Jump to content
BulForum.com

Добре ли е да се признава изневярата?


Признавате ли си?  

171 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ми просто и ясно-как мислите, по-добре ли е да си признаеш като си изневерил? Да караме на принципа "признат грях-половин грях" или просто да не казваме? Кое е по-добре и защо?

 

ПП:Извинявам се ако вече има такава тема,обаче търсих и не намерих

ППП:Пак се извинявам ако мислите че това е поредната тъпа тема.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Ami az mislq 4e e po dobre da se priznae :) pone az bih go preglatnala ako mi go kajat za6toto ako mi go kaji nqkoe mom4e zna4i darji na men :) pone ot mota gledna to4ka e taka oba4e ako si premal4i i razbera ot drug isto4nik ... tejko mu na tva k*p*l* :)

Link to comment
Share on other sites

Ami az mislq 4e e po dobre da se priznae :) pone az bih go preglatnala ako mi go kajat za6toto ako mi go kaji nqkoe mom4e zna4i darji na men :) pone ot mota gledna to4ka e taka oba4e ako si premal4i i razbera ot drug isto4nik ... tejko mu na tva k*p*l* :)

 

Добре де,щом държи на теб що ти е изневерил?

Link to comment
Share on other sites

Добре де,щом държи на теб що ти е изневерил?

 

Ami kvo da ti kaja zavisi ot situaciqta :) moje da e bil piqn i nesaznatelno da go e napravil ili pak .. nz sq ne se se6tam ama 6tom mi kazva na4i malko ili mnogo darji na men a pak sq pri4inata za iznevqrata si e negova grija :)

Link to comment
Share on other sites

Ami az mislq 4e e po dobre da se priznae :) pone az bih go preglatnala ako mi go kajat za6toto ako mi go kaji nqkoe mom4e zna4i darji na men :) pone ot mota gledna to4ka e taka oba4e ako si premal4i i razbera ot drug isto4nik ... tejko mu na tva k*p*l* :)

абе едва ли ще мислиш до това като ти го изръси ;)

имал съм такъв проблем :( и доста се почудих дали да й кажа ...

сички приятели ми казваха да й кажа, но аз бях сигурен че като и кажа ще стане много зле.

все пак и казах :) доста време трябваха да се позабрави (но не може да се забрави напълно) като сега (след близо година и половина от 2 и отгоре - годишната ни връзка) мисля че това вече не е проблем :)

имаме си други проблеми :( но и те си имат решение :) :wub:

 

ПС: хуу че тя вече не е към ЕК че да не чете кви ги пиша ся ;)

Link to comment
Share on other sites

Izneviarata e super gadno neshto spored men .Nikoga ne sam izneveriaval, i ne smiatam da go pravq.E ako vse pak neshto se slu4i niakoi den shte si kaja vednaga, zashtoto takova neshto ne moga da skria . Niama da moga da spq i neznam si kakvo oshte.... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ей ,слушаите,какво ще ви каже батко ви,рано или късно се научава за изневярата, така че си признай те. :( Вервай те ми винаги ще се намери кой да ви издъни,а пък по-добре да научат от вашите уста. :cry Бил съм и от двете страни и все или е имало кой да ми донесе ,или кой да ме предаде :angry1 .А се губи доверието,защото една лъжа води след себе си друга ,и друга ,и друга и т.н. докато накрая се оплетеш като пате в кълчища :tongue

Link to comment
Share on other sites

Не мога да си представя,че мога да лъжа някой в очите....страшно грозно е!!!

Пък и по този начин според мен губиш не само неговото,ами и част от собственото си самоуважение!

И в крайна сметката както каза някой-една лъжа води след себе си друга...

И в един момент се чудиш каква е тази връзка и какъв е смисълът й като е изтъкана от лъжи!

Смятам,че ако не за друго,то поне заради елементарното уважение към човека с който си трябва да си признаваш грешките :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Абе най-хубаво е да не се изневерява,но си мисля,че не бих си признал,въпреки,че аз очаквам,че жената,която е с мен ще си признае,че ми е изневерила.

Link to comment
Share on other sites

Ami kvo da ti kaja zavisi ot situaciqta :) moje da e bil piqn i nesaznatelno da go e napravil ili pak .. nz sq ne se se6tam ama 6tom mi kazva na4i malko ili mnogo darji na men a pak sq pri4inata za iznevqrata si e negova grija :)

 

 

ako pita6 mene 6tom ti kazva 4e ti e izneveril na4i vsy6tnost ti kazva da go d*ha6.

a teq prostotii za tva 4e se e napil gi zabravi. takiva ne6ta se slu4vat pri t*pite hora.

 

a pak i 6to vie jenite si mislite 4e samo nie vi izneverqvame.na4i ti po nagore v temata kazva6 kvo 6e naprai6 ako toi ti izneveri. 6to ne kaje6 ti kvo 6e napravi6 ako mu izneveri6.lesno e da prehvyrli6 topkata.

a i to4no pri4inata za iznevqrata e nai vajnoto pri edno takova sybitie!!!!!!

za6to ediniqt ot dvamata go e napravil.6tom go e napravil na4i ima problem vav vryskata.to4no problema e pri4inata. i kato se obsydi tozi problem se re6avat ne6tata.

 

taka 4e misli malko predi da pi6e6 ;)

Link to comment
Share on other sites

I spored men ako e edini4no podhlazvane moje da se premal4i,vse pak 6te e dosta gadno da otide6 i da go kaje6 na tozi,na kogoto darji6 i obi4a6,no pak ako te pitat lubimiq 4ovek ne biva da se laje,za6toto posle stava stra6no.A ako qvlenieto e sistemno povtarq6to se,to prosto ne si za tazi vrazka i ti lipsva mnogo,koeto taka i nqma da nameri6!

Link to comment
Share on other sites

Ами по принцип е хубаво да си признаеш и после да си понесеш последствията. Все пак зависи дали ти пука за този с когото си ...... не знам не са ми изневерявали и не съм изневерявал. Мисля че е много тъпо и може би е единственото нещо, което не бих простил......

Link to comment
Share on other sites

samopriznanieto samo 6te narani drugia i nai-mnogo da se stigne do razdiala!Oba4e ako stava sistemno po-dobre e 4ovek da se zamisli dali si zaslujava tazi vrazka da prodaljava i da se gradi samo na laji!!!! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Не.В повечето случаи би могло да доведе след себе си пагубни последствия.Ако той на мен признае нещо такова , бих го зачела като злобна подигравка.И това безкрайно ще ме нарани.Просто не виждам , какво би променило признанието.Да ми олекне ?!?!?Едва ли.Ако исках да ми е "мирна душата",нямаше да съм пред такъв факт.А и това би го съсипало :(Едва ли ще ме потупа по рамото с думите:"Евала , мойто момиче , нае*ала си се , кеф ти беше , а сега хубаво , че ме светна , та да ти е и спокойно."Не , не мисля , специално в моя случай - не трябва.

Link to comment
Share on other sites

Никога!!! :devil А ако аз разбера -зарязвам го.И то не заради самата изневяра.Защото ако той ме обича ще кръшне така,че после да не го разбера.За мен показателното е не изневярата -а това дали ще разбера за нея.Ся сигурно ще кажете,той ако те обича няма да ти кръшне.Е,аз не мисля така. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Никога!!! :devil А ако аз разбера -зарязвам го.И то не заради самата изневяра.Защото ако той ме обича ще кръшне така,че после да не го разбера.За мен показателното е не изневярата -а това дали ще разбера за нея.Ся сигурно ще кажете,той ако те обича няма да ти кръшне.Е,аз не мисля така.  :ghost

Най-после едно момиче с по-либерални резбирания! браво!!! аз също смятам, че най-важното при изневярата е партньорът да не разбере за нея!

P.S. Кога ли ще разберат жените , че за мъжете сексът е просто секс, а любовта в повечето случаи не се намесва :excl:

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих си признал,защото просто няма да го направя.Стига с тези лафове,че сексът си е секс,а любовта да не я намесваме в това.Хайде кажете ми що трябва да правя секс с друга жена,след коато обичам друга и съм щастлив с нея???Аз логичен отговор не виждам.единственото смислено нещо,което ми се върти в главата е,че просто не съм щастлив с нея и не я обичам достатъчно и тук следва въпросът-ми защо съм с нея тогава,по-добре всеки да си хваща пътеките.Хайде сега ме наречете консервативен балкански субект

Link to comment
Share on other sites

Аз винаги си признавам, но пък не ми се случва и много често да изневеря :) Иначе като си призная, приятелката ми се сърди малко, но пък оценява това, че съм бил искрен и ми прощава :D

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих си признал,защото просто няма да го направя.Стига с тези лафове,че сексът си е секс,а любовта да не я намесваме в това.Хайде кажете ми що трябва да правя секс с друга жена,след коато обичам друга и съм щастлив с нея???Аз логичен отговор не виждам.единственото смислено нещо,което ми се върти в главата е,че просто не съм щастлив с нея и не я обичам достатъчно и тук следва въпросът-ми защо съм с нея тогава,по-добре всеки да си хваща пътеките.Хайде сега ме наречете консервативен балкански субект

 

Tva e viarno. I az sam saglasen s tebe, no ne znam kato 4e li ve4e pove4e se misli za samia seks, otkolkoto za lubovta... Nadiavam se da ne sam prav.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...