Jump to content
BulForum.com

Продавам паяци


Recommended Posts

tq e 1 sant tazi koqt e ot 10 lv.. ama stava li po golqma?

Ами в инфото дадено за нея пише че става... то иначе баси паяка 1 сант аз ще си гледам домашен паяк :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Добре вече почват да се повтарят някой неща, айде като се интересувате четете малко!Пак давам този сайт там пише каквото се сетите.Да наистина в началото са малки, но аз видях този на kumcata и е доволно голям.peachlover мисля, че на всички твои въпроси има отговор в сайта.Ако имаш още мисля, че е по-добре да пратиш ЛС на мен или на Kumcata.Храната се купува от същия човек, който продава паяците.А някой беше казал дали може да си направи сам щурчарник, мисля, че няма смисъл, освен ако не го направи 1 човек и после всички да си взимаме от него.Така ще е доста удобно.

П.П.-наистина ще е добре ако на някого му се занимава за щурчарника.Хем и бизнес може да завърти, понеже не знам в пловдив някъде да продават.

Link to comment
Share on other sites

Ок мерси ... той този човек нали от някъде ги праща нещата ... и щурци ли ще праща ? За цена нищо не чух ... и на тарантулас.хит.бг не видях да пише колко голям трябва да е терариума..отностно лампата явно няма да ми трябва на мен в стаята ми е 21-22 градуса в най-студено време навън .. така че остава само за терариум да се замисля и ще си имам паяче :)

Link to comment
Share on other sites

Ок мерси ... той този човек нали от някъде ги праща нещата ... и щурци ли ще праща ? За цена нищо не чух ... и на тарантулас.хит.бг не видях да пише колко голям трябва да е терариума..отностно лампата явно няма да ми трябва на мен в стаята ми е 21-22 градуса в най-студено време навън .. така че остава само за терариум да се замисля и ще си имам паяче :)

za hranata ne se pritesnqvai shte ima za vsichki

terariuma ne ti trqbva da e mn golqm po skoro trqbva da e shirok na visochina nqma znachenie no ne trqbva da e visok

Link to comment
Share on other sites

Добре вече почват да се повтарят някой неща, айде като се интересувате четете малко!Пак давам този сайт там пише каквото се сетите.Да наистина в началото са малки, но аз видях този на kumcata и е доволно голям.peachlover мисля, че на всички твои въпроси има отговор в сайта.Ако имаш още мисля, че е по-добре да пратиш ЛС на мен или на Kumcata.Храната се купува от същия човек, който продава паяците.А някой беше казал дали може да си направи сам щурчарник, мисля, че няма смисъл, освен ако не го направи 1 човек и после всички да си взимаме от него.Така ще е доста удобно.

П.П.-наистина ще е добре ако на някого му се занимава за щурчарника.Хем и бизнес може да завърти, понеже не знам в пловдив някъде да продават.

Ако някой каже как се прави щуркарник и колко хора в Пловдив имат тарантули може и да се пробвам

Link to comment
Share on other sites

Ако някой каже как се прави щуркарник и колко хора в Пловдив имат тарантули може и да се пробвам

 

 

men vednaga me privli4a6 kato klient 6toto moeto 4udovi6te qde po okolo 6-7 6turci na den i ako nqkoi ot plovdiv napravi nqma smisal da pora4vame ot varna nali taka

Link to comment
Share on other sites

Какви са тези от по 10 лв? Да не е Grammostola rosea. Кажете какъв асортимент има и какви размери. Аз имах една такава обаче при гледането на много животни, стават гафове (стана жертва на един от другите ми добитъци).

 

@zlobil от къде е този хамелеон, какъв вид е колко е голям и колко струва?

Link to comment
Share on other sites

Какви са тези от по 10 лв? Да не е Grammostola rosea. Кажете какъв асортимент има и какви размери. Аз имах една такава обаче при гледането на много животни, стават гафове (стана жертва на един от другите ми добитъци).

 

@zlobil  от къде е този хамелеон, какъв вид е колко е голям и колко струва?

От 10 лв са Брахиопея Албопилоза.Много е дребен 1-2см, аз го взех последния но скоро се очакват още.А хамелеона знам от Zlobil че е 70лв

 

 

 

EDIT:А тези които си взеха паяците нахранихте ли ги.Ядат ли

Link to comment
Share on other sites

Как изглежда терариума и какви размери има?

Моя ли.Първо виж тук.Та значи моя терариум е много малък защото е временно а и паяка ми е още много малък.А другото ще го видиш в сайта който ти дадох

Link to comment
Share on other sites

Моя ли.Първо виж тук.Та значи моя терариум е много малък защото е временно а и паяка ми е още много малък.А другото ще го видиш в сайта който ти дадох

Тези ги познавам лично от години, от тях пазарувам. За малък паяк най-добре е борканче от детски храни с дупки на капака (бебетата ги гледат в кутийките от фото лента).

Питам за този от 30лв.

Link to comment
Share on other sites

Kagi kak se pravi i ste vidim.Tvoq hameleon po4na li da qde

znam 4e se pravi v malak akvarium kato otdoly trqbva da ima torf , xranat se s qbalki i morkovi samo tova znam ni6to pove4e ina4e xamelon4eto se xrani normalno qde po 6-7 6tureca :)

 

Какви са тези от по 10 лв? Да не е Grammostola rosea. Кажете какъв асортимент има и какви размери. Аз имах една такава обаче при гледането на много животни, стават гафове (стана жертва на един от другите ми добитъци).

 

@zlobil  от къде е този хамелеон, какъв вид е колко е голям и колко струва?

 

 

moq xameleon e ot sa6tiq 4ovek cena 70lv. ot vida qmaiski xameleon e neznam kolko e golqm ne sam go meril ama kato e s razpanata opa6ka e okolo 1 pediq

Link to comment
Share on other sites

znam 4e se pravi v malak akvarium kato otdoly trqbva da ima torf , xranat se s qbalki i morkovi samo tova znam ni6to pove4e ina4e xamelon4eto se xrani normalno qde po 6-7 6tureca :)

moq xameleon e ot sa6tiq 4ovek cena 70lv. ot vida qmaiski xameleon e neznam kolko e golqm ne sam go meril ama kato e s razpanata opa6ka e okolo 1 pediq

Да не е Йеменски, в ямайка няма хамелеони, срещат се само в Африка на о.Мадагаскар и по средиземноморието. :confused

 

Щуркарник се прави от аквариум или прозрачна пластмасова кутия с плътно затварящ се капак (всичко за един лев). На дъното не се слага нищо, освен хартиени топки или парчета от кора за яйза за укритие. Хранят се с плодове и зеленчуци, но най-добре е с ярма. Вода им се дава с мокър памук иначе много се давят (или в съда с вода се слага камъче зада се хващат). За размножаване се слага чиний или капачка от буркан пълна сторф или в краен случай с пясък. Субстратът трябва да е влажен, но не и мокър и веднага след снасянето на яйцата трябва да се извадят с чинийката. Отоплението е задължително при 30 градуса се излюпват за около 2 седмици, а ларвата става на имаго за 8 седмици. За друго в момента не се сещам.

Ако някой се навие да брои и мен за клиент.

Link to comment
Share on other sites

Я разкажете нещо за отглеждането на тарантули?

 

Хапат ли? Колко бързо растат? Лесно ли се гледат, какво ядат? Колко струват? Много ли грижи искат или може да ги оставиш и 2 месеца да не ги поглеждаш?

 

Я кажете - пуснете един слух :)

Link to comment
Share on other sites

Я разкажете нещо за отглеждането на тарантули?

 

Хапат ли? Колко бързо растат? Лесно ли се гледат, какво ядат? Колко струват? Много ли грижи искат или може да ги оставиш и 2 месеца да не ги поглеждаш?

 

Я кажете - пуснете един слух :)

1 и 2.Може да не я поглеждаш стига да е голяма, младите са по взискателни.

Link to comment
Share on other sites

не аз ги продавам тука из пловдив с тоя пич от варна

храната си е взимам от него шото мисля че няма смисъл да се занимавам да си развъждам харана за една тарантула

 

 

колкото до щурарник прави се доста по лесно от по горе описаното

трябва да има двойка

хранят се с овесени ядки и морковчета краставици и др.

трябва да има торф и да е топло и влажно

и се размножатават мн бързо

 

не споря но на мене така са ми обяснявали в зоомагазин ако някой силно се интересуава мога да говора с пича от варна щото той ги развъжда и ще ми обясни

Link to comment
Share on other sites

На каква възрас е твоята и можеш ли да ми намериш такава? По колко вървят щурците.

А не могат да се оставят яйцата пр възрастните щурци тъй като са канибали.

Link to comment
Share on other sites

не споря за щурците... не разбирам

 

10 ст. е бройката (за количества отстъпки ;)

 

такава няма тоя пич аз е взех от него одавна той я е гледал преди това на години би трябвало да е на малко повече от 2 мойта може скоро да се продава но това ще стане като си намера скорпион но и цената която ще и търса ще е сериозна ;) от порядъка на 60 лв. или 70 с терариум и оборудване

Link to comment
Share on other sites

не споря за щурците... не разбирам

 

10 ст. е бройката (за количества отстъпки ;)

 

такава няма тоя пич аз е взех от него одавна той я е гледал преди това на години би трябвало да е на малко повече от 2 мойта може скоро да се продава но това ще стане като си намера скорпион но и цената която ще и търса ще е сериозна ;) от порядъка на 60 лв. или 70 с терариум и оборудване

Скорпион мога да ти кажа от къде можеш да си вземеш (за императорски става дума нали?). А тези тарантули са ефтини, женска, 15 саниметра с краката струва около 25лв. Скоро ще взимаш ли паяци защото искам една брахипелма (или чилийска роза ако твоя човек случайно еразвъдил).

Колко ти излиза на месец храната?

Link to comment
Share on other sites

на месец храната ми излиза 2-3 лв. :)

за чилийски рози май няма

а като ще поръчвам ще пиша преди това в темата за да може сички които искат да ми пратат ПМ и да поръчам нужната бройка

 

а става въпрос точно за императорски скорпион ако ми кажеш от каде мога да си намера имаш една черпавка от мен човече такова нещо си търса от 100 години

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...