Jump to content
BulForum.com

ХеК


tankis

Recommended Posts

XeK se prodava i v na4aloto na gradskata.Ot edna babi4ka no trqbva da q ulu4i6..Gotini sa i sa samo za 3lv.V 18G Shop-a sa po 9 kakto i v Skate Shop-a.

Абе да те питам, тея на бабичката стават ли? Щото си взех един кожен днес от скейт шопа за 9 лв, щото нямаше плетени :bgrin: ама искам и един плетен да взема :D

@vas90:

тоя въпросния хек от велур не се вдига с крак , а с ръка ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply
Абе да те питам, тея на бабичката стават ли? Щото си взех един кожен днес от скейт шопа за 9 лв, щото нямаше плетени  :bgrin: ама искам и един плетен да взема :D

@vas90:

тоя въпросния хек от велур не се вдига с крак , а с ръка ;)

na babata hekovete sa veliki bre...:)

imam edin ot 5-6 meseca...i durji dosta stabilno...zdravo kopele e...

e malko se e vmirisal,ama... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Тая баба я дебна от седмица и нещо, преди ми е предлагала, ама не съм искал, сега искам, ама я няма :cry (за хекче става въпрос, да не си помислите нещо друго :)) Предлагам да съберем пари и да и отворим будка, където да продава на непълен работен ден... после получаваме 10 процента от печалбите :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
Ееех в осми клас колко хекове са ни зимали, две години по-късно мисла пак да възродя старата традиция на хека :)

 

Да ама там дето играхме ся на зайците им направиха стаички да им е топличко... а на първия етаж докато идем и се върнем ще свърши междучасието. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Да ама там дето играхме ся на зайците им направиха стаички да им е топличко... а на първия етаж докато идем и се върнем ще свърши междучасието. :bgrin:

На зайците ша им еееетяралялям тараляляйката майна :devil На първия има яко трафик, а на вънка е некъф кучешки студ :wacko: Пф аз закво чакам да доде пролет вече :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

времето се стопля ...

бабичката почна да плете (даже вече изпробвах 2 )

 

пак цяла година ще се пуца хекче из коридорите в даскало ,. .. и из града де :love

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

мм и ние преди в даскало цакахме хекче много се зарибявахме :) обаче някои шутове бяха много силни и качваха хековете на покрива :lol: и сега на покрива има кам 3-4 хека които желае безплатен може да отиде и да се покатери и да си земе :P

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

моя пък се скъса и ся търся бабата да си взема ама никва не моа я видя :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Хорааааа айде да живне малко темата!Лятото иде!Иначе се научих да играя хек през зимата :blink:

В едни подлези :D Не съм кой знае колко добър но поне го подавам добре а наскоро се научих да правя Around the World и Mirage :) Търся си някой който да ме научи на нещо повече :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

eeeeeeee nqma li pone edin hekadjiq v toq forum??? :angry: :angry: :bgrin: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Аре ако искате да се саберем на ръба някой ден.Да пожулим малко хек ше полафим.Който е навитак да пише :)

Link to comment
Share on other sites

Аре ако искате да се саберем на ръба някой ден.Да пожулим малко хек ше полафим.Който е навитак да пише :)

 

там винаги има хора ;)

едва ли ще останеш самотен

Link to comment
Share on other sites

Не бе имам предвид да се саберем хора от форума и да поиграем.

Link to comment
Share on other sites

някой продава ли хек че баба ми отказва да ми направи :)

 

Еми търси бабата към 7 часа пред градската градина(ръбът)Само в петък съм я оцелвал.

Ако нямаш късмет и не я засечеш мошеш да си земеш от Mix-Match(срещу 18Ga)там са същите като на бабата ама са по скъпи ;) може и в метъл хевана(на пешеходния мост)ама там хековете не са хубави.В Maze са хубави и доколкото знам са 6 лв.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...