Jump to content
BulForum.com

Кой ви е любимия парфюм


stefan

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Какво ще кажете за Beyond paradise Man :о)

Иначе в момента имам зелен str8 + червен автършейв, а черния ще го пробвам също в скоро време :о)

Link to comment
Share on other sites

Аз харесвам много парфюми, нямам любимци. Съдя по реакцията на хората, в частност мъжете какво да употребявам. Най-голям късмет досега съм вадила с Calvin Klein - Contradiction, Jacomo - Paradox и ако щете вярвайте..ама от няколко месеца използвам наливно парфюмче на Refan, № 127 и всички много ми го харесват, даже само като спомена, че е време да си го сменя понеже много се застоях на него ми се карат. Евтинкото се оказа ефектно:)

Link to comment
Share on other sites

Gucci-Envy;"Empirio" na Armani

Link to comment
Share on other sites

Любим парфюм точно нямам,използвам 3-4 парфюма,но никога не ги сменям

Azzaro Paur Home,Aigner - Blue Emotion и GIO На Армани,аз съм си фен на азаро,защото обичам по силните и остри аромати!Взимъл съм си и други но всичките на Азаро или Арамани(рядко осен GIO-то още един.

Link to comment
Share on other sites

Тъпа тема. Аз използвам различни парфюми. В момента съм с Диаволо и някакъв Рефан. Иначе ми харесват Стрейт(черен) АХЕ(черен) и др.

Link to comment
Share on other sites

Има един PREDATOR се казва , който е много хубав но от доста време не съм го виждал и затова сега съм на Diavolo :D

Link to comment
Share on other sites

Има един PREDATOR се казва , който е много хубав но от доста време не съм го виждал и затова сега съм на Diavolo  :D

 

И аз съм със същия и има хубав аромат. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...