Jump to content
BulForum.com

Добре ли е да се признава изневярата?


Признавате ли си?  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

...единственото смислено нещо,което ми се върти в главата е,че просто не съм щастлив с нея и не я обичам достатъчно и тук следва въпросът-ми защо съм с нея тогава,по-добре всеки да си хваща пътеките....

Има още логични убяснения - разнообразие, моментно привличане, любопитство! А относно пътеките - много хора не го правят от страх да не останат сами и точно поради тази причина си натискат парцалите при човек, към който не изпитват чак толкова силни чувства.

 

П.П. Пък може и да греша! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

sandman: адски съм съгласен с всичко с изключение на едно-въпросните хора които ги е страх да не останат сами. Познавам един такъв пич, и той не си натиска парцалите-той просто е адски убеден че момичето с което излиза е най-перфектното и невероятно същество на този свят. А повярвайте ми-това изооооооообщо не е така.

Преди да кажа каквото и да било искам да кажа че уважавам мнението на всеки в този форум(с изключение на mortal_dreams).

Как може да твърдите,че човек копйто изневерява те уважава? Как може да твърдите че е по-добре да ви лъжат??? Ква беше оная глупост че ако е веднъж тряа си траеш, ако са повече пъти-казвай??? Кво ства ако изневеряваш през 3 дни примерно?

teddy: по добре ли ти е ако постоянно се чудиш дали партньора ти е изневерил???

Link to comment
Share on other sites

Iznevqrata moje da se gleda ot razli4ni to4ki v tozi slu4ai :bgrin: ne mislq 4e nqma 4ovek koito da ne izneveril pone edin pat :excl: az moga da prostq iznevqra a ti?! :D a togava iznevqra li e tova kogato dvoiki si tarsqt partniori za troika?! :huh: zatova vseki razbira sex-a i iznevqrata po razli4en na4in :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

izneviarata e gadno nesto,samo ce ako predi izobsto ne ia priemah sega si mislia ce bih prostila,vse pak hora sme i pravim greski...stiga tezi greski da ne se prevurnat v lubimite ni greski :devil

ne bih priznala,ste otricam do krai daze i kogato me hvanat,zasto drugia da strada sled kato vinata si e moia.posle ste si zadam vuprosa zasto sum izneverila i ako resha ce pak sum sklonna da go napravia tova ste e...

Link to comment
Share on other sites

А, зависи. Зависи от партньора. Ако е някой ужасно ревнив - това може да сложи край на връзката. Не обичам глупости като "благородната лъжа", но в случая откровеността може и да сложи край на връзката. Имал съм гадже, с което се виждахме много рядко, поради разстоянието помежду ми и тя ми казваше "хвани си гадже". На такава бих признал. Всичко си е според зависи. Вярно е, че лъжата винаги излиза на яве, рано или късно. Може би, би било по-добре скатаването на истината, но аз лично не мога да нося такъв товар (честен съм до глупост) и вероятно при всякакви обстоятелства бих признал. Друг е върпоса, че до сега не съм изневерявал - изневярата значи (според мен), че партньора не те задоволява, не ти дава това, от което се нуждаеш - за мен това значи довиждане. Една такава връзка не би могла да просъществува.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм изпадал в такава ситуация,но аз искам човекът до мен да ми сподели,ако е изневерил.....

Link to comment
Share on other sites

Izneviarata e super gadno neshto spored men .Nikoga ne sam izneveriaval, i ne smiatam da go pravq.E ako vse pak neshto se slu4i niakoi den shte si kaja vednaga, zashtoto takova neshto ne moga da skria . Niama da moga da spq i neznam si kakvo oshte.... :unsure:

Съгласна съм! Аз също бих си признала, но въпреки всичко се старая да не изневерявам, дори в мислите си ;)

Link to comment
Share on other sites

Е , каква е ползата от признанието??!! ще нараниш човека до теб, а няма да си помогнеш на връзката! според мен първо трябва обсъдиш всичко със себе си, да решиш още ли държиш на твоята приятелка/ел, и ако е така ,то тогава няма никакъв смисъл да и вгорчаваш живота ами да продължиш да си с нея и оше повече да и покажеш , че държиш на нея! Ако обаче след изневярата си разбрал , че не можеш да си щастлив както преди, седнете заедно и го обсъдете като цивилизовани хора, без излишни драми :excl:

Link to comment
Share on other sites

Mne... nqma smisal! Tuk mai ne6to sa se poizpusnali dosta hora.Za moment si pomislih 4e sam v nqkakav vid Devi4eski forum.Kolko ot tezi,koito 6te priznaqt, 6te prostqt iznevqra?As li4no iznevqra si nqmam ideq kak se pro6tava.Mislq 4e mnogo filmi gleat nqkoi.Nqma pro6ka za takova ne6to.Prosto krai prizne6 li vse edno opliuva6 4oveka do sebe si i TO V LICETO go opliuva6.Vij ako sled iznevqrata se razdelqte e hubu da si kaje6 kakvo e bilo za da nqma iznenadi ot 3-ti lica!

Link to comment
Share on other sites

абе едва ли ще мислиш до това като ти го изръси ;)

имал съм такъв проблем :( и доста се почудих дали да й кажа ...

сички приятели ми казваха да й кажа, но аз бях сигурен че като и кажа ще стане много зле.

все пак и казах :) доста време трябваха да се позабрави (но не може да се забрави напълно) като сега (след близо година и половина от 2 и отгоре - годишната ни връзка) мисля че това вече не е проблем :)

имаме си други проблеми :( но и те си имат решение :)  :wub:

 

ПС: хуу че тя вече не е към ЕК че да не чете кви ги пиша ся ;)

 

ami to si e i do 4ovek ama za men e taka .. :)

Link to comment
Share on other sites

ako pita6 mene 6tom ti kazva 4e ti e izneveril na4i vsy6tnost ti kazva da go d*ha6.

a teq prostotii za tva 4e se e napil gi zabravi. takiva ne6ta se slu4vat pri t*pite hora.

 

a pak i 6to vie jenite si mislite 4e samo nie vi izneverqvame.na4i ti po nagore v temata kazva6 kvo 6e naprai6 ako toi ti izneveri. 6to ne kaje6 ti kvo 6e napravi6 ako mu izneveri6.lesno e da prehvyrli6 topkata.

a i to4no pri4inata za iznevqrata e  nai vajnoto pri edno takova sybitie!!!!!!

za6to ediniqt ot dvamata go e napravil.6tom go e napravil na4i ima problem vav vryskata.to4no problema e pri4inata. i kato se obsydi tozi problem se re6avat ne6tata.

 

taka 4e misli malko predi da pi6e6  ;)

 

ami vij sega az si imam opredeleni pravila hoda li s nqkoi nikoga ama NIKOGA ne izneverqvam ako iskam da sam s drug po dobre da go zareja i da si tagna s drugiq za6to trqbva da izneverqvam????az sam si na toq princip za ostanalite nz segi ima pravo na mnenie!

Link to comment
Share on other sites

A fe spored men ako ti e bilo typo kato si bil s druga, OK, moje i da i kaje6. Ama ako si si iskar super za kwo trebe da si razvalq6 udowolstwieto na drugiq den s izli6ni prikazki ili da se 4ustwa6 guzen. Qko w bitaka s glavata napred i twa e! Tuk sme za pyrwi i posleden pyt fe.

4owe6kiq jiwot ne se izmerva s broq vdi6waniq koito si naprawil, a s broq pyti kogato ti e spiral dyha ot ne6to!

Link to comment
Share on other sites

Да ви призная,аз в момента се чудя дали да изневеря :confused .Имам възможност,даже вапросната госпожица ми дава много зор :angry1 ,ама някакси се двуомя още,защото обичам жена си!И се разбирам с нея,но чуждото винаги блазни :D .Нали разбирате?А камоли после да трябва да признавам на женами :blink: Незнам направо.Ако има някои с повече опит да дава савет.

Link to comment
Share on other sites

Признавала съм, но това беше от няма и на къде :>

Иначе не признавам..

Да не съм луда да седна ей така и да му кажа на пича 'Ами аз ти изневерих'

:>

Link to comment
Share on other sites

the_one 

post Feb 1 2005, 11:55 AM

 

ne bih priznala,ste otricam do krai daze i kogato me hvanat,zasto drugia da strada sled kato vinata si e moia.

 

нещо от типа на поредната сапунка-не е това ,което си мислиш скъпи,мога да ти обясня .....

хахахах

не мислиш ли ,че ако постъпиш по този начин ,т.е. отричаш очевидното няма да нараниш ,този който "обичаш" още повече???

Иначе по мое мнение -признанието зависи от конкретната ситуация , но по - добре е да не се стига въобще до изневяра. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами според мене е по-добре човек да си признае. Все пак това е твоята същност, така си го почувствал - така си постъпил. Човека отсреща или приема тази същност, или не. Какъв е смисъла да се криеш, да се правиш на много честен, на някой друг ... За мене това е глупаво. Другото, което е: щом си го направил е имало някаква причина - дали в тебе самия, дали в другия ...

Link to comment
Share on other sites

нещо от типа на поредната сапунка-не е това ,което си мислиш скъпи,мога да ти обясня .....

хахахах

не мислиш ли ,че ако постъпиш по този начин ,т.е. отричаш очевидното няма да нараниш ,този който "обичаш" още повече???

Иначе по мое мнение -признанието зависи от конкретната ситуация , но по - добре е да не се стига въобще до изневяра. :rolleyes:

 

kato istinski nespezialist po sapunkite smiatam ce istinata poniakoga naraniava povece,a kato istinski nespezialist po izneverite prestanah da imam idealisticni ocakvania.razbira se ce e po-dobre da ne se stiga do izneviara,no vuprosa e bihme li priznali ako se stigne do tam....e NE bih

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...