Jump to content
BulForum.com

Breakdancing


gerry^^

Recommended Posts

OMG :laughing1:  :laughing1:  :laughing1:

Boro, Petio^ високо интелектуално ниво показвате чрез тези постове :laughing1: Аре ходете си мълчете, а?

Жалки... пак OMG :P На мен ми става жал за вас... B)

Аве няма кво да си говорим...

Така е!!!

  • 1.Само гледайте
  • 2.Пишете СМИСЛЕНИ работи-без да се отваряте
  • 3.Докато не се научите да не критикувате само-не пишете нищо

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply
Така е!!!
  • 1.Само гледайте
     
     
     
     
     
  • 2.Пишете СМИСЛЕНИ работи-без да се отваряте
     
     
     
     
     
  • 3.Докато не се научите да не критикувате само-не пишете нищо

pffff hahahahaha otnovo izkazvane.. ahhahahaahah ne ne moga... za6to vsi4ki ne poslu6ate priqtelskoto izkazvane na @hEka i ne sprete da pi6ite gluposti

@gerry^^ 6to ne se pospre6 s flooda... zaslujava6 postovete ti da budat zanuleni!

@tankis horata sa absolutno pravi a twa 4e ti ne si dostatu4no dorasul "i ne se dviji6 v takawa sreda" si e absolutno twoi problem! ne iskam da te kritikuvam samo zaradi avatara ti!

@jaguar pffffff haahhahaah ti sigurno si nqkuw hacker ili moje bi si cracker? opredeli se sam!

@Boro i @Petio^ toku 6to mi se izdignahte v o4ite! EVALA!

@AlekS 1vo si vij egn-to 2ro si pomisli pak za posta i pro4eti malko knijki A?

@sk8er quotva6 men... sigurno az sum 4oveka koit ne e 4uval za buton edit ? ili moje bi az sum vinoven za towa 4e kritikata za nqkoi zvu4i kato obida za 3ti i nerazbiraemost za 4ti?

@nightwolf a az 6

Link to comment
Share on other sites

pffff hahahahaha otnovo izkazvane.. ahhahahaahah ne ne moga... za6to vsi4ki ne poslu6ate priqtelskoto izkazvane na @hEka i ne sprete da pi6ite gluposti

@gerry^^ 6to ne se pospre6 s flooda... zaslujava6 postovete ti da budat zanuleni!

@tankis horata sa absolutno pravi a twa 4e ti ne si dostatu4no dorasul "i ne se dviji6 v takawa sreda" si e absolutno twoi problem! ne iskam da te kritikuvam samo zaradi avatara ti!

@jaguar pffffff haahhahaah ti sigurno si nqkuw hacker ili moje bi si cracker? opredeli se sam!

@Boro i @Petio^ toku 6to mi se izdignahte v o4ite! EVALA!

@AlekS 1vo si vij egn-to 2ro si pomisli pak za posta i pro4eti malko knijki A?

Оле хора стига вече щото покрай тая работа сички ще си отнесем як WARN!!!Стига вече!!Няма ли модератори тука!!!!Назначете повече хора за модератори на тоя раздел щото тук явно ще става як флууд и един човек едва ли ще се справи с сичката глупост!!!!!

Link to comment
Share on other sites

темите който тя е постнала (вярваите учудващо мн са за нейните 200 поста) и който не са затворени на брой ги докарвам до 2 ;)

@nightwolf a az 6

a ironiqta po lit dokarvash li q ?????? i stiga si se zaqjdal shtoto stavash nai-dosadniq user tuk......o da zabravih...nie sme dosadni ti si umen

Link to comment
Share on other sites

@Boro i @Petio^ toku 6to mi se izdignahte v o4ite! EVALA!

 

точно Боро и Петио^ развалиха темата!От сегашния вид на форума точно тук е най-правилното място за тази тема.Много по-добре е тук от колкото в 'Адърс' и т.н.

Link to comment
Share on other sites

точно Боро и Петио^ развалиха темата!От сегашния вид на форума точно тук е най-правилното място за тази тема.Много по-добре е тук от колкото в 'Адърс' и т.н.

kak sa e razvalili .. kato otvoriha ne4ii o4i? okay... qvno az sum vinoven za kraq na sveta.. editvam posta

Link to comment
Share on other sites

Petio^ treniral sum vuv Fast&Flexible v sindikalniq dom na vtoriq etaj e zalata. Otidi i im obqsni na horata 4e ni6to ne znaqt (samo malko 6ti se prismeqt ama nqma ni6to)  :D

 

Офф наистина престанете :0 Само глупости говорите. Jaguar тва че си тренирал при Fast&Flexible /макар че по-точно ще е да кажеш че си тренирал при Мариана ама айде :P ) и че там са му казвали пластикари изобщо не значи че така се казва.Наистина Петйо^ си е много прав като ти каза за смърф-а /и като гледам разбира доста повече от теб/...земи поразрови се малко из нета,гледай някой от по старите филмчета за брейк и ще разбереш за кво става въпрос...

П.С. познавам се с всички от Fast & Flexible и нямам нищо против тях...даже имам мн. добри приятели от тях :P

айде по живо по здраво :D хаха

 

И спрете вече да налагате компетентните си мнения на хора който знаят повече от вас.Първо проучете малко преди да спорите.

Link to comment
Share on other sites

Сега и аз да си кажа мнението. По принцип брейка си е един от четирите елемента и няма кво да се спори. Но кво значение има каде е темата, важното е да се говори за хубавите неща от живота. Относно спора за пластикарите и смърфа - и двамата сте прави, по принцип някои които се е занимавал сериозно с хипхоп и двата термина му би трябвало да му звучат еднакво познати. Смърфа е олдскуул термин, сега младото поколение го е превело - нищо лошо не намирам в това . Аре киип ит риъл, уважавайте мнението на другите, живейте ХИП ХОП.

 

-------

Специални поздрави за всички от Sunrise Project

Link to comment
Share on other sites

точно Боро и Петьо^ развалиха темата!От сегашния вид на форума точно тук е най-правилното място за тази тема.Много по-добре е тук от колкото в 'Адърс' и т.н.

За последен път пиша офф в тази тема,защото вече се преуморих.Кажи ми само с какво сме развалили темата с Боро,като на тази тема не и е тук мястото.Аз отбелязах това в началото,но дечурлигата ми наскачаха на бунт.

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо, ама скейтинга е по-скоро свързан с пънк-а от колкото с хипхоп-а и брейка. Не случайно има skate punk, а не skate hip-hop.

Link to comment
Share on other sites

Ми да може да се каже че има нещо общо, но какво означава това...., че скейтърите слушат пънк !!!! Да слушат слушат и хип-хоп, карат на такава музика ... клипчетата са правени с такава музика, но нищо повече това е. Да има демонстрации по брей на скейт състезания и какво от това. Не значи че има нещо общо по между им ... НЯМА и спрете га говорите глупости!!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Абе не е нужно щом си ск8ер да слушаш точно определена музика!Може да има някой,който слуша чалга и кара скейт!!! :laughing: :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Абе не е нужно щом си ск8ер да слушаш точно определена музика!Може да има някой,който слуша чалга и кара скейт!!! :laughing:  :laughing1:

Сигурно има,ама страда от раздвоение на личноста :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Е да де ама нещо не мога да си представя скейтър да слуша чалга

Link to comment
Share on other sites

Ами според мен,скейт-а е част от тази така наречена стрийт култура,брейкденсинга също.

Да но двете нямат нищо общо а раздела е SKATING!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами според мен,скейт-а е част от тази така наречена стрийт култура,брейкденсинга също.

 

НЕ!!!! Няма такова нещо като стиит култура не го ли разбрахте !!! народните танци стриит култура ли са !!! Аре стига глупости брейкърите са си брейкъри ск8търите ск8търи .... нищо общо спрете вече, че много ви се ядосвам на некомпетентността ... само езиците си чешите ааааа маха :angry:

Link to comment
Share on other sites

hEka, що се впрягаш толква, глей ся: в агресив скейтинг има скоци, салта, въртенета, неща дето ги има и в брейка, фитнес кънките пък са като фигурното пързаляне което пак е вид танцуване. така че според мен си има разни общи черти.

 

всъщност моята идея беше да има и форум за dancing което срещна малко неразбиране ама ще направя, ама тряа да се намерят компетентни дето да напишат нещо смислено в него.

Link to comment
Share on other sites

@furiozo бъркаш недей да смесваш толкова различни неща. Занимавам се с това от около 7 години ... не можеш просто да смесваш такива работи едото е танц другото е екстремен спорт ... не знам по друг начин не мога да ти го обясня... :blink:

Link to comment
Share on other sites

НЕ!!!! Няма такова нещо като стиит култура не го ли разбрахте !!! народните танци стриит култура ли са !!! Аре стига глупости брейкърите са си брейкъри ск8търите ск8търи .... нищо общо спрете вече, че много ви се ядосвам на некомпетентността ... само езиците си чешите ааааа маха :angry:

 

Ами аз може да не съм компетентен,но ми кажи защо напоследък на всички хип-хоп/пънк/скейт събития в България има графити,скейт,брейкденс,хек и т.н.?Или и ограганизаторите не са компетентни ?Границата между хип-хоп-а и скейта е доста размита в България,заедно с няколко музикални стила и хек-а.Всичко тва се е превърнало в стрийт култура или както някой казват ъндърграунд..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...