Jump to content
BulForum.com

Какво е това?


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Displacement: 1.600 cm³

Power KW / HP: 147 / 200

Torque: n/a

Weight: 650 Kg

Top Speed: 260 Km/h

0 to 100 Km/h: 6.5 Sec.

0 to 200 Km/h: n/a

Length: 3.650 mm

Width: 1.750 mm

Height: 1.200 mm

Consumption: n/a

Valvetrain: n/a

Drive Wheels: n/a

Tank: n/a

Trunk: n/a

 

Като за ЛАДА много добре :] Като се има впредвид че най мощния им двигател е 1600@210кубили, пълна спринцовка, доста добре B)

Link to comment
Share on other sites

Айде който разбира от автомобили, тук е полето му на изява, какъв е този автомобил се пита в задачата  :)

 

test.jpg

 

 

 

ами какво е !

не вивдаш ли какво е ?

кола !

само че лада :)

аз съм виждал и не така разработения модел !

беше по - ръбат от тоя !

Link to comment
Share on other sites

Егати ЛАДА-та егати нещото тея руснаци пак са се нашмурцали и им е дошла налудничевата идея за нов модел ЛАДА. :lol:

Link to comment
Share on other sites

е кво точно представлява тази кола? прототип ли е , концепционен модел ли е , що е ? тия руснаци верно много пият! :tongue да си правят народните коли и да не се бъркат на коня в краката :lol:

Link to comment
Share on other sites

Като си купуваш Самара се молиш руснаците като са я правили да са били само малко пияни, че иначе много, много лошо...Предполагам и с това ще е същото :)

Link to comment
Share on other sites

Какво ли вече не измислят тези хора....

Link to comment
Share on other sites

kolata e mnogo zdrava no da ne se nadqvame da e vidim po putishtata skoro vreme :) a nqkoi da znae cenata kolko e ?

 

Кфи пътища кфи пет лева? Последните 10 постнали по темата показват колко предрасъдаци има в социалистическото мислене на българина, колко задръстен може да е един човек, виждайки иновация в определена сфера. Кой ви каза че това е сериина кола, кой ви каза че ще я видите по пътищата и кой ви каза че никога няма да види бял свят? MCLaren F1 да не би да е "видял" бял свят? WV W12 Concept да не би да е видял бял свят...да продължавам ли? Какво означава да види бял свят, да си я караш на село нафрашкана с картофи догоре ли?

Link to comment
Share on other sites

Ami tva si e to4no LADA!! :P Vijdal sym snimkite i ot otpred i si ima6e emblema na LADA kolkoto i ne mi se vqrva6e :) Koftito e samo kakto pro4etoh v nqkoi post po nagore 4e naistina nqma da mojem da e vidim po systezaniq tazi kolica :(

Link to comment
Share on other sites

Kato gledah cenzuriranata snimka dori ne mi mina prez uma che tova moje da e lada izglejda dosta qko :D

 

Именно, докато разберат всички каква е тази кола: оле то това е ферари, други - прилича на ламборджини...И после..."пфууу как си личи че е лада само", българска ралта.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...