Jump to content
BulForum.com

Breakdancing


gerry^^

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

оле спрете се беее брейка няма нищо общо с кънките и скейта майка му стара ... някой админ да се намеси :angry:

Link to comment
Share on other sites

Еее,наистина,вече спри с темите-аз повече няма да права

Link to comment
Share on other sites

ми и аз нямаше повече-просто в един сайт видях брейка до скейта и другите....ако искате някой админ да изтрие темата ок

Link to comment
Share on other sites

ми и аз нямаше повече-просто в един сайт видях брейка до скейта и другите....ако искате някой админ да изтрие темата ок

Е само не мога да ти се начудя на акъла как можа да сложиш тая тема тук :confused .И като в някъв сайт си видяла,че брейка е до скейта т`ва не означава,че брейка има нещо общо със скейта :lol: .

tankis човече я ми разкажи повече тея хорица да не правят деласали или 99 на скейта а :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Mi az moga ama malko. Dobur plastikar sum samo trqbva nqkoi da mi misli su4etaniqta ina4e sum super plasti4en i moga da naprava vsi4ko. Na zemq ne sum mnogo dobar 6toto me e strah da ne se udara. :D :P

Link to comment
Share on other sites

А ле Пластелин Бягай от тука...plastikar е т`ва ме размаза :lol:.К`во искаше да напишеш,защото не знам в брейка да има пластикари :woot да не говориш за смърф :confused

Link to comment
Share on other sites

А ле Пластелин Бягай от тука...plastikar е т`ва ме размаза :lol:.К`во искаше да напишеш,защото не знам в брейка да има пластикари :woot  да не говориш за смърф :confused

Ami pi4 ti mai ni6to ne znae6 za breika. Kvi smurfove te gonqt? Mi plastikar e toq koito praktikuva igra gore (ako znai6 kvo e tva (mai ne znae6))

Link to comment
Share on other sites

Ami pi4 ti mai ni6to ne znae6 za breika. Kvi smurfove te gonqt? Mi plastikar e toq koito praktikuva igra gore (ako znai6 kvo e tva (mai ne znae6))

Каде горе? На тавана ли? Аз знам, че има смърф обаче пластикари не съм виждал- като изключим bi boy plastikar dji:)

 

Edit: темата е за Дел

Link to comment
Share on other sites

Ami pi4 ti mai ni6to ne znae6 za breika. Kvi smurfove te gonqt? Mi plastikar e toq koito praktikuva igra gore (ako znai6 kvo e tva (mai ne znae6))

Ех така ли ле пич.Ама не разбрах под "тия горе" к`во имаше в предвид може би тези,който правят пластики,а те не се наричат пластикари ле смешен си :lol: .Това което правят те се казва Смърф да ти кажа,защото изглеждаш глупаво от страни.

Eдит: Тая тема е за дел,защото туко виж някои голям брейк разбирач като Jaguar измисли нов брейкстайл.И тогава можем да станем свидетели на най-големият B-Boy Пластикари Батъл оф дъ иар :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ех така ли ле пич.Ама не разбрах под "тия горе" к`во имаше в предвид може би тези,който правят пластики,а те не се наричат пластикари ле смешен си :lol: .Това което правят те се казва Смърф да ти кажа,защото изглеждаш глупаво от страни.

Eдит: Тая тема е за дел,защото туко виж някои голям брейк разбирач като Jaguar измисли нов брейкстайл.И тогава можем да станем свидетели на най-големият B-Boy Пластикари Батъл оф дъ иар :lol:

Xax awe pi4 ti treniral li si break nqkoga? Az sum treniral i kazvam tova koeto sa me u4ili. A taq igra gore si e to4no plastikata. A za teq plastikari emi pi4a koito prepodava6e plastika be6e kazal toq termin plastikar i ot tam go znam. Za smurfove, liliputi i drugi prikazni suzdaniq ne sum 4uval. Ako iska6 moje da napraim edin battle. Xax bazik ne sum igral breik ot 1 godina. :P

Link to comment
Share on other sites

Petio^...ти да си чувал за пластика в брейка...Пример за такива като теб:Вълничките дето ги правиш с ръцете се нарича пластика.И стига сте критикували,особено когато нищо не разбирате!!!

Link to comment
Share on other sites

Xax awe pi4 ti treniral li si break nqkoga? Az sum treniral i kazvam tova koeto sa me u4ili. A taq igra gore si e to4no plastikata. A za teq plastikari emi pi4a koito prepodava6e plastika be6e kazal toq termin plastikar i ot tam go znam. Za smurfove, liliputi i drugi prikazni suzdaniq ne sum 4uval. Ako iska6 moje da napraim edin battle. Xax bazik ne sum igral breik ot 1 godina.  :P

И къде си тренирал ако не е тайна и като си навит ще направим батъл независимо,че съм играл преди много много време.И тоя учител като е казал пластикар т`ва не значи,че общото наименование на пластиките,който се правят и хората,които ги правят се наричат пластикари :laughing: Явно си пропуснал този урок на учителя ти ;).А за лилипутите ти си ги съчиняваш явно като малък много са ти чели Гъливер.

tankis като те гледам к`во си писал си правя извод кой не знае нищо дрисльо...а отностно вълничките си личи кой ги прави ;) много ги разбираш.След малко ще ми кажеш,че в Брейка няма палър,няма стайл...Брейк е общото название на всички тези разновидности на игра.

Не виждам и к`во можеш да коментираш като го няма буквара до теб :D .

Link to comment
Share on other sites

хахах...и аз тва викам :)

Petio^ ,аре престани да се заяждаш де...

Офф викам ти да не се обаждаш а к`во ще кажеш ;) .Ти и ти като гледам голям коментар ще удариш като слагаш тема за брейк в раздел скейт :lol:

Link to comment
Share on other sites

Офф викам ти да не се обаждаш а к`во ще кажеш ;) .Ти и ти като гледам голям коментар ще удариш като слагаш тема за брейк в раздел скейт :lol:

ще се обаждам....ама колкото си искам :)

Като толкова ти пречи тая тема за брейка и щом ти е животозависещо кажи на някой модер да премести темата

и моля те,не се опитвай да ме затъпяваш....ааа-и пиши РМ а не пиши в тая тема

 

 

Ся по темата и аз :)

Мисля че брейка си е голямо изкувство,ама не мога

Link to comment
Share on other sites

Jaguar добре ле само да не те убият теб с тухли,че им носиш лош имидж :lol:

Ми ти си си тъпа колко още можеш да затъпееш и не ми пречи темата,а мястото ,на което е сложена.Само някой тъпанар може да сложи тема за брейк в раздел скейт ;) .

Link to comment
Share on other sites

Jaguar добре ле само да не те убият теб с тухли,че им носиш лош имидж :lol:

Ми ти си си тъпа колко още можеш да затъпееш и не ми пречи темата,а мястото ,на  което е сложена.Само някой тъпанар може да сложи тема за брейк в раздел скейт  ;) .

Пфф...аре вече наистина престани де-или поне пиши РМ..поста ти има ни нещо общо с "В отговор на Breakdancing" :confused

не знам кой е тъпия...

Link to comment
Share on other sites

Пфф...аре вече наистина престани де-или поне пиши РМ..поста ти има ни нещо общо с  "В отговор на Breakdancing"  :confused

не знам кой е тъпия...

А твоя пост какво общо има с темата пиши ПМ де нали горещо го перпоръчваш.То се видя кой е тъпия сложи тема в раздел Бодибюлдинг-Обичате ли да ядете боб? :woot

Link to comment
Share on other sites

Пфф...аре вече наистина престани де-или поне пиши РМ..поста ти има ни нещо общо с  "В отговор на Breakdancing"  :confused

не знам кой е тъпия...

Някой админа да затвори или по добре да изтрие тази тема бтв. ей гери: ти, танкис и жоро жокера упорачихте чисто нов раздел с вашите детцки работи...аре като сте некомпетентни по темите замълчете, че вече не сте и смешни а жалки :crazy:

Link to comment
Share on other sites

OMG :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Boro, Petio^ високо интелектуално ниво показвате чрез тези постове :laughing1: Аре ходете си мълчете, а?

Жалки... пак OMG :P На мен ми става жал за вас... B)

Аве няма кво да си говорим...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...