Jump to content
BulForum.com

Кой ви е любимия парфюм


stefan

Recommended Posts

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply
При последните има и още 1 шантав момент с кредитните карти или поне аз си мисля че ги пазят в някаква тяхна база данни и затова там давам само една която е с нисък лимит и почти винаги е на нула но пък не са единствените които го правят (хубавото е че от идната година Visa слагат някакви по-строги изисквания към онлайн разплащанията и това няма да могат да го правят).

 

Това го има отдавна и се казва - Verified by Visa и [=http://www.mastercard.com/us/personal/en/cardholderservices/securecode/index.html]MasterCard SecureCode[/url]

Просто сайта трябва да се е регистрирал за ползването на тези две услуги, след което когато правиш плащане ти иска още един код за потвърждение, който е за съответната система ( visa или mastercard ).

 

П.С. До колкото знам, един и същ пърфюм купен от уж хубав БГ магазин и някакъв в UK примерно, има голяма разлика в трайноста на аромата. ( предполагам тези за нашия пазар се разреждат повечко :) )

Link to comment
Share on other sites

И това с виза-та работи само за картите на ДСК. Другите също не са чували за друг освен за ДСК.

 

За парфюмите - много зависи откъде си ги купил. Аз такова нещо не съм забелязал - по-скоро е до парфюм защото дори купен отвън кой да е парфюм на Армани го усещам точно 5 минути (ако се залея мощно максимум 15, но чат пат някой ми казва че го усеща, аз обаче не).

 

Виж обаче има друг момент - тъпаците си държат парфюмите на щандовете зад тестерите. Под рафтовете имат луминисцентни лампи, които въпреки че не греят кой знае колко все пак не е като изобщо да не топлят. Ако искаш отиди в някой от хубавите магазини и пипни рафтовете да видиш че са топли (което вероятно е около 40 градуса). После поискай някой парфюм да видиш как ще подмести тестера за да вземе кутийката. И след това погледни препоръчителната температура на съхранение :) Затова такива с изтичащ срок на годност определено не са за взимане... а срок на годност ясен и точен има на малко от тях, определя се от едни кодове понякога. Та дори да си е оригинален и в срок парфюма при такова съхранение няма да ме учуди не просто ако не е толкова траен ами и ако се е "вкиснал" - жена ми е имала подобни попадения.

 

Иначе най-новите са ок - т.е. разните "нови модели" които получават просто защото няма как да са ги претопляли на рафтовете си поне половин година.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Да използвам темата и да попитам - някой знае ли дали още рубела-рудозем си поддържат козметичната серия "Корона"

и ако евентуално да (което много ме съмнява) - къде се продават ...?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Утре ще ги питам, съседи сме по склад :) Или направо иди до склада им, намира се на кукленско шосе, зад въртящия мотокар на рекорд. Влиза се в последния портал, склада им е точно срещу портала.

 

Абе аз тая тема съм я пуснал преди 5 години :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...