Jump to content
BulForum.com

Brigada


Mate

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

на мен ми хареса. не е лошо филмче, макар и от време на време силно да напомня че е сериал. т.е. избива лекинко на латиноамериканска драма. ама иначе си е добро руско филмче. интересно. гледай го - няма да сбъркаш.

Link to comment
Share on other sites

Филма си заслужава!!! Лично ми хареса защото е по-близък до нашето ежедневие от колкото ....... аперикански..........

 

Гледайте го !!!

Link to comment
Share on other sites

Nqma subtitri no ako si u4il ruski shte shvanesh ina4e filma e mnogo qk i se razkazva sa mafiqta v rusiq.  :punk  :punk

ти четеш ли преди да се произнасяш?

При мен е със субтитри не е преведен.

и за да няма объркване ....

 

http://www.warez.ru:8083/Russian/Brigada.(2002)/

http://warez.ru:8080/FTP/Moviez/+(subtitle...rigada.BG.Subs/

 

ако тези титри не стават, ето едни от http://subs.unacs.bg/

Link to comment
Share on other sites

Филмчето е уникално.Книгата също.За мен това е един от най-добрите филми за мафията.Ама не за ония американски простотии(Не се хващайте за "американски" защото те ония са италиянци с които ще ми дадете пример :))ами почти като нашите си патрони.Взаимоотношенията напомнят манталитета ни(нормално все пак славянски народ),и връзките с родата :)Заслужава си

 

hishtnika аз също :D

Link to comment
Share on other sites

abe hora toq film e kachen v wareza oshte minalata godina i subtitri si imashe ot togava a vie 4ak sega go otkrihte i subtitri tragnahte da tarsite kato i bez tva si ima, qvno ne znaete kade tarsite.

filma inache si e hubav i kakto kazvate realen mojeha da podberat malko po dobri aktiori no i tezi stava shtom taka sa reshili rejisiorite. dogledaite vsi4ki serii struva si

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

за каква книга става въпрос?

филма го изгледах. много ми хареса. все пак е руски. а аз обичам руските филми и повечето руски неща. а мафията там е най-добрата :) брутални хорица са :)

Link to comment
Share on other sites

чак забранен - не. имал е проблеми. как ще забрант филм в Русия? :) филмът е достоен да бъде забранен :P гледайте го, няма да съжалявате - страшен е!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Аз гледах филма по канал1 и някои серии на компа, че ги изпуснах. Много ми хареса. Чесно казано писна ми от плоските американски сериалчета и този "Бригада" ми дойде като свеж въздух. Препоръчвам го на всеки, който не го е гледал.

Link to comment
Share on other sites

Филмчето не е лошо,но не е и кой-знае какво,най-готиното е че може да се гледа и без субтитри :D (нали е руско все пак)

Link to comment
Share on other sites

днеска и изгледах и последната серия и много ми харесва филма...има само 3-4 момента от целия филм който не ми харесват

Link to comment
Share on other sites

Преди около месец засякох втора или трета серия по Канал 1 и ме заинтересова, свалих си 15-те серии и за 2-3 дена ги изгледах.Хареса ми като цяло.По едно време се хванах, че се "притеснявам" за "бригадирите", макар че става въпрос за мафиоти, доста брутални и безкомпромисни в реалния свят.Това май е единственият сериал, който съм гледал в последните няколко години.

Link to comment
Share on other sites

Много е як фе! :D

Аз го гледах някъде февруари месец за първи път а като го даваха по телевизията пак гл гледах!Просто е уникален ;)

Даже кат минат 4-5 месеца смятам да го гледам пак :tongue

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi gledal li go e toq film Brigada, dai te nqkakvi otzivi. Kazaha mi 4e bil hubav i se 4udq dali da go svalqm, vse pak sa 15 serii. Neka ako ima nqkoi koito go e gledal da kaje.  10x

Филма е просто трепач. Гледай го няма да съжаляваш.

 

 

Може да е малко късно... :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...