Jump to content
BulForum.com

Продавам паяци


Recommended Posts

А терариума какво представлява (този за 30 лв)? Можеш ли да ми дадеш снимки?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

мани го тва недей го гледа моиже да си поръчаш поръчка при някой стъклар да ти направи ще ти излезе доста по евтино иначе тоя си е с мрежа капак и еи такива работи

Link to comment
Share on other sites

мани го тва недей го гледа моиже да си поръчаш поръчка при някой стъклар да ти направи ще ти излезе доста по евтино иначе тоя си е с мрежа капак и еи такива работи

Вземи го снимай да видя модела, а аз ще си го направя от плексиглас.

Link to comment
Share on other sites

то и този терариум го прави този от варна модела е почти същия като този от страницата тарантул-бг.хит.бг

просто идеята е да има отвор с мрежа и отвор с капак останалото ...

а може да се предвиди и място за лампата няма да е зле :)

и тва е цялата философия

Link to comment
Share on other sites

Да не е Йеменски, в ямайка няма хамелеони, срещат се само в Африка на о.Мадагаскар и по средиземноморието. :confused

 

da de malko sam se obarkal :cry

Link to comment
Share on other sites

Миришат ли тарантулите?

 

Разкажете малко лични впечатления?

 

 

Из сайтовете за тарантулите, които току що прочетох - пише за хлебарки и щурци, че откъде се вземат. Няма как да взема да ги развъждам сам. Нещо друго не ядат ли?

Link to comment
Share on other sites

Ако модераторите нямат нищо против в тази тема да се задават въпроси относно гадинките и на мене не ми пречи това и може да затворят темата която Zlobil е отворил

но ако те имат нещо против нека напишат за да направим друга тема относно тези неща

Link to comment
Share on other sites

Ако модераторите нямат нищо против в тази тема да се задават въпроси относно гадинките и на мене не ми пречи това и може да затворят темата която Zlobil е отворил

но ако те имат нещо против нека напишат за да направим друга тема относно тези неща

to4no taka

Link to comment
Share on other sites

ЗАТВАРЯМ ТЕМАТА !

 

ако не ви харесва се оплачете на модераторите и админите, аз ще кажа само едно:

 

ЕБАХ ТИ ЧАТА !

 

и даже не съм ви изчел всичкия мохабет! да сте се замисляли, че тук и други хора купуват/продават и нямат право на ъпване и т.н. ... или че тези хора сте и вие? Само се вижте - правите постове със съдържание по-късо от имената ви... идете в IRC...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...