Jump to content
BulForum.com

СПОРТНИ КОЛИ


Коя предпочитате? Мнения...  

354 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

фен съм на bmw, но признавам, че за дръпки не става. това си е гъзарска кола за возия, а не за дърпане :) фераритата дето ги хвалите може би са съвършените коли, особено enzo-то, но колко хора могат да си го позволят да не говорим на колко ще бъде дадено :) това е моят фаворит със субаруто :D

1968%20shelby%20cobra.jpg

me.jpg

68%20shelby%20cobra%203.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply
Аз също като EVIL нямам за цел да се заяждам ама ти чел ли си нещо за расов спортен автомобил. Както и за фирми които се занимават само с производството на супер спортни коли. Повярвай ми няма една япоснка марка която да е такава. А тва пред това Субаро бих взел едно Пежо 407 за да не кажете че си избирам някви невъзможни коли. Да не говорим за любимата ми тийнеджърска кола АУДИ А3 3,2

 

А какво е спортен автомобил? Нисък профил и широки тънки гуми само? А SUV?

Link to comment
Share on other sites

Лесен отговор ФЕРАРИ не само автомобил но и легенда ;)

 

 

А ферарито, като мръдне 5 метра извън пистата, какво ще остане от него? SUV не са ли спортни автомобили? А ралитата?

 

 

Относно ферари: преди не много време разглеждах едно ферари в един сервиз. Останах изключително разочарован от грубата и мърлява изработка. Колкото беше лъскаво отвън \макар и стар модел\ толкова отвътре беше трагично - грубо, грозно! Ебати! И колко струва това? 100-200-300 хиляди? А не!

Link to comment
Share on other sites

А ферарито, като мръдне 5 метра извън пистата, какво ще остане от него? SUV не са ли спортни автомобили? А ралитата?

Относно ферари: преди не много време разглеждах едно ферари в един сервиз. Останах изключително разочарован от грубата и мърлява изработка. Колкото беше лъскаво отвън \макар и стар модел\ толкова отвътре беше трагично - грубо, грозно! Ебати! И колко струва това? 100-200-300 хиляди? А не!

 

SUV - SUPER UN**** VEHICLE mай не спортно

 

Ще си го карам в МОНТЕ КАРЛО

 

Не коментирам

 

Ако ше и модел 47 година да е пак го взимам

Link to comment
Share on other sites

SUV - SUPER UN**** VEHICLE mай не спортно

 

Ще си го карам в МОНТЕ КАРЛО

 

Не коментирам

 

Ако ше и модел 47 година да е пак го взимам

 

 

SUV = Sport Utility Vehicle???

 

 

 

И аз нямам нищо против ферари в гаража, ама няма да се кълна като циганин в честност. Освен това разбира се това няма да ми е единствената кола ;_) За сега в БГ-то ще си карам SUV, докато мога ;_)

Link to comment
Share on other sites

SUV = Sport Utility Vehicle???

И аз нямам нищо против ферари в гаража, ама няма да се кълна като циганин в честност. Освен това разбира се това няма да ми е единствената кола ;_) За сега в БГ-то ще си карам SUV, докато мога ;_)

 

Начи викаш няма да ти е единствена

Ето колите от моя списък: Ферари(няколко); Бенрли Континентал GT; Ролс Ройс Фантом; Мерцедес(няколко); Камион Мерцедес Актрос И МАК ВИЖЪН и ядна яхта. За камионите не ме питай фен съм на големите машини :)

Link to comment
Share on other sites

Начи викаш няма да ти е единствена

Ето колите от моя списък: Ферари(няколко); Бенрли Континентал GT; Ролс Ройс Фантом; Мерцедес(няколко); Камион Мерцедес Актрос И МАК ВИЖЪН и ядна яхта. За камионите не ме питай фен съм на големите машини :)

 

 

:) А колко от тези в списъка имаш? Аз поне мога да си карам един SUV и 2-3 други нормални коли.

 

Поне C категория имаш ли, че мечтаеш за камиони, да не говорим за по-горните?

 

Аз обичам да карам големи и тежки машини и по тежки пътища :)

Link to comment
Share on other sites

:) А колко от тези в списъка имаш? Аз поне мога да си карам един SUV и 2-3 други нормални коли.

 

Поне C категория имаш ли, че мечтаеш за камиони, да не говорим за по-горните?

 

Аз обичам да карам големи и тежки машини и по тежки пътища :)

 

Лични или служебни. За сега нямам нито една но работя по въпроса за нябавянето им

 

ТИ щом имаш няколко или може би една от тах повози ме малко. "С" категория нямам а и нямам време да я изкарам. Имам само B и М Но това не ми пречи да си карам камионо в имота в тексас :rolleyes:

 

http://clubf1.net/forums/index.php?showtopic=13867 какво ще кажеш за тва. С "гадния" двигател на БМВ Дали Субарото ще успее да го догони за да му види номера

Link to comment
Share on other sites

Лични или служебни. За сега нямам нито една но работя по въпроса за нябавянето им

 

ТИ щом имаш няколко или може би една от тах повози ме малко. "С" категория нямам а и нямам време да я изкарам. Имам само B и М Но това не ми пречи да си карам камионо в имота в тексас :rolleyes:

 

 

:) Айде, айде! Като искаш да се возиш, хвани си такси. Аз не съм бакшиш.

Link to comment
Share on other sites

:) Айде, айде! Като искаш да се возиш, хвани си такси. Аз не съм бакшиш.

 

Фатката не е във возенето а на какво ще ти направят едно кръгче. Аз също мога да си карам семейната ВЕКТРА ама предпочитам да се кача за 5 минутеи на Ферари и после цяла година нямада стъпя в друг автомобил ;)

Link to comment
Share on other sites

Гледах теста на Cayman-a по Top Gear преди малко - супер мощно ги нареди, ама си е прав тая кола е направена само да запълва дупка в пазара, между Boxter S и Carrera S.

 

http://www.seriouswheels.com/2000-2003/200...OD-1024x768.htm - с какво една Супра доминира над този звяр? Нито е по красива, нито е по-агресивна а за характеристики не знам. Но знам ендо от КЛЕЕМАН не си поплюват хич

 

With an electronically limited top speed of 330 km/h and an acceleration from 0 - 100 km/h in just 4,4 seconds, the SL 55 - красота

 

The first edition Fehicle from KLEEMANN features advanced aesthetics combined with innovative design and superior technical know how. The latest in the line of ultra refined KLEEMANN Kompressor systems produces 640 Hp at 5.800 rpm and 835 Nm between 2.000 and 6.000 rpm. The KLEEMANN Kompressor runs at 0,75 bar which is 0,15 bar lower than the originally fitted kompressor system from AMG. However due to better airflow - това също

Link to comment
Share on other sites

Ай чуди са що те банват и та слагат на moderated mode, кой квото каже ти на твойто си знаеш, заради такива като тебе вече не пиша почти никаде.

 

А сега де. Аз исках да ми покажеш кола достойна да се нареди до Мерцедеса пък гледай ти кво правиш тцтцтцтцтцт.

Някъде да видя обида подстрекателство. Единственото което може да е в разрез с правилата е че не съм превел текста, но смятам че не е трудно. Човече искаш ли да разбереш защо не харесвам япоснките и тем подобни дръпнати коли. Много е лесно те искат нещо което струва малко пари да е хубаво -- ми не става.

Аз ти показвам тоя Мерцедес, на които призванието не им е спорта а големия клас а ти се заяждаш.

 

Не ми сочи оная СУПРА от 1451 коня. Колата все пак трябва и да завива не е предназначена за права линия. ;) Това е мисъл на ЕНЦО ФЕРАРИ , но леко съм я перифразирал

Link to comment
Share on other sites

Човече искаш ли да разбереш защо не харесвам япоснките и тем подобни дръпнати коли. Много е лесно те искат нещо което струва малко пари да е хубаво -- ми не става.

единственото което разбрах до тук е че нищо не разбираш от "производство и качество" и от техния мениджмънт

Link to comment
Share on other sites

...също както вчера едва подкарахме една кола с BMW двигател, която беше прекарала 1 нощ на Студенец.

 

Москвич?

Link to comment
Share on other sites

"москвичът", за който иде въпрос, беше няколко години собственост на BMW и след като го поосраха малко, го продадоха на Ford, които по една или друга причина изхвърлят за най-новия модел част от въведените от BMW разработки и компоненти, но най-вече двигателят.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...