Jump to content
BulForum.com

ХеК


tankis

Recommended Posts

  • Replies 154
  • Created
  • Last Reply
Хехех- Only  $29.99!  :laughing:  :bgrin:  :lol:

 

аз за толкова ще си купя НОВИ КЕЦОВЕ :)

ахахахах :D :woot :huh:

 

 

shade ама от каде си го взе ?

от баба-та :)

или някой магазин ! и те са яки самоче не ги вдигай както другите щото се късат много бързо :)

Link to comment
Share on other sites

Кожени хекчета? Взех си едно преди 5-6 дена - 3 лв.

 

Не са хубави, защото са им много твърди шевовете пък и кожата е еднааааа

Аз имам един не знам ква марка е взех си го преди 2 години от Варна от Board Shop-а за 12 лева, но мога да кажа че доста се доближава до професионалните. Кожата е много фина изобщо не се забелязва каде има шевове на пипане ... но той все пак е за фристайл и само аз си играя с него :)

Link to comment
Share on other sites

аз за толкова ще си купя НОВИ КЕЦОВЕ :)

ахахахах  :D  :woot  :huh:

Ти пък...за толкова 2 чифта ще си взема :laughing: ..ама от Мания или Рънърс де :bgrin:

 

:)

 

Еййй-чакайте да ви питам-къде в Пловдив има кецове,да не са на Мания,Булдозер или Рънърс(просто защото им знам моделите наизуст вече :bgrin: ) и да са под 100лв?

Аз мисля,че няма,ама все пак да питам някой ако знае :)

Link to comment
Share on other sites

Що не провериш в магазина на Addidas ама там под 150 май няма :)

Link to comment
Share on other sites

Ти пък...за толкова 2 чифта ще си взема :laughing: ..ама от Мания или Рънърс де :bgrin:

 

:)

 

Еййй-чакайте да ви питам-къде в Пловдив има кецове,да не са на Мания,Булдозер или Рънърс(просто защото им знам моделите наизуст вече :bgrin: ) и да са под 100лв?

Аз мисля,че няма,ама все пак да питам някой ако знае :)

 

 

 

ами ако искаш Сполдинг !

и те ся яки !

има на центара в Рунърс магазина !

там има яки кецове (ама не са рънърс ами са сполдинг)! има и в глоб шопа Глобки за 80 кинта едни :) мене ме кефят ама ненам дали ги има още :)

Link to comment
Share on other sites

kwo e twa XeK

 

ами ако искаш да видиш кфо е хеК изчакай да дойде лятото ако дои де :) и отиди на центъра пред пощата там на РЪБА(при Пънкарите) и те ретат там едни малки топчици (пълни с орис или някфи други раути) ! тфа е хек !или пък отиди в СКЕИТ шопа и питай кфо е ХЕК :)

Link to comment
Share on other sites

Qko se cuka hek osobeno v daskalo i mn se draznqt u4itelite ot tva.

:cry ve4e skusah 3 heka pove4e takova neshto ne si vziam samo nqkoi ako donese viq 4esto li cukate?

Link to comment
Share on other sites

ами ако искаш Сполдинг !

и те ся яки !

има на центара в Рунърс магазина !

там има яки кецове (ама не са рънърс ами са сполдинг)! има и в глоб шопа Глобки за 80 кинта едни :) мене ме кефят ама ненам дали ги има още :)

кхкхкх...не искам от магазина на рънърс-всеки от нашия клас има някой модел(аз лично съм имала 2 :woot )

А тия на сполдинг ги има един приятел :bgrin: ...

Абе от никъде никъв избор :) виж...не се бях сетила за магазина на глоб :)

Аз иначе знам откъде да си взема яки кецове и мисля че всеки знае :bgrin: скейт шопа-просто не ми се дават 100-200лв,като ще ги скапя за 2 месеца

Link to comment
Share on other sites

кхкхкх...не искам от магазина на рънърс-всеки от нашия клас има някой модел(аз лично съм имала 2 :woot )

А тия на сполдинг ги има един приятел :bgrin: ...

Абе от никъде никъв избор :)  виж...не се бях сетила за магазина на глоб :)

Аз иначе знам откъде да си взема яки кецове и мисля че всеки знае :bgrin:  скейт шопа-просто не ми се дават 100-200лв,като ще ги скапя за 2 месеца

 

мога ти кажа !

ама не са в пловдив ! ами са в Казанлък ! там се продават СУПЕР Дупер ски КЕцове на супер НИСКИ ЦЕНИ ! от там си ЗЕХ някфи без марка (никаде не пише нищо) и много им се кефих (преди да ги сасипя) :)

иначе по КАПИТАНА има също яки Кецове ;) аз си харесах от там ЕДНИ КЕЖЕНИ (ИЗКУСТВЕНА) черни много яки само че на подметката пишеше G-UNIT :( само тфаа ме отдаличи от тях иначе бяха яки :)

Link to comment
Share on other sites

мога ти кажа !

ама не са в пловдив ! ами са в Казанлък ! там се продават СУПЕР Дупер ски КЕцове на супер НИСКИ ЦЕНИ ! от там си ЗЕХ някфи без марка (никаде не пише нищо) и много им се кефих (преди да ги сасипя) :)

иначе по  КАПИТАНА има също яки Кецове ;) аз си харесах от там ЕДНИ КЕЖЕНИ (ИЗКУСТВЕНА) черни много яки само че на подметката пишеше G-UNIT :( само тфаа ме отдаличи от тях иначе бяха яки :)

Мерси за съвета ;) :)

Само да питам....само заради кецовете ли си ходих в Казанлък :bgrin:

И все пак де-в Пловдив тряя да дадеш 100лв(минимум) за да си купиш свястни кецове :( Поне за мен е така щото все ще се намери някой приятел,дето да има тоя или ония модел :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз си взех Globe за 106 кинта преди 5 месеца. Ама играя баскет с тях в даскало, та ги лепих/ших. Сега са живи и ме кефят много - сложих си едни зелени връзки :)

Globe има и около 100 кинта. Няма да съжаляваш, ако вземеш. Излизат по-изгодни. Преди това носих едни сини Runners, които скъсах за 2 месеца. Имай предвид, че обувки здрави не се задържат на краката ми за повече от 2-3 месеца :)

 

----

Бах оффтопика, дето вкарах - отнесох се.

Коженото хекче - много е меко и шевовете не се усещат изобщо. Писал съм по-горе - от Чефо от МГ-то. Май кара скейт на Съединение от време на време. 3лв.

Ама само аз си играя с него - никакво вдигане :)

Link to comment
Share on other sites

Хахах-ми аз съм същата :) Максимум 3 :laughing:

Наистина ще помисля за глоб и може и такива да си взема :)

Link to comment
Share on other sites

то и аз бях супер зарибен

преди 3 години в даскало се разцепвахме

ся си пазя едно хек4е в 4антата и га имаме свободни по някога го изваждам

.....

гледам 4е сте писали за кецове

ся в магазина срещу книжарница Дали има примоция на АДИО стига до -60лв.

маи ще е още някоилко дни докато доидат новите модели и след тва си4ко на старите цени

 

едит: про модела на тони хоук беше 104 кинта като бях преди 5 дена

има и по 80 и по 85 , ма тия от 85 ша са 130 след няколко дена

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: Може ли да питам къде е посочената книжарница?

 

Бе къде ги намирате тия кожени хекчета бе за 3 лв :laughing: искам и аз :)

Link to comment
Share on other sites

Книжарница "S. Dali" се намира на джумаята нагоре по стълбичките, точно на завоя, през където минава пътя за globe. А магазинът, където продават ADIO се казва Bulsport. Аз лично имам ADIO - Sway :) от 1 година и съм супер доволен от тях. Не са мръднали ... Само малко отзад ги поскъсах, защото ги слагам без да им развързвам връзките :) иначе кецовете са здрави... зверски здрави :D

 

п.с: имах едно време globe /забравих модела/, които ги скъсах за два месеца ... Поне при моето носене ADIO са фаворит :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси за съвета ;)    :)

Само да питам....само заради кецовете ли си ходих в Казанлък :bgrin:

И все пак де-в Пловдив тряя да дадеш 100лв(минимум) за да си купиш свястни кецове :(    Поне за мен е така щото все ще се намери някой приятел,дето да има тоя или ония модел :laughing:

 

 

не :)

хековете на бабата са супер яки ве :)

аз говорих с нея преди зимата и каза че ще почне да прави и коженИ :)

Link to comment
Share on other sites

аз говорих с нея преди зимата и каза че ще почне да прави и коженИ :)

Ооо-значи Да я издирваме :P

нЯКОЙ АКО Я ВИДИ ДА СВИРКА :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Книжарница "S. Dali" се намира на джумаята нагоре по стълбичките, точно на завоя, през където минава пътя за globe. А магазинът, където продават ADIO се казва Bulsport. Аз лично имам ADIO - Sway :) от 1 година и съм супер доволен от тях. Не са мръднали ... Само малко отзад ги поскъсах, защото ги слагам без да им развързвам връзките :) иначе кецовете са здрави... зверски здрави :D

Ти караш ли нещо????

Иначе за ходене е ясно че са здрави! ;) Аз имам 2 чифта Мания и не са мръднали!!С едните карам а с другите си вървя!! :lol:

Иначе когато караш скейт и кубинки да са пак ще ги скъсаш бързо!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ооо-значи Да я издирваме :P

нЯКОЙ АКО Я ВИДИ ДА СВИРКА :laughing:

 

хахах не в тоя смисъл ! спряме да ме разпитва за тоя новите ХЕКЧЕТА (кожените) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...