Jump to content
BulForum.com

Продавам паяци


Recommended Posts

Продавам тарантули :

Внос от Германия са , екзотични видове , неразвъждани досега в България . Абе гъзарийка !

 

Acanthoscurria_geniculata

цена : 50лв /3,5см/1бр

Nhandu_coloratovillosus

цена : 35лв /1,5см

 

засега останаха тези а като се появят нови ще постна веднага от тези за по 10 лв ще има пак спокойно :)

 

Предлагам и терариумчета с пълно оборудване - торф , крушка , фасунга , кабел , щепсел , дигитален термометър - цена 30лв

 

Актуални снимки :

 

Acc. geniculata

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1224&AlbumId=5758

 

Nhandu

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1224&AlbumId=5760

 

Br.albopilosa снимката е на възрастна женска

http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1224&AlbumId=2836

 

 

 

ПОСЛЕДНО РЕШЕНИЕ НА ВЪПРОСА ЗАСЕГА

ще поръчате на мен

след това като дойде животното ви го давам

плащате ми и вашата работа приключва

 

айде чакам заявките на ПМ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

xaresa mi parvata i ot dosta otdavna imam merak za takova ne6to a trudna li e za gledane s kvo se xrani i opasna li e ? kade moga da gi vidq ima li nqkvo namalenie ako zema terarium+paq4e ? :P

 

 

prati mi PM naistina sam zainteresovan ot parvata

Link to comment
Share on other sites

I az si tarsq ot mnogo vreme tarantula, oba4e imam nqkoiko vaprosa- Ot Plovdiv li si i imash li nqkakav magasin v Plovdiv, hrana otkade da namerq-razbrah 4e se hranqt samo s giva hrana.Obikolih cql plovdih no magazin za tarantuli ne namerih, a bez magazin stava mnogo trudno.A nqkakvi drugi vidove tarantuli imash li

 

a opasni li sa

Ima vidove koito sa otrovni i agresivni, no i takiva koito sa za na4inaesti

Link to comment
Share on other sites

И аз искам Brachypelma_albopilosum - нали беше 10лв.Само скакалци ли яде, отровен ли е, в аквариум мога ли да го гледам.Щуркарник как се прави, дай снимка на някой по обикновен ,лесен за правене терариум.

 

Кажи кога да се уговорим.Само торф и крушка продаваш ли- колко струват

Link to comment
Share on other sites

emi zna4i az s toq pi4 si govorix f4era i kaza 4e parite trqbva da mu gi pratim po telegrafen zapis i toi sled tova 6te ni prati gadinkite s nqkav reis az ne sam si pora4al paqk za6toto predpo4itam xameleon4eto ama vse pak ako iskate da gi imate trqbva da se doverite i da pratite parite bez nikakva garanciq 4e nqma da vi izlaje i da ne vi prati ni6to ama vie si znaete az sa6to mnogo se kolebaq i mu kazax da izmisli ne6to drugo pri koeto ne riskuvame da izgorim s parite

 

 

vijdam 4e ima jelae6ti daite da izmislim ne6to zaedno

Link to comment
Share on other sites

Хммм...

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=2370...der=asc&start=0

има ли нещо общо? От пловдив ли си?

 

zlobil, ами аз мисля, че има такъв вид пощенска услуга, при която плащаш тогава когато си вземеш пратката, а парите се изпращат на съответния човек със запис! Един приятел си порача един химикал от интернет и така беше - плати в пощата!

Link to comment
Share on other sites

ami tova v datata e sa6tiq 4ovek toi f4era mi be6e dal link i az go 4etox tova zna4i az mu predlojix za toq vid po6tenska usluga ama toi kaza 4e ne e navit 6toto mojelo da umrat po patq 6toto pratkite gi darjali na studeto pone 1 no6t sa6to mu kazax i za nqkoi ot kurierskite uslugi ama vika6e 4e i tam bila rabotata sa6tata az imam golqm merak ama nqma da prata 70lv na 4ovek koito ne poznavam prosto tova protivore4i na vsqkakav zdrav razum davaite nqkvi ideiiki kak da si gi pora4ame i kak da stane pla6taneto kolko vreme otnema s kurier

(4astna firma nqkva - speedy , dhl ) nqkoi pora4val li e za kolko vreme pristiga 6toto ne iskam da mi donesat umrql xameleon sre6tu 70lv. daite da re6im kvo 6te pravil toi kaza 4e ve4e 2-ma ot plovdiv sa pratili parite i sq 4akat dostavkata

Link to comment
Share on other sites

Нарича се пратка с наложен платеж. Предлага се и от пощите и от куриерските фирми. Тоест изпращача ви изпраща малък пакет, вие получавате известие за колет и го заплащате при взимане от пощенския клон. Ако използвате куриерска фирма, съответно при вас идва куриер, като на него давате и парите. Изпращача ги получава на следващия ден. Може да изчислите колко би струвала пратка до даденo населено място на този сайт: http://www.speedy.bg/

 

Лошото е че и при двата случая няма начин да видите какво има в пакета преди да го платите. Освен ако нямате позната пощаджийка или познат куриер. Затова трябва да имате доверие на човека, който изпраща. Аз лично съм изпратил и получил десетки пратки, и досега не е имало издънки. Но мой познат, например, получи части от разглобен уолкмен вместо GSM, но вече беше платил 200лв. Така че моят съвет е, търговията по интернет е fun и трябва да се забавляваме, но за по-големи неща по-добре на живо.

 

Чавдар

Link to comment
Share on other sites

Значи за да нямате притеснения относно парите може да процедираме по следния начин:

вие ще се видите лично с мен ще поръчаме животните и като ги поръчаме ще дадете парите на мен докато ви дойде животното ще са у мен и като дойде ги пращам към варна така мисля че всички ще са спокойни и всичко ще бъде коректно

така че нека всеки който има желание да си поръча нещо да го направи на ПМ и така че да се разберем каде как и защо

 

 

храната за животинките след това също може да минава през мен без никви проблеми ( в смисъл че аз ще поръчвам по повече а вие ще си ги зимате от мен)

 

 

 

айде чакам заявките на ПМ

Link to comment
Share on other sites

сорка за двойния пост но последното решение е следното

ще поръчате на мен

след това като дойде животното ви го давам

плащате ми и вашата работа приключва

Link to comment
Share on other sites

zna4i pratka 6te ima v petak kum plovdiv taka 4e pora4ki se priemat do 4etvartak koito ima kakvito i da e bilo vaprosi da gi otpravq kam ICQ-174863440 v sabota 6te mojete da si zemete paqcite koito pora4a ot (kumcata) i da mu gi platite

 

 

tova go postvam ot 4oveka koito gi prodava predi malko mi go e pratil na ICQ-to

Link to comment
Share on other sites

точно така чакап последни окончателни заявки за паяци на ПМ до четвъртък

нека секи напише какво иска и да си приготви паричките

 

вие сте на ред

 

а и по възможност оставете номер за връзка или аз ще пращам моя ГСМ на ПМ за по сигурно

 

 

EDIT: ceni za:

kruska - 4lv.

torf - 2 lv.

s torfa ne riskuvaite da zimate ot drugade shtoto trqbva da ne e obogaten s nishto

taka che po dobre da si poruchvate s torf

Link to comment
Share on other sites

И аз съм поръчал паяче с терариум от човека.Някой да знае по-точно кога и къде пристига автобуса.

znachi avtobusa pristigA v petak v 22 vecherta neznam tochno na koq avtogara dovechera shte uto4na ako trqbva

i trqbva da ste tam i da nositte syotvetnata suma koqto trqbva da dadete na men

ili drugiq variant e az da gi vzema i razmqnata da stane v subota

nosete sumata + 2 lv. za dostavkata

Link to comment
Share on other sites

Ок значи Krank (предполагам в датата си tyddrazl нали?) и аз сме платили, а zlobil ще даде парите на kumcata нали така?Айде като/ако се разбере на коя автогара да пишете.А ако не днес утре cold-as-life ще прати смс на zlobil и той ще ми каже на мен(най-вероятно в ICQ).Нали така остава?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...