Jump to content
BulForum.com

futbolno huliganstvo - za ili protiv nego


chefoto

Recommended Posts

Марто незнам дали си запознат с истинските хулигани че говориш....както ти каза LOKOMOTIVcho истинските бойща стават извън стадиона и някъде където ще са си само те без да нараняват фенове като теб....абе то локомотивчо ти каза всичко и напълно го подкрепям....без такива "фенове" дет ти ги наричаш няяше тая игра да е толкова велика защото то вече не е футбола който беше а прост бизнес ако не си забелязал футболистите си провалят кариерите за пари вместо да играят и да се развиват бършат скамейката за пари....нали знаеш поговорката "Ако неможеш да ги победиш се присъедини към тях"....футболното хулиганство никога няма да изчезне затва свиквай ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Е то е ясно,но моите познати не налитаха само на деца.Лошото е,че психиката на някои от тези хулигани е дотам изкривена,че налитат и на малки деца,което е страшното.Нямам против да си се млатят помежду си,но при условие,че не намесват невинните.

Link to comment
Share on other sites

Е то е ясно,но моите познати не налитаха само на деца.Лошото е,че психиката на някои от тези хулигани е дотам изкривена,че налитат и на малки деца,което е страшното.Нямам против да си се млатят помежду си,но при условие,че не намесват невинните.

 

 

Тук съм съгласен вече....наистина тея дет се правят на мъже пред малките за мен не са нищо повече от скапани урафляци дето ги бият и се чудят къде да си изкарат комплексите.....никога не съм удрял по малък няям и намерение да го правя в това няма чест а просто гавра....

Link to comment
Share on other sites

Значи дядо ми, който ходи на мачове от 50 години сигурно е наркоман, алкохлик и комплексар :confused Интересно колко неща е скрил от мен. То и аз съм наркоман... ама няма значение :P Прав си обаче, че ще има хулигани докато има футбол. Факт е, че в повечето случаи битките стават на уговорени места извън стадиона, където те не пречат на никой. А тези инциденти, които стават на стадиона са предизвикани от нещо, а не са предварително уговорени. Сред хулиганите има и работещи и реализирали се хора, а не само "отайки на обществото". Те го правят за да се чустват живи, за да чустват адреналина. Дали ще скачаш с парашут, бънджи или ще се биеш - това се прави с една цел - адреналин. Просто за някои това е начин на живот ;)

 

П.П Айде очаквам ся да ме нападате, защо съм защитавал тези хора... това просто е моята гледна точка по въпроса и никой не може да ме убеди и да промени мнението ми :D

 

Аз говоря за запалянковците не за феновете.То и аз хода на мачове ама не се бия ,нито хвърлям димки

И не псувам.

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за запалянковците не за феновете.То и аз хода на мачове ама не се бия ,нито хвърлям димки

И не псувам.

 

 

Ха и тогава кфо прайш на тоя мач?Чоплиш и разсаждаваш кат пенсиийте?За кой отбор си?

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за запалянковците не за феновете.То и аз хода на мачове ама не се бия ,нито хвърлям димки

И не псувам.

Извине ме, но не можах да разбера разликата между фен и запалянко :blink: :confused

Link to comment
Share on other sites

Извине ме, но не можах да разбера разликата между фен и запалянко :blink: :confused

 

Ами например фена си седи кротко и си гледа мача а запалянкото троши седалки.Разбра ли?

Link to comment
Share on other sites

Извине ме, но не можах да разбера разликата между фен и запалянко :blink: :confused

И аз това се чудих, но вече се изясни:

 

Ами например фена си седи кротко и си гледа мача а запалянкото троши седалки.Разбра ли?

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Запалянковците са много опасни, обаче най-страшни са семкаджиите. Защо ли? Семкаджиите замерват със семки феновете. Много кофти работа, много поразии правят тея семкаджии. Веднъж семкаджия така уцелил един фен, че семката влезла през ухото в главата на фена.... и сега като си движи главата семката тропа вътре.

Link to comment
Share on other sites

И аз това се чудих, но вече се изясни:

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Запалянковците са много опасни, обаче най-страшни са семкаджиите. Защо ли? Семкаджиите замерват със семки феновете. Много кофти работа, много поразии правят тея семкаджии. Веднъж семкаджия така уцелил един фен, че семката влезла през ухото в главата на фена.... и сега като си движи главата семката тропа вътре.

 

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз говоря за запалянковците не за феновете.То и аз хода на мачове ама не се бия ,нито хвърлям димки

И не псувам.

по-голяма глупост не бях чувал :D. А това че фен и запалянко са едно и също нещо май не ти е ясно :laughing:

 

FAN

[fæn]

III. n запалянко, ентусиаст, почитател

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...