Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

щото дипломата от англииската си е диплома от англииската

гадно тъпо ужасно ама тва даскало си е една врата кам университета

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Ми щото наще са пръснали много пари за уроци за да вляза,скъсал съм се да уча за да вляза,а накрая ще се окаже напразно.пък и изпуснах момента,минаха 4 години,остава ми една,ще я изтърпя

 

а дипломата от английската каква врата е за университет ? смисъл,дава ли ми някви приемущества

Link to comment
Share on other sites

абе easy-e ваще ли ти определят твойто бъдеще? Ти нямаш ли собствено мнение.? От както си в това училище само се оплакваш и пожеше доста отдавна да не си вече в него. ПО едно време и класа щеше да сменяш, което пак щеше да оправдаеш партите за уроци, защото си бил в много тъп клас и това не го направи. Ти само си плюеш без да казваш и правиш нищо конкретно

Link to comment
Share on other sites

И какво предимство дава по-точно?...

Май само за следване в чужбина има някакво значение откъде точно ти е дипломата.

По-скоро има някакво значение ако си търсиш работа веднага след завършване или лятото на някаква работа, която не изисква квалификация, а само знаене на език.

 

И защо няма в ЗИП-овете за догодина физика, да му пикам в джеба!?

Link to comment
Share on other sites

дава самочувствие, гордост,, достойнство. ийзи е малко педерастче.

как ще има ЗИП физика, аз се чудя как има ЗИП биология и химия... тряя да има зип само по чужди езици и БЕЛ

Link to comment
Share on other sites

дава самочувствие, гордост,, достойнство

rofl, тея ги разправяй на човек, на когото не му е класен Вангелов :bgrin:

 

Бе аз викам ЗИП само Английски и Немски за всички...

Link to comment
Share on other sites

Нищо не махат. Остават си зиповете както преди. И какво му е на ЗИП история освен това, че е при Сулева :) поне се надявам да съм при нея де :)))))))) А според мен тези ЗИП-ве не са лоша идея. Все пак са допълнителни часове по предмети, които ти си си избрал и ти помагат за кандидатстването друг е въпроса всеки как ги използва и реализира

Link to comment
Share on other sites

За кой точно специалност ще се кандидатства със ЗИП Физика?Щото аз не знам за такава.

 

Едит:На ЗИП-а История нищо му няма ,аз се чудех как така бързо решихте да се лишите от него.

Link to comment
Share on other sites

rofl, тея ги разправяй на човек, на когото не му е класен Вангелов :bgrin:

тея ти ги разправя човек, дето вчера завърши

Link to comment
Share on other sites

И? Аз мога да ти кажа точно обратното. Да се правя ли на чук сега, като съм завършил преди три години? И да ти разправям ли, че никой никога няма да те пита за диплома за средно образование? То трябва и сам да се сетиш...

Link to comment
Share on other sites

да съм казал, че тази диплома е за пред някого? за пред теб си е - да ти е кеф на душата и да си спомняш колко страхотни хора има в училище.

Link to comment
Share on other sites

Ем да го пишем в графата "различия в представите" и да оставяме темата за добрите спомени...

 

А ЗИП-овете не са просто допълнителни часове, ами и възможност да си повишиш дипломната оценка по даден предмет, понеже оценката от ЗИП-а е отделна и влиза в дипломата... И т.н. и т.н.

 

И ЗИП физика е повече от нужен, понеже в ТУ вече има задължителен тест по физика. И от край време за всички инженерни специалности физиката е влизала в балообразуването. Поредната глупост... То една ли е ;p

Link to comment
Share on other sites

гоше, не ми оставаш длъжен. не трябваше да ти напомням, когато се видяхме.

Link to comment
Share on other sites

Е, ти продължавай да говориш глупости, пък аз ще те чакам ти да ми напомниш да ти светна...

Link to comment
Share on other sites

ок, ок, само глупости говоря.

някой знае ли, кога ще ни дават дипломите?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

утре в колко часа ще дават дипломите?

Link to comment
Share on other sites

жорето знае по-добре от мен, еваля :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...