Jump to content
BulForum.com

Brigada


Mate

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
К'во става с новия Бригада.. някой чул ли е нещо или аз съм назад ;)

Нов Бригада :confused Да не е нещо като 2ри сезон. Т'ва ще е уникално нещо. Дано наистина да направят такова нещо. Грехота е да няма продължение на любимия ми филм :love

Link to comment
Share on other sites

Нов Бригада :confused Да не е нещо като 2ри сезон. Т'ва ще е уникално нещо. Дано наистина да направят такова нещо. Грехота е да няма продължение на любимия ми филм :love

 

Аз доколкото разбрах , вече има такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Има,ама до колкото разбрах била тъпа!Била написана след успеха на сериала.

Аз доколкото знам и "Кръстникът" е направена малко след филма, но книгата е уникална :woot А на мен ми харесват такъв тип филми и книги, такаче ако наистина има такава книга "Бригада" със сигурност ще си я взема :D

Link to comment
Share on other sites

Ми аз разбрах от един приятел от морето. който е меко казано луд фен на Бригада.

И викам да питам тук.....

Но иначе , само от него съм чул за 2-ри сезон .

Link to comment
Share on other sites

Втори сезон на Бригада за сега със сигурност няма .... а и в близко бъдеще няма и да има, ако обаче се стигне до някакво решение да се снима той няма да бъде режисиран от Алексей Сидоров. Сергей Безруков изпълняващ ролята на Белов Александър Николаевич отказал категорично да се снима в евентуалния втори сезон на Бригада .... така че дори и да има толкова чаканото продължение то ще е съвсем различно с нови артисти, режисьори и т.н. Книгите на Бригадата са общо пет под заглавия "Бой Без Правила" "Предан Враг" "Живот След Смърта" "Кръв И Злато" и "Целувката На Темида". Има ги на БГ пазара от издателство "Ера". Препоръчвам ги на феновете на сериала наистина си заслужават. Информацията за всичко около сериала Бригада от тук.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Абе за книгата не знам, не съм я чел, но от този филм гледах към 6 епизода и спокойно мога да кажа, че е тотална БОЗА. Опа, извинявам се на бозата за нанесената обида.. :)

Link to comment
Share on other sites

Тоя филм дават ли го по някоя телевизия да го кьорна да го видя :confused Мисля че го дават по Канал 1 ама кога :confused

Преди го даваха по кАнал 1, но свърши. 15 серий са, ако си заинтересован намери ги някъде в нета и ги свали да ги гледаш. Гарантирам ти, че ще останеш очарован :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Абе за книгата не знам, не съм я чел, но от този филм гледах към 6 епизода и спокойно мога да кажа, че е тотална БОЗА. Опа, извинявам се на бозата за нанесената обида.. :)

ти толкова разбираш значи от руско кино брат ми. Тоя сериал е може би най- добрия които братушките са правили аз го гледах и страшно мн ми хареса както и на 99% от хората които са го гледали до КРАЯ. вземи го догледай щото до 6 епизод още нищо кой знае кво не е станало. И после пак ми кажи че е тъп

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

А някъде на еврокомски сървър няма ли го?Щото нямам акаунт за никой от посочените.Пък и нали тамги следат нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...