Jump to content
BulForum.com

futbolno huliganstvo - za ili protiv nego


chefoto

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Много интересен въпрос поставяш.Все едно да питаш трябва ли да има простаци и 12-13-годишни гомнари,които знаят само да се напият,да чупят седалки и после да мразят "тъпите куки" за дето са ги били.Ми,НЕ,не трябва да ги има!За тях в нормалните държави има уютни квартири с решетки.

Link to comment
Share on other sites

ами без него неможе,знам че не е правилно но какво от това..така че мога да кажа че на 15 ще ми хареса да почупя малко буферски глави не ми пука дали е правилно..

Link to comment
Share on other sites

Какво значи за или против хулиганството?!? по самата дума ясно си личи че не е нищо хубаво :P Аз лично съм против и не намирам никакъв смисъл в него.Явно да поддържаш даден отбор значи да трошиш и хулиганстваш ... за сметка на другите хаха

Link to comment
Share on other sites

Много интересен въпрос поставяш.Все едно да питаш трябва ли да има простаци и 12-13-годишни гомнари,които знаят само да се напият,да чупят седалки и после да мразят "тъпите куки" за дето са ги били.Ми,НЕ,не трябва да ги има!За тях в нормалните държави има уютни квартири с решетки.

 

I az sum na su6toto mnenie. Prosto oba4e v BG nqma zakoni a ina4e futbola i huliganite ne mogat edno bez drugo

Link to comment
Share on other sites

че на 15 ще ми хареса да почупя малко буферски глави не ми пука дали е правилно..

Еми лично не сам привърженик на хулиганството макар че голям част

от приятелите ми са такива, но това е неизбежна част от наи-великата игра.

Това е така защото няма никои уважаващ себе си фен да търпи обиди по адрес на отбора му.И такав пример е еи тоя "пич" Алиендреамер.Лично аз сам

един от тези буфери е как да няма хулиганство като някои ти каже така на улицата-че искал да почупи малко буфери...Така че без Футболното Хулиганство не може.Иначе вече е друг вапрос за чупенето на седалки и

станалите убииства последните години в България.Това за мен не е хулиганство а чисто престапление :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ами не можете да кажете че причината да има футболно хулиганство е че сме в България.Футболното хулиганство си го има и в Италия,и в Англия,и във Франция и т.н.

Него винаги ще си го има искате или не.Винаги ще има димки,бомбички,счупени седалки,бутнати мрежи,уцелен с някакъв предмет съдия или футболист...ще има семки :).

Това си е естествено за футболните агитки...законите не помагат. ;)

Link to comment
Share on other sites

Твърдо против.....

Link to comment
Share on other sites

Ами както одбелязаха по горе това си е част от самата игра.Има го навсякаде по света,ще го има и у нас!Харесва ли ни или, не!Аз лично нямам нищо против хулиганите!!Може би защото съм част от тях :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Не трябва да има хулгиганство, до степен на хвърляне на бутюлки, бой и т.н. Това вече е извън граници.Ама помня май бяха забранили рогаенето :lol: Хората там си изливат нервите, отпускат се.Вкарва им повече сила дори :P

Link to comment
Share on other sites

Li4no moe mnenie e 4e huliganstvoto e prosta6ko.Vaob6te ne e vazpitano da hodim v 4ujbina da vikame za na6te i da hvarlqme butilki i razni raznoobrazni.Trqbva da se predstavim dostoino dori i na6te da padnat.A i ne samo v 4ujbina.Psuvnqta e drugo ne6to.Podkrepqm izcqlo mnenieto na AlekS za neq. :P

Link to comment
Share on other sites

Ami ako biem buferi sam za ina4e tva s sedalkitte tvae pulna prostotia vidiahte fenovete na Cska kvo napraiha na onovo momi4e kato go udariha v glavata

Link to comment
Share on other sites

Mnoo mi  e interesno ko mislqt si4ki za futbolnoto huliganstvo.Trqq li da go ima ili ne.Spodelete mneniqta si

 

 

Ето още идеи за идентични по смисъл на тази теми:

 

"За или против убийствата и изнасилванията"

 

"Какво мислите за въоражените грабежи - за или против?"

 

"Приемате или отричате масовите побоища?"

 

"Хубаво или лошо е според вас да се трошат и съсипват стадиони, училища, заведения и др.?"

 

"Какво мислите за леките и средните телесни повреди, нанесени от малоумни и пияни"

 

ДА ПРОДЪЛЖАВАМ ЛИ???

 

DOJD.jpg

 

P.S. Толкова ли няма за какво да си говорите бе хора ???

Link to comment
Share on other sites

kvo zna4i sq :"trqaa li da go ima ili ne?" :confused ne6o ne si go formuliral kato trqaa!

logi4no e da go ima-sami znaete kvi sa fenovete i kvo praat po ma4ovete :D

no ot druga strana puk tva e tolkova izli6no i bezsmisleno,4e nqaa na kude poe4e :sick

li4no az sam protiv i se vuzdurjam ot podobni izqvi B)

Link to comment
Share on other sites

Абе верно,че темета не е много смислена.Ама според мен е по смислена от"Има ли хора от.....еди кое си даскало" :sick :sick :D

Link to comment
Share on other sites

все пак аз никога немога се примиря с гледката на един буфер в моита махала маина винаги ще му скоча дори да съм сам а тои не..

А колкото за темата вярно има и по-тъпи пък и тая не е лоша.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че привъжаниците на хулигански прояви страдат от синдрома на стадото (офцата) и имат нужда от по специални грижи в някое специализирано заведение :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мисля че привъжаниците на хулигански прояви страдат от синдрома на стадото (офцата)  и имат нужда от по специални грижи в някое специализирано заведение :angry1

Ами не знам от какво заведение имат нужда те,но ти определено имаш нужда от някои и друг час по български!Не се пише "офцата",а "овцата" :lol: Извинявам се за офтопика,но не се здържах!! :bgrin:Това ми напомня на нещо друго:Знаете ли как се пише една четири боквена дума,с 4 грешки-УФСЪ :laughing: :punk
Link to comment
Share on other sites

Ами не знам от какво заведение имат нужда те,но ти определено имаш нужда от някои и друг час по български!Не се пише "офцата",а "овцата" :lol: Извинявам се за офтопика,но не се здържах!! :bgrin:Това ми напомня на нещо друго:Знаете ли как се пише една четири боквена дума,с 4 грешки-УФСЪ :laughing:  :punk

 

И аз не се здържах, но не можеш да кажеш "извинавам се", освен ако не се извиняваш на себеси :lol: Правилното е "Извинете", за да те извинят тези към които се обръщаш :angry1

Link to comment
Share on other sites

Без да чета всички постове, искам да попитам на кой точно аджеба му е притрябвало футболно хулиганство изобщо :excl: :confused :angry:

въобще има ли хулиганството друга функция , освен избиване на комплекси :confused хулиганските прояви се наказват строго по цял свят, защото на обществото не са му притрябвали убийства , изнасилвания , зулуми, кражби , безредици и т. н. :excl: :angry1 така, че моля ви не поставяйте хулиганството в подобни обществени дебати!

 

П.С. МОДЕРНОТО ОБЩЕСТВО И ХУЛИГАНСТВОТО ВЗАИМНО СЕ ИЗКЛЮЧВАТ :devil

Link to comment
Share on other sites

kakvi huligani v BG be? V bg nqma futbolno huliganstvo tova sa mediini izmislici. V angliq ima zakoni i kakvo ot tova pak se biqt i si urejdat sreshti za kakvo huliganstvo govorim tuk napravo e smeshno osobenno v plovdiv piqni fen4eta prekalili s bezalkoxolnata kamenitza tctctc a drugite sa razni izmisleni huligani koito gledat da se snimat i da si gledat snimkite vav vestnika i da se radvat sami na sebe si

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...