Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

П.П.Абе верно ли,че не е задължително вече да си 50lvl,за да си купиш Cart и да го караш?!?! :blink:

Не.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

за да караш карт трябва да изпълниш куест за 50 лвл, чрез който научаваш скил с който се кара кола, така че не можеш да караш още...моите герои са : Class : Muse, Soldier \ Nicks: PuHLa, PuHLio \ Lvls: 65, 56

Link to comment
Share on other sites

awe taq igra ne se li pla6ta ;)

Link to comment
Share on other sites

Тряа ли да ти давам доказателство , че има официален сървър , който се плаща или ще се разровиш сам?

Link to comment
Share on other sites

kajete kak se razviva holkar 4e do sq karam na magiq a pak sam 50 lvl

Ми то и да ти кажат ти си 50лвл вече :) .А Tomahax и heller12a в кой клан сте и как приемат,че аз и един френд,с който играем си тръсим клан :) -40lvl Soldier-че ,но до макс два дена ще сме 50-ти.Ника ми е Ple6iviqMamut

Link to comment
Share on other sites

ми аз вече не играя.

билд за катар хаукер на 2 на 3

1:3 стр:декс, квото остава от точките - кон

дабъл/трипъл атак - най-важния скил, запази си точки да го макснеш възможно най-рано след като земеш 2-ра професия

двата пасивни - задължително

пауър хит - спести си го, не ти требе

хаукер спирит - задължителен

сърце - лвл1 задължително

скрю атак (бургия) - задължително

 

бе до 170лвл сичко ша си макснал :)

Link to comment
Share on other sites

Ъм аз съм 132 лвл в Шадоу

Link to comment
Share on other sites

ми аз вече не играя.

билд за катар хаукер на 2 на 3

1:3 стр:декс, квото остава от точките - кон

дабъл/трипъл атак - най-важния скил, запази си точки да го макснеш възможно най-рано след като земеш 2-ра професия

двата пасивни - задължително

пауър хит - спести си го, не ти требе

хаукер спирит - задължителен

сърце - лвл1 задължително

скрю атак (бургия) - задължително

 

бе до 170лвл сичко ша си макснал :)

Ами аз правя някъф Soldier но немога да определя какъв вид.Определено героя мачка наред.По 5-6 GOld Mine Moldie ги бия навъднъж без проблем.Играя с брадва.Дигам предимно Str и Dex.Cri-то ми отговаря на lvl-a-37.Използвам Blood Atack,Double Atack и Spin Atack като магии.Можеш ли да ми дадеш някои,друг съвет как да си развивам героя(искам да го играя с брадва-по мои наблюдения те правят най-много демидж от мечовете и копията :) )

Link to comment
Share on other sites

Мм аз мога да ти дам , декс на солджър не се дига , освен ако не е xbow knight :)

Link to comment
Share on other sites

някои може ли да ми даде линк за сървъра в който вие играете плз

Link to comment
Share on other sites

И аз съм вече на ruff-rose. Почти 30 level съм ама играта ми е яко мътна...направо не знам какво да правя и никой не ми помага... Ако някой иска да съдейства да ми пише на Azzazzel.

Link to comment
Share on other sites

хуу де аз иам един muse обаче съм 70 лвл и трябва да сменям работа обаче от една седмица ги млатя тия маимуни и не мога си изпълня куеста.... въпроса ми е има ли тука някой клерик, който да има свободно време да ми хелпне?

Link to comment
Share on other sites

Хора търся си клан аз :D .Почти 50 левел Soldier с перспектива да ставам Knight(па знам ли го.Бия се предимно с брадва,меч за две ръце или копие-кото прай повече демидж :D ) .Айде предлагайте :P

Link to comment
Share on other sites

Хора търся си клан аз :D .Почти 50 левел Soldier с перспектива да ставам Knight(па знам ли го.Бия се предимно с брадва,меч за две ръце или копие-кото прай повече демидж :D ) .Айде предлагайте :P

С тва описание си за чамп , брат :)

Link to comment
Share on other sites

С тва описание си за чамп , брат :)

е то до 72лвл се дига по-бързо така :P и после б3 ->аое->аое->стън->аое->аое-> ... :D в парти с клерик, таман и двамата ша сте доволни от дропа и експ ;)

Link to comment
Share on other sites

Е никъде не е казал , че ша бие временно с тия оръжия , аз не мога да чета мисли ;)

Link to comment
Share on other sites

За сега мисля да бия с такива оръжия.И занапред като гледам този тип правят най-много демидж(освен Luncher-ите,но мен не ме вълнуват такиа пушкала :P )

Link to comment
Share on other sites

Сваляш я от тук -http://thepiratebay.org/tor/3661104 .И я инсталираш.След като я инсталнеш влизаш в www.ruff-rose.com и си правиш акаунт.С този акаунт играеш :)

Link to comment
Share on other sites

А магии как се тренират че нещо не мога разбера.Намерих от къде се купуват оръжия и кръв но още бая работи не съм разгадал.

Link to comment
Share on other sites

А магии как се тренират че нещо не мога разбера.Намерих от къде се купуват оръжия и кръв но още бая работи не съм разгадал.

Две страници по-назад в предпоследния пост мисля,че беше Heller12a е дал линк към БГ сайт.Влез и чети там :) .

Абе хора тоя куест за карт ко тряа да се прай O_o .Бия такива Goblin Workers поне 40 утрепах нищо не стаа.Я дайте малко инфо :)

Link to comment
Share on other sites

Още вчера го намерих този сайт но той изобщо не ми помогна.Не мога да разбера как се развива героя и това е

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...