Jump to content
BulForum.com

R.O.S.E. online


TED

Recommended Posts

Server Maintenance

Febuary 03, 2006

 

Windows Updates will be applied to the server during todays maintenance, the logs database will be trimmed and both harddisks will be defragmented.

 

малко датата им нее вярна но все пак да се надяваме да го пуснат неска :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Хора аз си свалих играта, Install-нах си я, свалих тоя file от "пиратския" server и сега съм пуснал да се свалят update. С тия темпове обаче ще се update до като съмне :wacko: дано после "отлепи" от първия път, че ще се караме :argue

Link to comment
Share on other sites

Ъпдейта хич не е малък , квото е за тебе , тва е и за всички.

Link to comment
Share on other sites

Забелязах, че не е малък :rolleyes: Xa-Xa-Xa ще се караме с играта(ако не тръгне) не с вас :D .

Между другото server-а май вече бачка ;)

 

Або хора, свалих май сички пачове и глупости, но играта неще да тръгне...като искам да я пусна излиза някакъв прозореч на MSdos и нищо...Help!!! :cry

Link to comment
Share on other sites

Одеве 1 дилър ми спомена :) нещо че за 3 дена направил 1 милион :)

тоест кат си 2-ра работа не крафтер а другото се продава мнооо изгодно :)

и..така :D

Link to comment
Share on other sites

аа аз май бех ги написал някаде из темата

ама

SexyMuseBG ми е героя :)

ама ся нямам мноо време да плаи :( 2-ра смяна на даскало и >.<

64 лвл и никой не даа парти :( и едвам ги бия (е нормално се пак бия на плажа) :)

ем тва е

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Някой може ли да помогне с езика,плз.Този линк от ТОD не ми свърши никаква работа,а и в гамезпланет нещо са проблем линковете?

Link to comment
Share on other sites

Хора значи последно играта я играх още като се разбра в бг за нея ма само докато не я направиха платена и сега реших да поцъкам в руфф росе и сичко е супер само дето немога да излажа играта да е на Английски така че айде моля помагайте казвайте как се правеше

Link to comment
Share on other sites

Хора значи последно играта я играх още като се разбра в бг за нея ма само докато не я направиха платена и сега реших да поцъкам в руфф росе и сичко е супер само дето немога да излажа играта да е на Английски така че айде моля помагайте казвайте как се правеше

най-просто е да свалиш техния клиент

Link to comment
Share on other sites

аз бих се кандидатирал 64 лвл съм

но....съм 2-ра смяна и.... няма да мога да играя (от 1 седмица и поече не съм играл)

но ако ме вземете може и да play ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...