Jump to content
BulForum.com

Продавам паяци


Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

пратката е поръчана даже испратена и тая вечер в 22 ще пристигне

от тези по 10 лв. има 2 поръчани само 1 е сигурен

те всъщност стават по 17 с торфа храна и за доставката

Link to comment
Share on other sites

Снимка едва ли ще мога да направя.Ми общо взето терариума е един правоъгълник с капак и мрежа.Ако искаш скривалище ще трябва да направиш.Потърси из нета малко инфо за твоя паяк и виж дали има нужда от скривалище.А в един саит за тарантули бях чел,че може да използваш ролка от тоалетна хария(картонения цилиндир)и да го заровиш под ъгъл и си готов.

Link to comment
Share on other sites

Ми като порасне малко ще му мисля.

I az si mislq 4e trqbva malko da porasne ama nqma li da umre bez skrivaliste. A hrana vse li si .Tiq skakalci ne sa golemi li kolkoto paqka.A tvoq vsashnost kolko e golqm

 

 

 

Pitam stoto utre ste si go vsimam ot KUMCATA

Link to comment
Share on other sites

zna4i nqma nikakvi problemi da se gledat paqcite bez skrivalishte

po sa pritenciozni darvesnite tarantuli shtoto te iskat razni raboti da si stroqt takiva neshta i skrivalishta kadeto da se katerat

 

sega spored zavisi kakuv interes shte ima sled okolo 2 sedmici moje pak da se pory4va taka 4e davaite hora :)

Link to comment
Share on other sites

Ето в този сайт има доста информация, ако не сте го разглеждали.А за скривалище аз най-вероятно ще сложа черупка от кокос, но има доста време докато му потрябва.

Link to comment
Share on other sites

Значи ще попитам неща който вече са дискутирани но не и наведнъж... искам паяк от този дето е 10 лв. ( това не го приемайте за поръчка .. не и засега)

кажете ми всичките му изисквания колко голям терариум му трябва мога ли да си направя сам каква е тази лампа която продавате ... колко време трябва да му свети.. с храната какво е положението .. намира ли се лесно колко често се храни и какви пари е ? Интересно ми е и колко бързо расте в сайта който е даден на първия пост пише че достига 16 сантиметра "разкрач" :) ... но след колко време ? моля дайте ми пълна информация защото искам да си гледам такава гад

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...