да издържа такова име като Ботев.Но дано да се пооправим имаме добро отборче трябва ни само един два по опитни играча и мисля че имаме отбор за А група койта да се задържи.Но ще доживем ще видим :excl: :D

Link to comment
Share on other sites

И аз си мислех така ама не е вярно сайта на Ботев греши.Направих собствено разследване и останових че....преди да се създаде БОТЕВ 1912 е имало някъв си отбор с име което започваше с "Р" ама не се сещам как беше той е основан през 1909г след това този отбор е преименуван на Славия през 1913 или 1914 ще те излъжа.Ако говорим за имената на клубовете то тогава Ботев е най-стар ама по основаване не е така.Това което написах не съм много сигурен щот после се натъкнах на статия дет пише че Ботев 1912 е най-стария....незнам :D

 

 

Виж сега, БПФК 1912 е най-стария действащ в момента футболен клуб с името с което е създаден :excl: .Иначе и преди 1912 е имало футболни клубове ,ама те вече не съществуват.Въпроса на смешното предаване беше зададен много грешно, Славия не е най-стария клуб в БГ,та на техния герб стои годината 1913 :excl: .В момента най-стария клуб в България е Ботев Пловдив 1912.

Link to comment
Share on other sites

Еми и аз знам че Славия е наи стария ама когато е създаден не е бил Славия така че не знам как точно стоят нещата.Тва е противоречиво ама мисля че наистина Славия е наи стария клуб.Но тва не е точно по темата и така мисля че Ботев ше влезне като първенец и догодина няма да изпадне..не може сяка година само да влизаме и да изпадаме.В А група има много по слаби отбори от нас като например Велбъжд... :punk :punk И се надявам да не си продадем играчите защото със сигурност ще има много оферти.След 6 гола в един мач не може да не те искат дпста отбори :lol: :lol: :punk :punk Аве Ботев Пловдив Завинаги :excl: :excl: :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ся гледах повторението на новините и чух нещо което ми хареса че А група щели да правят зборен отбор и Б група също и щели да играят ама не разбрах на коя дата,в кой град и стадион и в колко часа.Някой ако знае да ми каже плз.

 

 

СОРКА ЧЕ Е ОФТОПИК АМА НЯМАШЕ СМИСЪЛ ДА ПРАВЯ ЧИСТО НОВ САМО ЗА ЕДИН ВЪПРОС.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...